Další video s důkazem o žhářství Notre Dame. Tři dny před akcí někdo upozornil na požár předem

…..důkazů je tolik, že elity asi musejí mít palicobol. Na internetu se objevily vzkazy, tři dny před požárem, že Notre Dame shoří…

00:54

Bylo by dobré pro všechny si stahovat videa, protože za pár dnů asi budou zločinou elitou staženy z YOUTUBE. Jsou to nevyvratitelné důkazy proti elitě….

Pozorujte muže nad šipkou která na něho ukazuje jak zakládá nějakým blikajícím světlem požár. Záznamy jsou z průmyslové kamery.

Požár se odehrál 15.04.2019 = 1+5+4+2+1+9 =22
A prosím nyní se podívejte na dvě a dvě padající cihly vlevo a vpravo od věže na Illuminátské kartě The Tower, což znamená 22. Ale klidně to berte jako náhody…..
Illumináty byla akce věž dávno plánována:

Můžete vidět že zasvědcení lidé věděli a ví, že se jedná o žhářství. Důkazů je až přespříliš.

 

Mimo jiné ve středu Paříže se rozprostřel hořící kříž, který používá také sekta KKK (Ku Klux Klan) při svých rituálních orgiích. Zajímavé.

Obrázky byly pořízeny z policejního dronu:

Pro porovnání je nutné vzít v úvahu i následující:

 

 

A nyní se dobře podívejte na obrázek níže, kde právě firma vodafon používá část znaku z tohoto satanského spolku.Krvavou kapku.

Zavedením sítě 5G budé jasná „griláda“ všech zúčastněných lidí, kteří se „párty“ a „oslavy“ zavedení 5 G systému nemohou dočkat. Nyní aspoň víte jaký symbol je používan tímto koncernem, kde ho vzali, a kdo se za ním schovává.

Jakmile se objeví nové důkazy, budou Vám předloženy…..

 

https://beforeitsnews.com/v3/alternative/2019/3677304.html

 

https://pit-hinterdenkulissen.blogspot.com/2019/04/notre-dame-kein-zufall.html

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3 komentáře

 1. ⚜ aston 405 napsal:

  Děkuji za skvělé postřehy! Až budu na domácím PC, video stáhnu, nahraji na svobodnou platformu a přiložím link.

 2. stenly919 napsal:

  zajímavé je, že 10. 11(není ten datun podezřeký) předával náš premiér lotr Babiš obrázek hořící věže Macronovi, o čemž se psalo i tady na tadescu a nikdo si na to už ani nevzpoměl a nikomu není nic podezřelého…můžeš nám to prosím Tomáši vysvětlit ten obraz od Babiše v souvislosti s s požárem pařížské katedrály ?
  https://tadesco.cz/babis-venoval-macronovi-obraz-s-motivem-babylonske-veze/

 3. Juraj Hl. napsal:

  Môj postreh Krvavá kvapka sa zobrazuje aj vo videu porovnajme s obrázkom firmy vodafon na nohavičkách uväznenej asi nie starenky, ako vypadá ako aj kosák a kladivo podľa iluminátstekej karty: Video TU: I, pet goat II – CELÉ VIDEO TU https://vimeo.com/44583147 detailnejší rozbor symboliky TU https://www.facebook.com/groups/amenti/permalink/1775962992505707/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..