ČTVRTEČNÍ GLOSY Miroslava Macka 25.05.2017

…..zajímavé postřehy které skutečně stojí za přečtení a pouvažování co se v naší hodně nemocné společnosti zachvácené rakovinou, morem, sifilidou, dýmějovým morem a mnoha dalšími nebezpečnými nemocemi vlastně odehrává. Je vůbec ještě možné „SPOLEK LIDÍ“ tohoto typu v EU nějak zachránit????

14:54

ČTVRTEČNÍ GLOSY 25.05.2017

Miroslava Macka

Titulek včerejšího Práva na první straně: Sebevrah zabíjel děti.


Jako by tento epiteton constans byl důležitý. Jednak se Salman Abedi dozajista za sebevraha nepovažoval a pravděpodobně jej za sebevraha nepovažují ani jeho souvěrci, to spíše za Alláhova bojovníka, a za druhé je přece pro jeho čin podstatná právě ta jeho víra.
Tohle strkání hlavy do písku je opravdu děsivě popuzující, hlavně však pro budoucnost velice nebezpečné.

Bylo by skvělé, kdyby Andrej Babiš splnil svůj slib a uplatnil u soudu své právo na ochranu osobnosti, neboť o něm premiér Sobotka tvrdí, že se vyhýbal placení daní a zneužíval finanční správu. Pokud by totiž případ dostal na stůl skutečně nezávislý soudce, musel by nutně konstatovat, že Babiš se vyhýbal placení daní tím, že zneužil právo…

Francouzský historik Georges Bensoussan vydal začátkem letošního roku knihu, ve které shrnul výpovědi sociálních pracovníků, policistů a místních úředníků (vypovídajících pod slibem anonymity) o situaci v tzv. no go zónách, tedy v oblastech s muslimskou komunitou.
Lze jen doufat, že tato kniha vyjde i česky, byť si nedělám iluze, že by některým lidem pomohla otevřít oči. 

V Paříži 4. dubna letošního roku zabil Francouz malijského původu šedesáti pětiletou židovku, kterou nejprve bil, poté škrtil a následně vyhodil z okna, přičemž vykřikoval „Allahu akbar“. Vyšetřovatelé se rozhodli případ řešit jako běžné přepadení, aby „nezvýšili náboženské napětí v metropoli“ a „nepřiživili popularitu Marine Le Penové“. 
Dvojnásobně otřesné!

Fotografie a jiné (nepolitické) texty Miroslava Macka zveřejňuje www.macekvbotach.cz

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

7 Komentáře zapnuto "ČTVRTEČNÍ GLOSY Miroslava Macka 25.05.2017"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Liběna
Host
Jara
Host
Ahoj Liběno.Včel velmi rychle ubývá.Stříkat jedy a ,,sdruženými mixy jedů“(aby se prý ušetřilo) se nepřestává. Ale to, o čem vůbec nemluví je,že většina postřiků,pokud to včelu nezabije v krátké době,působí tak, že u včel sníží odolnost a imunitu natolik,že včelstva jsou oslabená a náchylná na nejrůznější onemocnění,takže pak pomalu a delší dobu umírají tak jakotak. Je to zcela stejné ,jako u lidí,máme nižší odolnost,snižuje se imunita,každý druhý až třetí člověk onemocní rakovinou. Přžitom včela propojuje jako ,,ladička“ zároveň každý květ se sluncem a hvězdami(vesmírem) a tento květ pak obsahuje vždy i ty nové informace z vesmíru,které uloží do DNA semínka.Proto… Číst vice »
jirik
Host
jirik

Na začátku roku vypsala Praha přes svoji firmu Operátor ICT soutěž na dodavatele plastových kartiček Lítačka. Do soutěže se přihlásily pouze společnost Monet+ a Blackcard. Pár minut před otevřením nabídek ale přišla ještě jedna obálka – s námitkami proti výběrovému řízení. Operátor ICT výhrady prostudoval a tendr dva týdny po otevření obálek zrušil. Z nabídek vyplynulo, že firma Blackcard předložila oproti Monet+ nižší ceny. Blackcard si na zrušený tendr nyní stěžuje.
http://vool.cz/W7AdV

jirik
Host
jirik
Liběna
Host
Liběna
jirik
Host
jirik
Jestli to nebude souviset s tímto – Na Sibiři propukl nový druh zlaté horečky. Hledači mamutích klů si vydělají za týden i přes dva miliony korun. Článek Více než tunu klů mamutů zabavili nedávno čínští celníci. Byla to ale jen malá část z milionového obchodu s mamutí slonovinou, který se v poslední době rozvinul mezi Ruskem a Čínou. Následky globálního oteplování se totiž postaraly o to, že je mnohem snazší se ke klům, které byly na Sibiři uvězněné v trvalém ledu tisíce let, dostat. Fotograf Rádia Svobodná Evropa Amos Chapple se mezi nelegální hledače mamutí slonoviny vypravil a pod podmínkou… Číst vice »

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!