Dalajláma: Evropa patří k evropanům a uprchlíci se musí vrátit domů

Na tiskové konferenci ve Švédsku tibetský duchovní vůdce Dalajláma šokoval publikum tím, když pravil, že Evropa patří k Evropanům a že uprchlíci by se měli vrátit domů, píše Fria Tider.

 

 

Dalajláma, který vystoupil na konferenci v multikulturním městě Malmö, uvedl, že Evropa je “morálně zodpovědná” za pomoc “uprchlíkovi, který skutečně čelí nebezpečí proti životu”.

“Přijměte je, pomozte jim, vzdělávejte je … ale nakonec by měli rozvíjet svou vlastní zemi,” prohlásil nositel Nobelovy ceny za mír v roce 1989 a dodal, že se domnívá, že “Evropa patří Evropanům a že [uprchlíci] by nakonec měli obnovit vlastní zemi “.

Jeho poznámky vyvolaly hněv mezi švédskými novináři, kteří byli ve středu přítomni na tiskové konferenci Dalajlamy.

V roce 2016 duchovní vůdce řekl, že Německo se nesmí stát arabskou zemí. Německo je Německo a Arabové v Evropě musí být posláni domů do arabského světa.

Také opakovaně řekl, že čínská masová imigrace do Tibetu je největší hrozbou pro identitu národa.

“Neomezený příliv čínských přistěhovalců do Tibetu má za následek zaplavení zřetelné kulturní a náboženské identity Tibetu a snížení počtu Tibeťanů na nevýznamnou menšinu ve své vlastní zemi. Neníto nic jiného než kulturní genocida,” řekl během projevu v souvislosti s 38. výročí tibetského povstání.

 

 

 

Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

4 komentáře

 1. jaja napsal:

  Dalajlámu nemusím…..vzhľadom na jeho pozadie a doterajšie mnohé výroky a činy, ale teraz sa asi pomýlil a povedal pravdu na plnú hubu. Alebo, žeby začal prezliekať kabát ?:)

  • tereza napsal:

   Převléká kabát, poněvadž zjistil, že kamarádičkové z Kabaly ho už neochrání a CIA ho už asi nezaměstnává, tedy neplatí jako dříve.

 2. kalia napsal:

  ilumináti kdysi řekli, že Dalajláma je „jejich člověk“ a že oni nechtějí migraci (třeba tou migrací ilumináti pouze ukazují, že bez „jejich“ vedení NWO by Evropu pohltili muslimové ..a co si vybereme)

  • Maroš napsal:

   Tibetský režim lámov bol asi najhorší otrokársky a fašistický režim parazitov na tejto planéte – vystriedal ho ten menej horší komunistický, ale zase aplikovaný na väčšej skupine obyvateľstva – za lámov síce len v „malom“ – ale trestať poddaných ako v stredoveku ukrutnými fyzickými mrzačiacimi až smrtiacimi trestami – to nemá nič spoločné s Budhom – skôr s mimozemšťanmi! A „humanitárnymi“ havloidmi!
   The miserable life of Tibetan serfs !
   https://www.youtube.com/watch?v=NEghicZKEVI

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.