Čučkaří z BIS provádějí operaci, jejímž cílem je rozpad SPD? Okamura bije na poplach

00:54

Předseda hnutí SPD Tomio Okamura bije na poplach. Dostal totiž varování, že Bezpečnostní informační služba (BIS) podnikla speciální operaci, jejímž cílem je rozvrátit hnutí SPD jako hlavní vlasteneckou sílu Česka.

„Předsedovi hnutí SPD byl předán dopis, jehož obsahem je informace, že Bezpečnostní informační služba (BIS) provádí činnost v rámci operace s krycím názvem Vulterin. Cílem této operace má být destrukce a následný rozpad hnutí SPD jako hlavní vlastenecké síly v ČR,“ uvádí se v aktuálním politickém usnesení předsednictva SPD, které bylo zveřejněno na stránce hnutí na Facebooku.

SPD si zatím není důvěryhodností informace stoprocentně jisté. „Může to být pravda, ale může se také jednat o cílenou provokaci,“ píše se ve zprávě.

 

Předsednictvo SPD však na základě obdržené informace pověřilo předsedu hnutí Tomio Okamuru, aby předal tento dopis řediteli BIS, řediteli Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) a příslušným orgánům Poslanecké sněmovny PČR. Kromě toho Okamura hodlá seznámit s obsahem dopisu prezidenta republiky Miloše Zemana.

Podle usnesení předsednictvo SPD oznámilo informaci o údajné operaci BIS proti hnutí na tiskové konferenci s hromadnými sdělovacími prostředky včetně veřejnoprávní České televize už 29. ledna, ale média zatím mlčí.

Bezpečnostní informační služba podezření SPD popřela. Podle mluvčího BIS Ladislava Šticha si z Okamury někdo vystřelil, protože destrukce nějaké politické strany ani není v kompetenci zpravodajské služby.

„Úkolem žádné zpravodajské složky není to, aby zasahovala do politického dění,“ uvedl mluvčí BIS portálu Aktuálně.

Zdroj (1)

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

21 komentářů

 1. dastin napsal:

  U cuckaru je vsechno mozne, na kazdem sprochu, pravdy trochu!!!
  Vzdyt tem dementum trci uz jen posrane boty z americke prdele.

 2. Leia napsal:

  zvlastni vzdyt je jejich strana pochvalila za dobrou praci tak co je 🙂

 3. Ctenar napsal:

  Skočte se mrknout na Sputnik. Sem tam v komentářích vystupuje nějaký Houdek. Byl na kandidátce SPD za Jihočeský kraj. (28) Tam zjistíte, že SPD je potřeba rozprášit. Tento konkrétní Houdek je těžkým zastáncem NWO, obhajuje jakýkoliv čin ušáků, podporuje Izraelskou agresi. Útočí a uráží každého, kdo je proti EU a všem těm prasárnám. A SPD si jej není schopna pohlídat. Je třeba zrušit SPD. Nemají jednotné myšlenky, netáhnou za jeden provaz. Jeden hot a druhý čehý. Zmatek ve vlastní straně. A to by nám mělo vládnout?

  • jirik napsal:

   To je problém takovéto členy vyločit z (jakékoliv) politické strany?

  • Angel napsal:

   Vy jste také z těch, co chtějí rozvrátit SPD, jedinou stranu, která opravdu stojí na straně ČR a přeje si rozumnou spolupráci s EU, což je volný pohyb služeb, zboží a osob, ale nikoli diktát a islámskou ideologii. Samozřejmě, že i do SPD se dostali lidé, kteří rozumné vlastenecké strany chtějí rozvrátit. Přečtěte si program SPD a je tam jen to, co by ČR prospělo. A ať se Vám to líbí nebo ne, pan Okamura tento program opravdu všude prosazuje.
   Je zajímavé, že nechcete zrušit např. piráty, kteří jsou promigrantští a tím silně proislámští. Na internetu se uvádí, že hlavním představitelem pirátů na evropské úrovni je muslim.
   Pravda také je, že se pomalu, salámovou metodou na SPD útočí, cituji: „Hnutí SPD není z pohledu definice ministerstva vnitra extremistickým subjektem. Vybírá si ale podobná témata jako pravicoví extremisté a nezřídka k nim zaujímá i podobné názory,“ píše se ve zprávě o extremismu, kterou vypracovalo ministerstvo vnitra. A takovým způsobem se to dělá, aby byl někdo zničen, přesně tak, jak to děláte i Vy. Také mohu říct, sice asi nejste zloděj (dosaďte si jakoukoliv hanlivou funkci), ale vykazujete podobné tendence. Líbilo by se Vám to?

   • bloblo napsal:

    Další zmatený. SPD už nechce vystoupení z EU. Nechápeš co to znamená? To znamená islamizaci ČR. Kdo to ještě v roce 19 nechápe, neměl by mít volební právo, protože na to duševně nemá.

    „volný pohyb služeb, zboží a osob“ -Víš co znamená to „osob“? Číst už umíš. Umíš i přemýšlet?

