Další multikulturní obohacení. Epidemie na obzoru. Negři do Itálie přitáhli i nebezpečné africké nemoci

…..velmi zajímavý článek který napsala Monika Pilloni. Žije v Itálii a zdroje má z první ruky. Na přednáškách s kardinálem JUDASEM jsem varoval všechny, že nepřijdou jenom černí nás obohatit a rozpoutat občanské války po celé Evropě, ale také těžko léčitelné choroby. Opět dochází na slova KARDINÁLA JUDASE….

13:27

Celý článek i s odkazy si můžete přečíst zde:

Epidemie na obzoru: Negři do Itálie přitáhli i s africkými nemocemi

Mohlo by se vám líbit...

1 komentář

 1. Milena napsal:

  Kdyby je sem záměrně vlastizrádné protektorátní židovlády nepouštěli,nebylo by zde negrů.
  Ty tzv. „vlády“ nejsou na hlavu padlé,nekompetentní nebo diletantské,ony jen vazalsky plní dle znění Talmudu a Schulchan Aruchu příkazy mezinárodního žida se sídlem v USSA,jejichž konečným cílem je bílé obyvatelstvo a Slovany především zlikvidovat.
  Import negrů a kozojebců není spontánní,je to řízená invaze a současně nárazníkové pásmo protektorátních židovských „vládních“ správ proti nám,bílým lidem.
  Totéž tzv. rasismus je ryze židovský konstrukt,vztahovaný výlučně proti bílé rase a nikdy proti negrům-pozorně si toho prosím všimněte,přičemž negři,cikáni a jiná černá havět nás bílé(jejich živitele) k smrti nenávidí a jsou k tomu pejzatými „humanisty“ učeni už útlého věku a také si všimněte prosím toho,že v celé Jewropě náš protektorát(kdysi ČSSR,ČSFR) nevyjímaje jsou židovskými protibílými tzv. zákony činěni fakticky beztrestnými!!!!
  Otevřeme konečně oči a začněme se bránit adekvátně,tzn. silou,která musí býti mnohokráte brutálnější síle invazních negerských hord,jiná cesta prostě není,v opačném případě budeme zcela zotročeni a následně jako bílá rasa vyhubeni tlupami negramotných pouštních a jiných černých primitivů ve vydatné režii mezinárodního židovstva a jeho kolaborantských vlastizrádných přisluhovačů z našich řad!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

20 − 5 =

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!