Další pikošky od „moudrých lidí“ a co nám „přistálo“ v diskuzích. Něco na pobavení k Silvestru

…..pokračování nesmyslných komentářů a výběr z nějakých mejlíků, které okamžitě jinak mažu. Možná nyní pochopíte, po přečtení následujících komentů které přistály v adminu, proč jsme zpřísnili pravidla v diskuzním prostoru….

14:54

Snažíme se být ke každé diskutující lidské bytosti milí a to očekáváme také od protistrany. Jóó ale v dnešní době toto pravidlo ne vždy funguje. Některé věci jsou naprosto nad rámec a přes rámec. Číst to, je ztráta času, i když se tím někdo může dobře pobavit. Měl jsem dokonce v mailu několik vzkazů a výhružek, že ,,jestli té osobě nezveřejníme komenty, přestane nám posílat příspěvky“. (jejej, to mě tedy opravdu stráášně vyděsilo, haha!)

Proto těmto osobám posílám následující vzkaz: Určitě jste na provoz webu nikdy neposlali ani jednu korunu a kdybyste poslali, tak Vám je s radostí vrátím. Musel bych se z jídla, které bych za ně koupil, pozvracet. Je to asi tak jako když doktor dává VĚŘÍCÍM PACIENTŮM chemoterapii na rakovinu, bere za to velké peníze a ví, že jim lže do očí, protože brzy (odejdou do jiné dimenze) zemřou. Prosím takové osoby, aby nám nic raději neposílaly. Pochopte, že nejsme lidé, kteří se dají koupit. I kdybyste nám poslali milión, tak ho nechceme. O to nestojíme.

Máme rádi lidi, kteří se snaží druhým pomoci, i v diskuzích, a umí si těch druhých také vážit. Dle mota:

KDO SI UMÍ VÁŽIT SÁM SEBE, UMÍ SI VÁŽIT I DRUHÝCH.

KDO SI VÁŽÍ DRUHÉ OSOBY, VÁŽÍ SI I SÁM SEBE.

Jsme v těžké době a proto bychom si měli jeden druhému navzájem pomáhat…..

 

Tak začneme mejlíkem, který mi přistál do schránky: golonchet

Reakce na článek – nesmyslný článek – pouze se straší lidé.

Dobrý den podlidi,

tento článek je genderově nevyvážený, uráží nás nadlidi, kteří žijeme na planetě Druidia Kenta 4875. Dále v něm postrádám zohlednění barvy pleti – jediná správná pleť je modrá !!! Ostatní barvy pleti jsou ohavné, je třeba je vyhladit, spálit a zničit !! Modrá planeta patří nám modrým lidem. Ten kdo to nepochopí, bude nemilostně vtažen do černé díry, kterou my modří ovládáme. Podlidi jsou odpad, který my jsme dali jako pokus na naši druhou planetu ZEMĚ. Tato planeta je je naše, protože je to modrá planeta. Náš čas přijde a všechny podlidi zničíme spolu s bankami. My můžeme, máme 7 smyslů. A vy lidé jen melete nesmysly.

tm komentuje: No tak se sám GOLONCHET přiznal vlastně za koho kope. To je jasné, když má modrou barvu pleti. Obrázek dole jasně naznačuje o koho se jedná. A nazývat někoho ,,podlidi“? Zajisté uznáte, že hovořil sám o sobě…..

Marného okénko speciál 22.11.2018

A zde máme další:

 

Honza
info@upozornen…
Šíření poplašné zprávy je v České republice od roku 2009 trestný čin podle § 357 trestního zákoníku, jehož se dopustí pachatel, který úmyslně způsobí „nebezpečí vážného znepokojení alespoň části obyvatelstva nějakého místa tím, že rozšiřuje poplašnou zprávu, která je nepravdivá“. Trest je stanoven do pěti let odnětí svobody.

tm komentuje: Milý honzo, ano. Dnes je známo mnoho studií, které byly udělány odborníky z oboru. Z těchto vyplývá, že systém 5G je smrtonosný a je to pravda. Spíše bych nechal pozavírat všechny politiky, kteří to povolili, lidi kteří tento systém šíří bez znalostí a instalují na střechy, a také všechny ty, kteří se na této genocidě podílejí.

Takže jste vedle jak ta jedle a snažíte se mást diskutující a hlavně nám neoprávněně vyhrožujete, což je samo o sobě taktéž trestný čin. Tečka 

 

Infernus Daemoniac
ArchEvil@g…
Oh lidi, vy jste tak nevzdělaný odpad lidstva (pokud tomuto věříte), že ta genocida je pouze v zájmu té inteligentnější části populace.
Chemtrails a 5G konspirační šílenci jsou opravdu už příliš.

tm dodává: je vidět že dokonce démoni se vyjadřují k tématu a mají zájem o inferno na naší planetě. No samozřejmě, jak jinak…..

