ČSSD: Nejsou lidi

…..lidi jsou, ale nemají žaludky na to dělat takové nechutné zločiny proti lidskosti jako údajní „politici“….

12:54

Lubomír Zaorálek, jedna z nejchmurnějších postav ČSSD, kterého v době jeho ministrování zahraničních věcí nazval lid oranžovým Schwarzenbergem a který podle názorů mnohých (včetně mě), byl tím nejtěžsím oudem, který stahoval preference ČSSD od někdejších třiceti a pak dvaceti procent až je nakonec stáhl pod procent deset, se má znovu stát členem vlády. S tím, že jak spravedlivě a inteligentně směroval naši politiku zahraniční, bude stejně skvěle dirigovat i naši politiku kulturní.

 

 

Čili: Neuspěls v jednom, ale protože jsi náš a máme tě rádi, dáme ti možnost zkusit něco jiného. Třeba to tentokrát vyjde.
Nevyjde to, protože národ má toho člověka zafixovaného v hlavě jako zrádce. Cožpak bylo v této zemi fanatičtějšího odpůrce amerického radaru, než byl Zaorálek? A pak, když vešel bránou Černínského paláce, cožpak byl ve svých proamerických, proukrajinských a protiruských postojích a proslovech k rozeznání od předchozího zahraničního ministra Schwarzenberga?
Ne, ta proměna se nedá z hlav lidí vymazat, zůstává v myslích živá a nikdo z normálních lidí u nás po tom vymazání netouží. A přesně v tomto stavu mysli nápad se Zaorálkem jako ministrem kultury
posuzuje.
A to, i když nejsou lidi.
Napsal Lubomír Man

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

2 komentáře

  1. Vít Henok napsal:

    Ten pán Man nic asi neví o americkém radaru na Brdech. Ten tam byl instalován, aby Americká armáda poroučela větru a dešti. NATO základny rozprašují chemtraily s tím, že bojuje proti globálnímu oteplování a ten radar to doplňuje tak, aby bylo sucho. Až teď šli na dovolenou, proto máte víc vody a normální mraky nad Prahou, kde již nebyly vidět hezkých pár let. Ověřte si to pane Mane. Mana vám padá na hlavu a lidem to způsobuje záněty očí a kůže. Mladí lidé, kteří mají mastnější pleť z toho mají akné, protože ty těžké kovy jim pleť víc zadrží. Začali práškovací od roku1961 a radar tak má větší účinek.

  2. .lak napsal:

    ? Sysel ve skladu, třeba dobře tahá várnice od koryta určeným. Neráthovsky kdy ten byl nejlepším hejtmanem prosperujícího kraje a výhod obyvatelům a jak by k tomu lůza přišla a tak ho cloumala šlechta abolicérů v železech palácem neřesti a porcování medvěda, kašpaři. 😀

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..