   • Ctenar napsal:

    Ale v článku se neřeší piráti, ale SPD. A s tím extrémismem mají pravdu. A to, že se to řekne nahlas, podle Vás znamená, že někoho chcete zlikvidovat? To chcete jako pravdu umlčet? A pokud si dobře vzpomínám, tak Okamura vykřikoval jak zařídí referendum o vystoupení z EU. Tedy už ne e? Už chce spolupracovat s EU? Už se otočil jak pánové ušáci zapískali? Takovou korouhvičku ve vedení státu nechci. Ten nás prodá za pár špinavých zlaťáků. No, teď už opravdu toužím po tom, aby SPD zrušili. Už to totiž není žádná opozice, ale spící NWO. Dík, že jste mi otevřel oči.

  • treerat napsal:

   A která strana je jednotná? Kde nejsou nějaké názorové proudy?

   Jinak ten Houdek v Jihočeském kraji kandidoval až na 21. místě. Takže je to asi celkem jedno. To by musel získat kvanta preferenčních hlasů.
   https://www.spd.cz/region/jihocesky-kraj/kandidati

  • lada napsal:

   nejste vy náhodou kavárník? Že se tak angažujete za rozprášení SPD. zameťte si před vlastním prahem a nevnucujte nám své názory.

  • Jan napsal:

   Tech placenych trollu je! Ty vedou informacni valku jako pripravu na valku horkou. Vzdyt je cela EU az po boty v riti USA, media, politici. Jenom tady jeste ctete jiny nazor. Nezalezi na tom, co lide vedi a mysli (nerozhoduji o politice), dulezite je, co dela vlada a ta jde proti nim!

   • bloblo napsal:

    Takže každý kdo má problém s falešnou SPD je placený troll? To asi ne, ne?
    A která vláda jde proti komu? To nějak není možný poznat z tvýho komentu. 🙂

 4. bloblo napsal:

  K rozpadu SPD není potřeba BIS, k tomu bohatě stačí čučkař Okamura a čučkař Fiala. A dalších pár amero-euro-nwofilních blbů z PSD. Nepoužitelná strana zrádců.

  • lada napsal:

   zase zakdákal jeden hlupák, který se potřebuje zalíbit ušákům, ale to jste na špatném místě, tady vám to nikdo baštit nebude

   • bloblo napsal:

    Napsat o mě, že se snažím zalíbit USA, může jen hlupák. Vůbec nechápeš která bije. To je jak napsat o aeronetu, že se snaží zalíbit USA. :)))

  • Jan napsal:

   Vy jste dement, nebo troll. Roji se jich tady stale vice. Pisou za natistene dolarky.

  • bloblo napsal:

   Haha, realitu nevnímající naivkové útočí na mě.
   -A co zrada Okamury a Fialy, když hned po volbách otočili a už nechtějí vystoupit z EU a NATO? Proč jsme je asi volili? Hm?
   -A co dosazení vysokýho svobodnýho zednáře na přední místo ve straně? A ještě několikrát posvěcený Okamurou?
   -A co otevřeně protistátní a zemi škodící kecy několika členů SPD – morálně vlastizrádců?
   -A co vlastizrádný hýkání Okamury spolu s proamerickými havloidy Demobloku na kamerky?
   -A co kopulace SPD a KDU-ČSL na ostravsku?

   Flušete po mě, protože jste zmatení. Neznáte realitu. SPD je podvod. Co je zač SPD je podrobně rozebíráno na Aeronetu. Kdo nechce vědět pravdu, je neperspektivní hlupák.

   • lada napsal:

    No vy jste se ale rozvášnil? A myslíte si, že tím na nás uděláte dojem? Nebo, že nás přesvědčíte? Dost najivní představa. SPD má totiž nejstabilnější voliče a to vás žere,že? Takže se nesnažte a jděte někam, kde vás budou lidé brát vážně.

    • bloblo napsal:

     No na SPD-fanatiky dojem moc neudělám, to je mi jasný. Píšu to hlavně ostatním lidem, aby s tímhle subjektem znova neztráceli čas.
     Ano, SPD má tak stabilní voliče, že v posledních průzkumech už spadla pod 5%, takže na sněmovnu může příště zapomenout. Proč asi spadla, že?
     Stabilními voliči asi myslíš SPD-fanatiky, co odmítají otevřít oči.
     Máš nějaký protiargument k těm konkrétním bodům, co jsem uvedl?

 5. Olda napsal:

  Pochopitelne, ze to zatlucou. Babis u lidi konci, nadeji Ceska zustava jenom SPD a tu je nutne znicit, aby se jelo dal jako dosud.
  Babis vykazal Rusy v kauze Skripal, jde proti Huawei, je pro migracni pakt a nakonec proti legitimnimu vladci Venezuely! Babis je pindos na kvadrat, ktery si mysli, ze jeho prdelkovani USA, EU a NATA ho zachrani pred kriminalem. Cesi maji jedinou volbu a to je SPD. Volit jine strany je jako natrit ANO a CSSD na jinou barvu.

  • bloblo napsal:

   Představa, že falešná SPD je „nadeji Ceska zustava jenom SPD“, je falešná představa. Mnohem lepší varianta je http://aliancenarodnichsil.cz/
   To by ale o ní museli SPD fanatici vědět, že.

   • nick napsal:

    Ano, ANS může mít lepší program, ale má minimální podporu vzhledem ke své ‚neviditelnosti‘. Je to bohužel jen pár lidí volajících na poušti.
    Spojení národních sil je u nás spíš iluze, vzhledem k tradiční české nesvornosti, aneb ‚raději svou ministranu než být v koalici (byť pro sebelepší účel)‘. Spojit se dovedou jen naši nepřátelé, chazaroelity a jejich poskoci.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..