 

Anděl
anel@andel
Tadesco u mně skončilo, bludaŕi a heretici, nic jiného, jedna banda se satanisty.

tm komentuje: Ano tady se také slovy anděla vyjádřil anděl. Ale padlý anděl, který má zájem se satanisty zlikvidovat kompletní lidstvo, tak jak to bylo jimi naprogramováno. A opět jsme hrábli „ANDĚLŮM“ na bolavý zoubek….. Článek, který se snaží varovat veřejnost před nebezpečnou černou magií je vlastně vysoce konstruktivní, přestože hovoří o zlu. Jak jinak ale vzdělat veřejnost o určitém nebezpečí, než ho vysvětlit? Jinak to nejde. To by si však musela dotyčná madam přečíst článek aby věděla o čem pojednává a nečíst pouze tupě nadpisy jako nějaká ovce.

 

Artillery
petergrilo666@g…
Dufam že ten globálny pakt schvália a slovenský ovčani dostanu bitku od migrantov nech žije zlo.

tm komentuje: No je vidět, že dotyčný je v neustálé válce se všemi a tak to zůstane u něho asi celý život. Nebo že by to byl maskovaný PETER INSIDER? kterého jsme kdysi odhalili a od té doby zrušili i všechny jejich stránky?????

 

kazisuk
simoneconnel@y…
prestante fetovat, alebo zacnite lebo tito dristy co tu z Vas lezu tak tomu moze uverit len pologramotny blbecek v krcmie pri borovicke….

tm komentuje: Jak je vidět i tento velmi oduševnělý vzkaz na naši adresu napsal pravděpodobně nafetovaný kazišuk, který kazí vše a hlavně sám sebe. Dokonce přiznal čo milý kazišuk v krčme pije a neumí ani používat interpunkci, hlavně že je lepší než my….

 

Mortymer
wardertod@g…
Pekná banda hlupákov tu ste teda… Sa čudujem že ešte dýchate a vôbec žijete keď čítam čo všetko vkuse vdychujete ? otvorte si oči trošku. Na svete sú aj iné problémy. A to s liečením rakoviny, si prosím vás nechajte pre seba rad radom. Dávať niekomu nádeje je pekné, ale radiť mu pseudoliečbami je úbohé a trápne priam až morbídne.

tm komentuje: není vyloučeno, že pár trollů bylo dobře zaplaceno za tyhle nesmysly, aby nám kradli čas, který neexistuje, a my neměli čas datovat Vás o důležitých věcech. No a hned na začátku se přiznal kto nám tu píše Pekná banda hlupákov tu ste teda… No dodal bych ještě, že není se čemu divit, koho chazaři najali za trolly píšící nesmyslné komenty, tak ti tady píší za mrzký peníz. Chudáčci, že Vás to ještě baví po těch letech…..

Pro všechny aktéry těchto komentů doporučuji několikrát zhlédnout následující film:

https://www.stream.cz/fenomen/625377-obsedantne-kompulzivni-porucha

A zde ještě dva dodatky ubožáka a podpindosníka, který musí odvést práci, jinak nedostane z jihu za 12 měsíc zaplaceno za trolování:

Už nepotřebují komentu.

Artillery
petergrilo666@gm…
62.169.184…..
O tomáško zavazda cenzuru názoru vie že som ho prekukol že je to len podvodnik a fantasta. Nuže tomáši pochybný web si zaslúži aj nadávky ? Oblbujete tu ludi jedna radost. Ludia odporucam vam videa na YT od pana doležala. Jediny seriozny zdroj informacii. Takže si na.er tomáško marny slniečkár a podvodník užitočny idiot. Karma ti to spočita už v tomto roku tak sa priprav ty pablbe. Happy new year ču.áku.

 

Artillery
petergrilo666@g…
62.169.184…..
Reakce na uživatele tereza.Terezka na teba tiež pride rad. Karma je z darma. Slniečkárka v utajení čo vimyva mozgy chudakom občanom. Vi anonimne prasata.

Že mu to vůbec tomu ubožákovi stojí za to. Mimo jiné, víme přesně odkud píše, kde se nachází počítač a dnes už i kdo to je…..

Napsal tm

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

14 komentářů

 1. jirik napsal:

  Ty emailové kontakty a IP adresy v článku jsou zveřejněny proč?!

  • mariankosmac napsal:

   Aby sme videli tú symboliku ktorú tam niektorí majú, Evil 666

  • bloblo napsal:

   A co jako? Pročby ne? IP stejně není kompletní.

