Další ČERNÝ DEN ve SVOBODNÉM SVĚTĚ!!! Smazání kanálu: IGOR JUREČKA!!!

…..jak je vidět, státní mafiáni pokračují velkou rychlostí na likvidaci alternativních webů. Může se to v budoucnu stát komukoliv, pokud se neodehrají události dle naplánovaného děje Fulfordem a světlých sil….

14:54

Z toho důvodu je nutné zálohovat veškeré články a videa, která byla kdy publikována a popřípadě nahrát na alternativní možnosti dnes používaných. Podpindosníci mají strach ohledně důkazů proti nim v případě otočení se (větru). Potom nastane rychlé převlékání kabátů a ještě rychlejší jevištní zvrat. Budou Vám do očí tvrdit, že bílí jsou černí a černí jsou bílí…..

Podívejte se na následující kratičké video a dozvíte se vše. Svoboda slova????? Tak to je maximálně napsané jako „nesmysl“ na cáru papíru….

Elita ví, že se jedná o její konec a nepotřebuje žádné alternativy, jenom svoji pravdu. Mají ale smůlu…..

tm

 

11 komentářů

 1. jirik napsal:

  Časopis New Scientist zveřejnil zprávu o experimentu, který má Evropská unie v úmyslu zahájit na hraničních kontrolních místech v Maďarsku, Lotyšsku a Řecku příštích šest měsíců.

  Zatím není známo, v jaké formě budu instalovány, ale těm, kteří překročí hranice, bude položeno několik otázek, na které se umělá inteligence bude ptát. Může se například zeptat, co máte v kufru a zda je vaše předchozí tvrzení pravdivé. Zařízení bude zohledňovat státní příslušnost, pohlaví a věk respondenta a podle toho otázky upraví, uvádí New Scientist.
  https://cz.sputniknews.com/svet/201811028386712-detektor-lzi-eu-hranice/
  V době rozhovoru bude systém používat známou technologii detektoru lži. Hlasový témbr, výrazy obličeje, držení těla atd. Pokud bude systém pochybovat o pravdivosti odpovědí, pošlou cestujícího k celníkům, kteří provedou rozhovor naživo. V opačném případě bude moci cestovatel bez problémů překročit hranicе.
  Pokusy zatím potvrdily správnost práce pouze ve 3 ze 4 případů, ale organizátoři pokusů upozornili na dva faktory. Průzkumy se konaly „se speciálními“ lidmi, kteří předem naplánovali své vlastní odpovědi, pravdivé i lživé.

  Na druhou stranu se zařízení bude časem učit a jeho přesnost se zvýší.

 2. Peruň Magog napsal:

  A preto si videá ale i články zálohujem na vlastný web, a keď zmažú video z youtube, ak ho mám uložené, nahrávam na iný multimediálny zdroj
  Niektoré videá z youtube mažú rovno do týždňa, iné sa nedajú ani nahrať, k iným sa zasa niekto po čase prihlási a nárokuje si vlastnícke práva niekto, a nedá sa zistiť kto a na základe čoho.

 3. .lak napsal:

  Kritiku krachující nesnesou a absurdní úpadek intelektů novodobé šlechty cestovky dvou kontinentů kdy tedy jim a logice /kultury/ 7. století 14. století neměnné mentálně rozumí.

 4. Ctenár napsal:

  Žádná svoboda slova neexistuje. Co se děje, je vlastně „třídní boj“. No snad nečekáme, že nepřítel nám půjde na ruku. Asi těžko. Bude nám házet klacky pod nohy. Každý používá své zbraně. Pravda je naše zbraň. Upravené a špatné zákony, zákazy, represivní složky (policie, armáda), peníze…to jsou jejich zbraně.
  Vcelku nechápu, proč lidé toužící sdělit pravdu ostatním využívají jejich půdu. Proč používáte Facebook?, YouTube? Každý na svých stránkách má svoje pravidla. I zde jsou. (schvalování příspěvků před zveřejněním) A pokud u sebe někoho nechci (důvod není důležitý), tak jej vyškrtnu. Tak se prosím nedivme, že se to děje. YouTube i ostatní si můžou určit, koho tam chtějí a koho ne. A nikdo z nás si přece nenechá rozvracet to svoje, zvláště ne u sebe na zahrádce.
  Zařiďte si svůj server, nebo použijte „spřátelené servery“. Vkontkte a podobně. Peníze (dle sledovanosti) na to budou. 19tisíc lidí…kdyby každý dal 10Kč, máte server jak lusk…a samozřejmě nesmí být fyzicky na území EU, neb při podezření jej zabaví na dlouhou dobu. Chcete vést partyzánský boj. Jasně, normálka, to se při okupaci normálně dělá, ale trochu strategie neuškodí….
  Jinak samozřejmě (i když kanál osobně neznám) je to velká ztráta. Ale je potřeba nevěšet hlavy a vzít si ponaučení, jak je v článku psáno…zálohovat, zálohovat, zálohovat…ale to platilo vždycky…

 5. eno napsal:

  Všimli jste si, že na žádném programu TV zatím neběží reklama s vánoční tématikou??? Jindy nás masírovali již od září!!!

  • Adam napsal:

   No ale zelený mužíček z Alzy nás nahání pro dárky k němu už přes týden.

  • Maroš napsal:

   Vianočné sviatky obžerstva urážajú moslimov – že ich nevymysleli práve oni, ale židia! Treba to brať pozitívne – ja osobne mám vianočné sviatky na háku – ten materiálny blázninec, nákupná nenávisť voči iným a pachtenie – a potom citové rozglejovanie sa boľševikov pri stole plnom urvanej koristi.

 6. Joškk napsal:

  Dajú sa niekde prosím stiahnuť všetky videá Igora Jurecky? Často som si púšťal aj pesničky s titulkami Ďakujem

 7. Joškk napsal:

  Sú niekde videa zo zmazaného kanála dostupné? Často som si púšťal aj ruské s titulkami a veľmi mi to chyba. Ďakujem

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *