Další důkazy o použití speciálního termitu ve Francii při požáru katedrály Notre Dame

…..dnes ráno jsem se opět setkal s našim informátorem na kafíčku severně od Sionu, aby mne datoval o dalších podrobnostech a důkazech, které byly nalezeny….

12:27

Hned po ránu jsem s netrpělivostí zapnul počítač a čekal na další zprávy. Při otevření mejlíku jsem byl mile překvapen a upozorněn na čas setkání na obvyklém místě. Hned jsem se osprchoval, šel do garáže nastartoval auto a odjel na naše místo. Informant mne už očekával u kafíčka, které také miluje. Jako obvykle jsem přišel pozdě.

Bylo mně sděleno, že další důkazy mají pohromadě. Několik lidí ze Švýcarska se dostavilo hned v den po požáru do Paříže se zajímavým úkolem. Brali vzorky prachu z aut, skla výkladních skříní z dlažby a zábradlí. Některé na speciální lepící pásky a také nasáváním do vysavače s filtrem na důkaz nasátých částeček.

Naprosto přesně byly zjištěny (v kruhové výseči ve směru větru), který vál od Notre Dame v době požáru, částice splodin či částice samotného speciálního termitu, který byl použit. Ty samé vzorky byly hned po požáru, jak jsem psal včera, dokázány ve vzorcích vody, dřeva a vzduchu vyneseného z katedrály.

kruhová výseč ve směru větru od katedrály.

V opačném směru proti větru od katedrály a vlevo či vpravo nebyly nalezeny skoro žádné částice důkazního materiálu. Naskýtají se následující otázky:

 1. kdo stojí za celou akcí je asi jasné, ale…..
 2. za jakým účelem se celá akce uskutečnila…..
 3. proč byla akce právě naprogramovaná na den 15.04.2019, víme co je to za den a jaké neblahé události se v tento den odehrály…..
 4. věděl o této akci i náš premiér?????
 5. proč daroval právě skoro důkazní materiál v podobě obrazu neblaze známému P-REZIDENTU MAKRONOVI????
 6. z jakého důvodu média neustále lžou i přes důkazní materiály od odborníků, kteří hovořili o dřevě starém 800 let a že skoro vůbec za normálních okolností nehoří, aspoň né za těch, které byly uvedeny jako příčina požáru oficiálními sračkomety…..
 7. proč se už vůbec nehovoří o zprávě, která byla vyslána rozhlasem o 50 minut dříve než byl požár nahlášen?????
 8. jedna odpověď na otázku 7 by tu byla: zapoměli si posunout hodinky ze zimního času na letní, pak by to souhlasilo
 9. proč neustále nikdo nesmí do katedrály? potřebují určité slozžky zahladit stopy?????
 10. není to nakonec dílo samotného Vatikánu, papeže a jeho organizace????? na odvrácení pozornosti rozjíždějící se kampaně o pedofilii „svatých mužů“ zastupujících Vatikán a jakákoliv náboženstí????

No otázek je spousta a málo odpovědí. Jsem zvědav jakou taktikou se budou snažit odvést pozornost od „FRANCOUZSKÉ A SKORO CELOEVROPSKÉ KATASTROFY“, jak bylo v některých médiích naznačeno…..

Dále je zarážející, proč se objevily obrazy v médiích se sochami z Notre Dame, které mají uřezané hlavy?????

Není zde náhodou poukázání na něco co se v EU může v budoucnu odehrávat a jaká entita nám tím vyhrožuje?????

No více otázek než odpovědí. Kdo to rozluští????? Možná už nikdy nikdo…..

napsal tm

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3 komentáře

 1. CZK napsal:

  Ty uřezané hlavy ….. no to mi tedy opravdu nedává smysl.

 2. Klára napsal:

  Achjo Tomáši… mám tedy nad čím přemýšlet celou noc 😀

 3. soto napsal:

  Oni pozornost neodklánií, ale naopak přitahují a to ze všech svých sil ,ale nesděluji celou pravdu. Jenže ta musi být přeci každému ihned jasná!!!!
  Protipožární a proti krádežím má taková památka, takové zajištění, o kterém si neumí představit nic , vůbec nic, akorát média ve svých tupých článcích. A pak ještě Makrela s Makronem. Každá malba, soccha, každý kout , má čidla, ne jen na otevřený oheň, ale i nepatrný kouř a zvýšenou teplotu !!!!!

  V té budově si neškrtnete sirkou , aby o tom nevěděli na centrále u hasičského sboru.

  Ta budova je napojená na poldy v plné polní 24 někdy i více hodin denně.

  Už je to jasné?!

  Ten emeričan , co ohlásil požár dřív, než k nemu došlo, nebyl takový debil, že měl posunuté ručičky na svých Rolexkách, ale dokázal zhola nemožné. Nejen to podpalit , ale předem to i oznámit o celých symbolických 50 minut!
  Za 50 minut by tam mohla být celá Francouzská armáda jak ve francouzském filmu s Funesem.
  Je to válka v přímém přenosu, nic míň. A přesto by lidi měli v těch idiockych vestach ba ulicích protestovat ne proti cenám benzínu, ale na ukončení režimu níčící celou planetu. Ten jeden … 100 kostelů je co , oproti měsíční krajině všude?
  Jenže to lobby nechce ani slyse. Žádnou změnu elity nechtějí. Raději chtějí snížit počet hladových krků nejlépe v občanské válce s chemickou podporou ze vzduchu, vody i země.
  Nervovat se kvůli kostelu , to určitě, tady de o kejháky všem, jen elitám to nedochází, oni si myslí, že odejdou od tud jako poslední, eventuálně. Kdo odejde poslední, to bude čistě věc náhod a ne/šťastných loterií. Musí se změnit systém řízení společnosti, no Pjakin o tom mluví pořád stejně a zatím se nespletl v ničem. TOo jen na okraj. Naposledy řek, že vyhraje nejspíš to se podržte sám samotný Porošenko. A teď přečtěte, co o nem píšou, že prohrál.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.