  • Maroš napsal:

   Pokiaľ poznáš e-mailovú adresu – existuje programček „pavúk“, ktorý hackne heslo počas prihlasovania sa. Je to nekorektné – a pokiaľ sa už niekto nabúra – je to trestný čin – čo neplatí pre štátnych hackerov – tajné služby – lebo čo s tým. Správne mala redakcia ilustračne uverejniť len e-mailový nick, ale aj ten sa dá skombinovať s vytipovanými väčšinou free mailovými doménami.

   Teraz inak – v minulosti som na tomto webe kritizoval „právny stav“, t. j., že mi tu chýba klauzula „Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená“ – na čo vtedy admin Raja /Tomáš neviem/ reagovala neuverejnením komentára. Čiže – máme tu – právnicky – otvorené zadné špinave dvierka – podľa jezuitského „Účel svätí prostriedky“ – s dovetkom – „S láskou a úsmevom“. Situácia mi pripomína stav, ako keď krčmár vykričí ostatným štamgastom, kto má u neho nevyplatenú sekeru – lebo krčmára zaujíma len jedno – jeho peniaze. A teraz čo? No to, že podrbaný troll si zmení nick na „Jožo“666 – a? Tieň nedôvery ostáva na adminovi tohto webu – lebo čo keď sa časom rozídeme „Lebo účel svätí prostriedky“ a ja pôjdem chlastať do inej krčmy? Asi tak. Toto sa nerobí – pokiaľ sa chcete odlíšiť OD JEZUITOV. S láskou a úsmevom – ho.no! Morálny imperatív a invencia – nie prvoplánové skratky. Toto sa, dúfam, stalo naposledy.
   Hasta la vista. Baby aj chalani.

 2. Čitateľka napsal:

  Dobre, že ste to zverejnil. Robte to častejšie. Je dobré vidieť, že temná strana je už v hystérii. A nech sa hanbia, jak sú tupí.
  Nemusíte sa trápiť, keď vám nadávajú kvôli strašeniu alebo scenárom, ktoré sa nikdy nekonali. Vysvetlil to pán Pjakin. Zverejnením tých scenárov možných udalostí ste zároveň zabránili tomu, aby ich realizovali. Neutralizovali ste tú možnosť. A to je len dobre. Treba to tak robiť so všetkým. Kričať nahlas do sveta, čo tie svine fašistické plánujú s ľudstvom. A likvidovať im ich plány jeden za druhým, ak stačí tak málo, ako je napísať o tom na webe. Ja som rada, že sa nič z toho nestalo. Aj vďaka prevencii na webe tadesco.cz.
  Ešte vám želám veľa síl do nového roku. Dobro zvíťazí!!!

 3. Tony napsal:

  Souzenim samosoudce stavate se tim samym. Predpokladam ze se tu nikdo nenarodil s absolutni znalosti vseho, tak trochu pochopeni s pomatenou mysli, vsak je vsechny nosi jedna duse. Resp. jednat s nimi jako jednaji oni s Vami je pristoupeni na jejich hru a nikam to nevede 😉

 4. Leia napsal:

  Diky takovym aspon vite ze slapete na kuri oka spravne 😉 sic nesouhlasim se vsim co tu je a mam na nektere veci jiny nazor ale toto je velmi nizke chovani

 5. Nacituj napsal:

  Dobry den. Prosim, kde najdu vice informaci o modrych bytostech? Dekuji.

 6. ⚜ aston 405 napsal:

  Dobrý den pane tm,

  první e-mail (golonchet) si dělal určitě na 1000‰ srandu ?…..

  • 540045 napsal:

   Taky mě to napadlo! 😀 ale člověk nikdy neví….. 😀

  • sycho napsal:

   souhlas, ironie z toho primo odkapava ;), ani trolik to snad neni jen nejaky vtipalek, a souhlasim s komentem vyse, nesudte samosoudce, dostavate se tim na jeho stranu 🙂

  • Maroš napsal:

   No nie – on si nerobil srandu, ale možno zachytil „krátku radu“ Terezy ku mne, aby som obchádzal – vtedy som bol presvedčený, že mám zvonku filter na môj nick – blokované prihlasovanie vymyslenou e-mailovou adresou, načo som reagoval, že si nemienim podrbať identifikáciu TU, a že sa potom pod nickom Maroš môže prihlásiť každý chuj. Načo Tereza svoj koment zmazala a môj neuverejnila. Takže nič nie je náhoda – zvonku oddelenie monitoringu tlače registruje každú sekundu uverejnenú na tomto webe.

 7. Mikessska napsal:

  Dobrý den, ti modří mě taktéž zaujali nejvíce 🙂 Jestli blázen, nebo troll, nebo jen nepochopený a nepodařený vtip? Nevím, neznám, ale je pravda – odsaď, podsaď – a všeho s mírou….nebo s Mírou? 😀 Tak kdepak je? Haha, modrého jsem ještě neviděla…
  Ty ostatní…budu citovat, co by řekla moje kamarádka: „To nechceš…“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.