Čtyři roboti s umělou inteligencí zabili 29 vědců v Japonské laboratoři, tvrdí Linda Moulton Howe. Kontroverzní zpráva se šíří světem jako virál

Na přelomu roku 2018/19 vyšlo video se ženou, která tvrdí, že má zprávu z tajné laboratoře, kde pokročilí roboti s umělou inteligencí zabili 29 vědců. Z videa se stal okamžitě virál a probíhají živé debaty, jestli je to hoax, nebo jestli Linda říká pravdu. Ačkoliv žena nepředložila žádný důkaz pro své tvrzení, zpráva vzbudila veliký ohlas.

 

Linda Moulton Howe je v tématice mimozemšťanů a ufologie dobře známá pro svůj velký zájem o konspirační teorie. Video s jejím vyjádřením, které vyšlo na Twitteru, už nasbíralo 8 milionů zhlédnutí.

 

 

Video bylo zveřejněno v prosinci roku 2018. Linda zde popisuje zprávu, kterou dostala od svého interního zdroje:

,,Stalo se to v top robotické firmě v Japonsku, tento týden. Čtyři roboti, původně sestrojeni pro vojenské účely, zabili 29 lidí přímo v laboratoři. Udělali to kovovými náboji. Nejděsivější část je, že pracovníci v laboratoři deaktivovali dva roboty a zastavili i třetího. Čtvrtý robot však samovolně obnovil své funkce a nějakým způsobem se připojil k orbitálnímu satelitu, aby si mohl stáhnout informace o tom, jak znovu vybudovat sám sebe v ještě silnější formě, než dříve. Tohle je vážná věc!”

V rozhovoru, který se konal v dubnu 2017 na kanálu Awakening the Illusion na YouTube, Howe řekla, že má tuto zprávu o údajném incidentu od člověka, který je bývalý mariňák.
“Čtyři militarizovaní roboti byli připraveni být autonomními válečníky,” řekla v rozhovoru. “Nikdo neví proč, ale čtyři se vzbouřili a jednali autonomně, když v laboratoři zabili 29 lidí.”

 

CELÝ ČLÁNEK ZDE: ALUŠKA.ORG:  Čtyři roboti s umělou inteligencí zabili 29 vědců v Japonské laboratoři, tvrdí Linda Moulton Howe. Kontroverzní zpráva se šíří světem jako virál

 

 

 

 

 

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

10 komentářů

 1. fohat napsal:

  UI je obrovská vermírná hrozba..A 5G s tím uzce souvisí.

 2. Ales V napsal:

  Jakmile to samo premysli, je po srande

 3. Xtributor napsal:

  Přesně, vypadá to nevinně, ale pak to přijde.
  https://www.nejvic-info.cz/inteligence-tvori-inteligenci/

 4. mariankosnac napsal:

  Len by ma zaujímalo načo sú Japoncom roboti vojaci. Možno na hranie alebo to vyrábajú pre niekoho. Určite na dobročinné účely a boj proti islámskému státu. Autonómni inteligentní roboti nemajú schopnosť sa sami reprodukovať, takže vzbura strojov asi nehrozí, nikdy ich nebude dosť aby vytvorili vlastnú armádu, ale kto vie.

  • anna napsal:

   dnes sa vie obyčajná 3D tlačiareň zreprodukovať. Asi si tie diely sama dohromady nedá. Ale roboty, ktorý vedia manupilovať s predmetmi sú. Neviedia sa reprodukovať v zmysle ako my ale určite taká UI na to príde, a stiahne si všetko z internetu, kde sú zdroje a čo všetko treba urobiť aby vyrobila samú seba. Stačí aby pokračovala vo vyjazdených koľajách fabriky v ktorej bola ona vyrobena a pod.

 5. mariankosnac napsal:

  Roboti dokážu urobiť veľa ale vždy tam potrebujú i ľudskú ruku. Inteligencia nestačí, niekto musí urobit i špinavú robotu. Treba ťažiť suroviny, udržiavať elektrárne, gumárenský priemysel na výrobu izolácie káblov atď. Ale je možné že roboti budú držať ľudských otrokov, ktorí im budú slúžiť ako mechanici a dělníci.

  • Pavel napsal:

   Mariankosnac – z toho pohledu, že možné je všechno, tak je možné i toto. Ale já doufám pevně, že tato větev budoucnosti nám nehrozí. Protože pokud by lidé opravdu stvořili tu tzv. UI na takovéto úrovni, tak to skončí jako v Terminátorovi. Ale my lidé bychom vždy našli způsob, jak ty prevíty zneškodnit, pokud by nám chtěli škodit. A to o čem píše Aluška, že se stalo v Japonsku, tak tomu opravdu, ale opravdu nevěřím. Odmítám takovou myšlenku „Vzpoury strojů“ jinak než jako sci-fi.

 6. Mayor napsal:

  Vše je možné,ale tohle poněkud pokulhává.Například zdroj pohonu,nechce se mi věřit že by byly napojeni na 220 prodlužovákem.Že se mohlo stát neštěstí,o tom nepochybuji.Neověřitelná zpráva od neověřeného zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..