D. TRUMP PŘIVÁDÍ GLOBALISTY K ŠÍLENSTVÍ A EUROMARXISTI SI RVOU VLASY

…..ano, svět postavený naruby se nebude globalistům líbit, protože jsou zkostnatělé trosky, které raději jedou v zajetých kolejích a nemají rády změny. Vědí že tady cesta pro zotročení lidstva nevede….

06:54

D. TRUMP PŘIVÁDÍ GLOBALISTY K ŠÍLENSTVÍ A EUROMARXISTI SI RVOU VLASY…

Trump se po svém vítězství v amerických prezidentských volbách nejen „nezklidnil“ (jak předpovídali „renomovaní trumpologové“), nýbrž světe div se, doopravdy dělá to, co v předvolební kampani slíbil.

Ruší nesmyslné zákony a dekrety předešlého prezidenta, anuluje dohodu o volném obchodu, která by prospívala jen nadnárodním koncernům a korporacím, ale nikoli státním útvarům a jejich občanům a prohlašuje, že hlavním úkolem amerického prezidenta je pracovat pro Ameriku a její lid a nikoli pro politickou elitu a světové bankéře.

Z takového vývoje ovšem západní politická a finanční „elita“ snící o zániku samostatných státních útvarů a národů jako takových přímo šílí, „rve si vlasy z hlavy a plive kolem sebe jed“. Madam Merkelová se honem ujišťuje o nehynoucím přátelství Francie (pokud vyhraje ve francouzských prezidentských volbách Marine Le Penová, tak jí asi vážně klepne) a všude navenek sebevědomě prohlašuje, že Evropa si dokáže poradit i bez USA a bude nadále pokračovat v tvrdém protiruském kurzu (ještě jí chudince nedošlo, že je dnes všechno jinak).

Věděl jsem, že tento rok bude přelomový, tedy, že přinese buď vítězství rozumu, vlastenectví a tradičních národních a rodinných hodnot, nebo přivede svět na pokraj třetí světové války a k úplnému morálnímu úpadku (v případě vítězství Clintonové v amerických volbách). Naštěstí vyhrál Trump, Anglie opouští (sice pomalu, ale jistě) EU, ve Francii se schyluje k výhře Le Penové (ale i někteří její protikandidáti již uvažují o zrušení protiruských sankcí) a Trump plní předvolební sliby.

Ještě se toho sice dá hodně zkazit, ale zatím vypadá všechno lépe a lépe…

Zdroj: 1

Loading...

2
Komentujte

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
jirik Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Britská premiérka Mayová sa stretla s americkým prezidentom Trumpom. Počas stretnutia sa zhodli na “stopercentnej” podpore NATO http://vool.cz/VDbIl Trump a Mayová budú najskôr rokovať v Oválnej pracovni, po čom bude nasledovať spoločná tlačová konferencia a následne pracovný obed. Témami hodinového stretnutia sú predovšetkým voľný obchod, bezpečnosť a spolupráca tajných služieb. Mayová je podľa vlastných slov, ktoré povedala ešte vo štvrtok počas návštevy vo Filadelfii, “veľmi potešená”, že obchodná dohoda medzi USA a Britániou je jednou z Trumpových priorít. Spojené štáty americké a Spojené kráľovstvo musia podľa Mayovej prevziať medzinárodnú zodpovednosť a preukázať vodcovstvo. Podobné vojenské intervencie, aké sa odohrali v… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Soud pozastavil vyhošťování cizinců na základě Trumpova výnosu
Americký soud v sobotu dočasně zakázal vykonávání migračního výnosu prezidenta Donalda Trumpa o vyhošťování cizinců, kteří jsou již na území Spojených států. Většinu z několika desítek lidí s platnými americkými vízy zadržely úřady na letištích a hrozila jim deportace, uvedly světové agentury. http://vool.cz/RIrs1

Pin It on Pinterest