Další ČERNÝ DEN ve SVOBODNÉM SVĚTĚ!!! Smazání kanálu: IGOR JUREČKA!!!

…..jak je vidět, státní mafiáni pokračují velkou rychlostí na likvidaci alternativních webů. Může se to v budoucnu stát komukoliv, pokud se neodehrají události dle naplánovaného děje Fulfordem a světlých sil….

14:54

Z toho důvodu je nutné zálohovat veškeré články a videa, která byla kdy publikována a popřípadě nahrát na alternativní možnosti dnes používaných. Podpindosníci mají strach ohledně důkazů proti nim v případě otočení se (větru). Potom nastane rychlé převlékání kabátů a ještě rychlejší jevištní zvrat. Budou Vám do očí tvrdit, že bílí jsou černí a černí jsou bílí…..

Podívejte se na následující kratičké video a dozvíte se vše. Svoboda slova????? Tak to je maximálně napsané jako „nesmysl“ na cáru papíru….

Elita ví, že se jedná o její konec a nepotřebuje žádné alternativy, jenom svoji pravdu. Mají ale smůlu…..

tm

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

11
Komentujte

avatar
9 Comment threads
2 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
oblivionJoškkMarošAdameno Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Časopis New Scientist zveřejnil zprávu o experimentu, který má Evropská unie v úmyslu zahájit na hraničních kontrolních místech v Maďarsku, Lotyšsku a Řecku příštích šest měsíců. Zatím není známo, v jaké formě budu instalovány, ale těm, kteří překročí hranice, bude položeno několik otázek, na které se umělá inteligence bude ptát. Může se například zeptat, co máte v kufru a zda je vaše předchozí tvrzení pravdivé. Zařízení bude zohledňovat státní příslušnost, pohlaví a věk respondenta a podle toho otázky upraví, uvádí New Scientist. https://cz.sputniknews.com/svet/201811028386712-detektor-lzi-eu-hranice/ V době rozhovoru bude systém používat známou technologii detektoru lži. Hlasový témbr, výrazy obličeje, držení těla atd.… Číst vice »

Peruň Magog
Host
Peruň Magog

A preto si videá ale i články zálohujem na vlastný web, a keď zmažú video z youtube, ak ho mám uložené, nahrávam na iný multimediálny zdroj
Niektoré videá z youtube mažú rovno do týždňa, iné sa nedajú ani nahrať, k iným sa zasa niekto po čase prihlási a nárokuje si vlastnícke práva niekto, a nedá sa zistiť kto a na základe čoho.

.lak
Host
.lak

Kritiku krachující nesnesou a absurdní úpadek intelektů novodobé šlechty cestovky dvou kontinentů kdy tedy jim a logice /kultury/ 7. století 14. století neměnné mentálně rozumí.

Ctenár
Host
Ctenár

Žádná svoboda slova neexistuje. Co se děje, je vlastně „třídní boj“. No snad nečekáme, že nepřítel nám půjde na ruku. Asi těžko. Bude nám házet klacky pod nohy. Každý používá své zbraně. Pravda je naše zbraň. Upravené a špatné zákony, zákazy, represivní složky (policie, armáda), peníze…to jsou jejich zbraně. Vcelku nechápu, proč lidé toužící sdělit pravdu ostatním využívají jejich půdu. Proč používáte Facebook?, YouTube? Každý na svých stránkách má svoje pravidla. I zde jsou. (schvalování příspěvků před zveřejněním) A pokud u sebe někoho nechci (důvod není důležitý), tak jej vyškrtnu. Tak se prosím nedivme, že se to děje. YouTube i… Číst vice »

Jaro
Host
Jaro

IGOR JUREČKA, už je na Youtube
https://www.youtube.com/watch?v=7Oza7Ni8M50

eno
Host
eno

Všimli jste si, že na žádném programu TV zatím neběží reklama s vánoční tématikou??? Jindy nás masírovali již od září!!!

Adam
Host
Adam

No ale zelený mužíček z Alzy nás nahání pro dárky k němu už přes týden.

Maroš
Host
Maroš

Vianočné sviatky obžerstva urážajú moslimov – že ich nevymysleli práve oni, ale židia! Treba to brať pozitívne – ja osobne mám vianočné sviatky na háku – ten materiálny blázninec, nákupná nenávisť voči iným a pachtenie – a potom citové rozglejovanie sa boľševikov pri stole plnom urvanej koristi.

Joškk
Host
Joškk

Dajú sa niekde prosím stiahnuť všetky videá Igora Jurecky? Často som si púšťal aj pesničky s titulkami Ďakujem

Joškk
Host
Joškk

Sú niekde videa zo zmazaného kanála dostupné? Často som si púšťal aj ruské s titulkami a veľmi mi to chyba. Ďakujem

oblivion
Host
oblivion