Čtenáři posílají i mejlíky a obrázky chemtrailů ze zahraničí. Tentokráte z Malty

…..jak mnoho lidí poznalo, musíme se starat o svoje ovzduší sami. Tadesco čtou lidé po celém světě a budete se divit, přibývá lidí, kteří právě dlouhou dobu octují nebo začínají. Všem děkujeme za přízeň a snahu pomoci nejen sobě ale i druhým, no, „slepým ovcím“….

14:54

Zdravím tě Tomáši z Malty.

Chtěla jsem napsat do poslední diskuze o chemtrailech a dát i nějaké fotky, což ale nejde. Posílám ti proto příspěvek i s fotkami mailem a prosím o jejich zveřejnění, pokud to uznáš za vhodné. Děkuji Ti mockrát…..

I za tvé obohacující články, které čtu každý den. Mar.. z Malty

Příspěvek:

Zdravím všechny čtenáře Tadeska z Evropské Malty. Někdo by si mohl myslet, že díky tomu že Malta je tak trochu bokem Evropy, ne všechno z EU šílenství k nám dojde. Nemějte strach, EU na nás nezapomíná a myslí na nás, abychom nebyli o nic ochuzeni … včetně chemtrailového šílenství. Je to tady na denním pořádku a je to čím dál tím horší. Někdy je to tak odporné, že zakazuji synovi chodit do parku a jsem ráda, že si hraje doma kde je „lepší vzduch“.

(Taky mám v každé místnost misku s octem a roky nepoužívám žádné čistící a prací prostředky). Nabádám všechny mé přátelé a známé k octování. Některé Šípkové Růženky se už pomalu probírají a všímají si více okolí i toho co se děje ve světě… a někteří mi slíbili že to s tím octem zkusí. Hurá!!! V pondělí jsem octovala jako každý den když jsem doma. Byl takový šedý opar a sem tam nějaký mrak. Octovala jsem poctivě jako obvykle, dokud nevidím výsledky, a měla jsem oblohu krásně modrou, což samozřejmě někomu vadilo. Takže….. když viděli, že se to nade mnou stále „nelepší“ (ze začátku to zkoušeli opakovaně jedním jedopruhem nad oblastí kde žiji), zintenzívnili jejich lety (viz foto).

Někdy, když jsou hodně naštvaní a nedaří se jim, tak začnou nakonec vypouštět chemtraily do „paprsků“, které vychází z jednoho bodu někde na jihu ostrova a rozvětvují se do více směrů včetně tam ,kde jsem já…. no a to se pak obloha zakryje celá. Octování jde podstatně hůř, ale taky se dají zlikvidovat. Jsem celkem neodbytná a tvrdohlavá a někdy, když je ta obloha opravdu celá zakrytá s šedými mraky zahřívám ocet velmi často. Během dopoledne tak 4-5x. Ocet na balkóně nechávám tak dlouho, dokud stoupá pára a jak vidím, že vychladla zahřívám znovu. Spotřebuji tak 5-7 l týdně. Když mám málo octa přidám vodu a taky to funguje, ale pomaleji. Předevčírem, po mnohanásobném octování se mi podařilo rozkouskovat šedou pokrývku, která se ani nehla protože bylo „náhodou“ bezvětří.

 

Byla od rána, přesně nad Maltou, jak nějaká střecha. V dáli nad mořem byl vidět přesný okraj této šedé pokrývky a dál už byla jen modrá obloha. Jelikož nebyla naděje na to že ji vítr posune někam nad moře, protože jak jsem uvedla bylo bezvětří, musela jsem zapracovat. Jakmile jsem konečně po obědě, po mnohanásobném octování dosáhla toho, že vyšlo slunce a byla modrá obloha, ihned začali nade mnou létat a vypouštět jejich jedy. Tož tak je to tady:( Jelikož Malta je ostrov, bohužel je tady velmi často vítr a často čistím ovzduší o kus dál, ale to nevadí. Dobrá věc je, že Malta je malá, má 30 km na délku a 15 km na šířku…. a proto by stačilo aby octovalo pravidelně asi tak 10 lidí a hned by to tu bylo lepší. Pracuji na tom a někdo už s tím začal. V loni a předloni v létě jsem si taky všimla jedné věci. O víkendech, když většina obyvatel jezdí s rodinou k moři, letadla vypouští chemtraily právě nad plážemi…. tam kde je nejvíc lidí. Velice chytré. A ve vnitrozemí toho bývá o víkendech míň, do určité hodiny. Odpoledne pak i ve vnitrozemí. Mějte se všichni fajn a pokračujte v dobrých věcech.

tm dodává: Moc děkujeme za postřehy a krásný mejlík…..

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

22 komentářů

 1. ds napsal:

  Clovek je multidimenzionalni bytost,mame postupit na vyšši uroven našeho potencialu,Chemtrail brani pronikani energie z galaktickeho centra ktera nam ma pomoct osvobodit se z matrixu.Oni tomu chteji zabranit chemtrailsem.

  • Korina napsal:

   V roce 2014, kdy Chorvatsko vstoupilo do EU, jsem letěla do Dubrovníku, na obloze létala vojenská letadla a dělala za sebou šedivou deku. Moje kamarádka, co žije v Dubrovníku, mi řekla, že všechna zelenina, co vysázela, tak zčernala, to samé se stalo s vinnými hrozny. Na ostrovech byly stromy jakoby sežehnuté seshora a fíky ten rok nedozrály a scvrkly. Nad mořem i pobřežím křižovala každé odpoledne letadla a za nimi šedo, do dvou hodin pobřeží bez slunce. V létě 2018 jsem byla znovu na dovolené na pobřeží Chorvatska. To, co jsem tam nejen já viděla, bylo obdobné. Nad pobřežím létala letadla a čmárala, jednou nad námi visel velký ocelově šedý mrak, pod kterým byla zima, že jsme si museli vzít trička. Po třech dnech jsme na pláži všichni kýchali a smrkali.

 2. mariankosmac napsal:

  Petícia za zastavenie chemtrails, plánovanej genocídy ľudstva
  Za 3 roky podpísalo len cca 1000 ľudí, takže je vidieť že ľudia, Slováci na to kašlú. I keď netvrdím že by petícia niečo zmenila ani ja som nepodpísal.
  https://www.peticie.com/stopchemtrails

 3. pavel napsal:

  prosím o info včem spočívá octování, je venkovní a pokojové ?

 4. preto napsal:

  moj priatel hovori,
  ze tato genocida ustane po 22.3.2019
  zmeni sa to

  • renata369 napsal:

   bodaj by si mal pravdu, mne zas moj znamy vyjavil /maju taku skupinu, stretavaju sa, medituju, maju prebudenu kundalini – hadiu silu/, ze jemu niekolkokrat vyjavil boh Shiva, ze je rozhodnute a splachne nas obrovska tsunami, ze sme ako ludstvo neobstali a do urceneho casu sa neprebudil dostatocny pocet ludi a preto sa rozhodlo /kto netusim/ ze skoncime ako hromada civilizacii pred nami, ocisti sa Zem. Celkom ma to zaskocilo, lebo po tom, co mi vravel este nedavno, ako oni ,co maju prebudenu kundalini budu transformovat, ked pride udalost a my co nemame nemame sancu … Rada si to vypocujem, ale vysvetlila som mu, ze ja si nemyslim, ze to takto dopadne a nebudem v tejto myslienke zit.

   • tomáš marný napsal:

    Milá renato,
    máš naprostou pravdu a intuitivně to cítíš správně. Skupina co medituje, neví vlastně co dělá a kdo jim odpovídá. Když jsem byl v Indii tak o bohovi Shivovi tam nehovořili určité zasvědcené kruhy (nebyli to žádní sektáři) né dost dobře. Udělali pro lidi další náboženství a museli jít za tímto zvoleným bohem…..
    Mimo jiné, jeden velmi známý sektář v Indii, určitě znáš jeho jméno- už zemřel (zneužíval také děti), neustále se modlil k Shivovi. Často přijímal a dělal rituály s lidmi z rodiny Rockefelerů a Rotschildů.. Domnívám se, že to stačí pro dokreslení Vašeho vhledu do celé záležitosti.
    Není vůbec pravda, co tvrdí, že ti kteří nemají otevřenu nějakou čakru, že zahynou.
    Všemu je jinak, psal jsem o tom co se bude odehrávat a mnoho popsaného se již splnilo. Všichni slušní lidé jsou nevinní a nic se jim nestane. Jestli ale někdo někoho do něčeho nutí a že musí, jinak zahyne atd, zneužívá svoje postavení či vedoucí místo, které si sám vytvořil. Lidstvo tady má svobodnou vůli a nemusí vůbec nic. Jenom se chovat dle zákonů vesmíru. Proto buď renatko klidná a ničeho se neboj, asi mají zájem získat zase nějakou dušičku. Ti prebuzení….
    tm

 5. kalia napsal:

  Jeden den kolem 18.-20.2. jsem vyšla ven před barák kvůli převzetí balíčku, kurýr tam ještě nebyl, koukla jsem se na oblohu a ta byla posetá chemtrails v pravidelné čtvercové mřížce (něco takového jsem snad ještě neviděla). Měla jsem u sebe mobil ve kterém je foťák, tak jsem to chtěla vyfotit, že toto snad pošlu na Tadesco. Ale když jsem zaměřovala foťákem oblohu, tak zrovna přijel kurýr a pak už jsem na to zapomněla. Když jsem se pak někdy dívala na tadesco, tak tu jsou články, že probíhá chemtrails šílenství snad po celém světě (dnes už ale byla obloha celý den OK bez jediného pruhu – dokonce tu jsou i mraky, které mají normální tvar ..v Praze a Středních Čechách jsem znala už skoro jen „mraky“ jako bílé rozplizlé šmouhy/koberce a normální tvarovaný mrak jsem neviděla už delší čas).

  Zajímavé je, že mi nyní nefungovaly misky s octem v bytě (buď bylo zamoření vzduchu moc velké, takže bych musela naplnit víc misek než normálně v bytě mám, a nebo změnili směs chemtrails a je proti octu odolná – octovat venku jsem ale zatím nikdy nezkoušela a to proto, že na balkóně nemám zásuvku a když chci dát zvlhčovač vzduchu s octem na balkon, tak bych musela mít na několik hodin otevřený/přivřený balkon kvůli přívodnímu kabelu – zatím nevím, jak tento problém vyřešit).

  Do bytu jsem si ale pořídila kvalitní čističku vzduchu (s větráčkem a hepa filtrem), která i měří znečištění vzduchu a čistí i malé částečky. Čističku mi přivezli právě během toho chemtrails šílenství. Byla tam škála 4 stupňů znečištění: čisté, docela čisté, špinavé a extra nezdravé (čistička měří i konkrétní hodnotu a umí znečištění v místnosti stáhnout k nule). Když jsem čističku zapnula, tak byl v pokoji stupeň 2 (docela čisté), během 10-20 min to vyčistila na „čisté“ a já jsem hned vnímala rozdíl: nejdřív se mi motala hlava (jak jsem nebyla zvyklá na tak čistý vzduch), pak mě začínala trošičku bolet hlava a musela jsem pít hodně vodu, ale pak jsem si krásně zvykla (je to rozdíl moci se konečně normálně nadechnout) a dýchá se mi mnohem líp. Vnímám rozdíl, když jdu do jiné místnosti nebo ven. Kdykoli otevřu okno, tak po chvilce čistička okamžitě začne hlásit stupeň znečištění 2.

  (Doma mám ale ještě hodně dobrý ionizátor záporných iontů, který je úplně bez ozonu, takže ten možná také dělá své a má na klima v místnosti dobrý vliv.)

  Nevýhoda čističky: větráček je o něco méně hlučný než větráček počítače, takže při úplném tichu je slyšet a ruší (čističku vzduchu proto vypínám, když chci mít klid). Další nevýhoda je, že když vyjdete ven, tak vnímáte rozdíl v kvalitě vzduchu směrem k horšímu (to je trochu nepříjemné). Výhody čističky ale převažují.

 6. Vladislava napsal:

  I nad Hradcem je neustále zataženo. Zkoušela jsem to s octem, ale výsledky žádné nevidím. Tak alespoň octuji doma, v každé místnosti mám misku s octem a poctivě ji doplňuji. Tak snad tomu již nastane konec, nežli nás všechny otráví.

  • hk napsal:

   Ahoj Vladko, v HK se octuje poměrně dost. Výsledky jsou veliké.

   Stačí počkat 2hodiny po vylití octa s horkou vodou na chodník a bude čisto. Nejlépe alespoň 2l a nebo přímo vyčistíš rychlovarnou konvici a poté vyleješ 🙂

 7. Honza napsal:

  Nesytí tak náhodou vzduch kovy,což je vynikající pro projekci hologramu?
  Příprava na „návštěvu z vesmíru“?
  Lidi spojte se, nová hrozba,NWO???!!!!!!
  Jen jestli z nás někdo nedělá idioty.
  Nějak to nwo zařídit musí, když my dobrovolně nechceme.

 8. Honza napsal:

  Doporučuji včerejší článek pana VK na aeronetu.
  Moc dobře z toho člověku není, když to čte

  • jirik napsal:

   Ona i ta diskuze je zajímavě výživná….Na začátku článku tam zmiňuje VK Pjakina, ale žádné info o pjakinovi dále není….
   Dorbná citace z letadélka vedoucího kolotoče:
   *Globální projektor (GP) je technologické zařízení, které nepochází z této planety, je to technický prostředek, který je popsaný v Bibli jako Archa úmluvy. Velmi nebezpečné zařízení, o kterém více podrobností odhalím v mé nové knize, protože toto je za hranicí únosnosti obsahu tohoto politického serveru. Čekal jsem téměř 3 roky, abych mohl odhalit tyto informace a právě přišel čas, aby se více lidí dozvědělo informace a podrobnosti o vyšších procesech řízení na této planetě.*

   Čeká téměř tři roky, aby sdělil, že to co chce říct na aeronetu nenajdete, ale máte si koupit jeho knihu….která o tom bude pojednávat…..

   nedávno byla informace na sputniku, že pokud vystřelí kdokoliv rakety proti rusku, rusko okamžitě vystřeluje rakety na stanovené cíle (tajné bunkry tzv. elit, určitě bude i pokus o zničení již vystřelených raket proti rusku,…..) let ruské rakety k jakémukoliv cíli je 15 minut….

   dle tm třetí světová nebude a nastane velké EMP……

 9. Dracon napsal:

  Žádné prášení už soudruhům nepomůže, jen oddalují nevyhnutelné

 10. 540045 napsal:

  Paní píše, že nepoužívá žádné prací prostředky? Jsou špatné nebo tak????? Děkuju. popř. čím je nahradit?

 11. Vendy napsal:

  Potvrzuji fotografie z Malty. Ten den byla obloha plna chemtrailu primo do oci bijici. Clovek by si rekl, ze toho uz si snad musi vsimnout kazdy. A presto spousta mych znamych davala fotky na fb s popisky jak krasnou oblohu a mraky to mame.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..