Ďalšia obeť očkovania. Dievčatko zomrelo len pár dní po očkovaní

Len 5-mesačné dievčatko Sabrínka predvčerom (3.12.2017) v skorých ranných hodinách zomrelo v druhom najmenšom meste na Slovensku. Dieťaťko zomrelo len dva dni po očkovaní. Prípad mladej rodiny z Modrého Kameňa nemilo zaskočil celé Slovensko a opäť otvoril diskusiu o bezpečnosti očkovania

 

 

Zarmútená matka zverejnila na sociálnej sieti pre svoju dcéru dojímavé slová: “Anjelik náš milovaný, navždy ťa budeme ľúbiť zlatíčko naše. Ďakujeme ti aspoň za ten krátky čas, čo si strávila s nami. Obohatila si naše životy svojim smiechom. Nemôžem uveriť, že tu už nie si!”

Správu prinieslo včera spravodajstvo TV Markíza. Dievčatko bolo uplynulý piatok zaočkované tzv. Hexavakcínou v rámci povinného očkovania, ktorou v súčasnosti bývajú deti zaočkované trikrát v priebehu prvého roku života. Hneď v sobotu sa u dieťaťa dostavili vysoké horúčky a v nedeľu ráno už našli rodičia dieťa v postieľke mŕtve.

 

 

Polícia prípad vyšetruje. Na základe časovej súslednosti je však vysoko pravdepodobné, že sa bude jednať o priamy dôsledok očkovania.

Zdroj: 1

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

8 Komentáře zapnuto "Ďalšia obeť očkovania. Dievčatko zomrelo len pár dní po očkovaní"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Ota
Host

„Vládní“ Žid nás tráví všeobecně-PODŘADNÝM,CHEMIÍ NAPĚCHOVANÝM ODPADOVÝM,NEPOŽIVATELNÝM žrádlem,sypou na nás tuny těžkých kovů a virů z letadel,tráví nám vodu,tráví nám nervy všeobecně protinárodní legislativou,likvidují nás ekonomicky-doživotní splátky neexistujících,virtuálních peněz coby splátky hypoték(tímto udržují otroky v poslušnosti za minimální mzdu),zcela likvidační „pokuty“ ad absurdum v poměrech ku neexistujícím statisícovým platům,židovskou loupeživou „exekuční“ mafíí a její beztrestnou výrobou imaginárních tzv. dluhů z ničeho – podobný zlodějský systém není ani v nejzaostalejších státech Afriky!!! A nakonec nás likvidují už i fyzicky – viz. „léky“,povinné očkování,ale pouze bílých dětí atd.,je to cílená genocida,viz Protokoly sionských mudrců.

Ota
Host

Ta „naše“ vláda a vůbec celá jewro EU a její pejzatí pohrobci nejsou zdánlivě vůbec žádní diletanti,nebo nekompetentní ,neznalí ,naivní primitivové a ni žádní diletanti,jak by se neznalému mohlo zdát,oni pouze plní svůj úkol/viz. Protokoly/,a plní ho sakramensky dobře.
Je to cílená genocida proti bílým lidem a pokud se nepostavíme těmhle zrůdám nikoliv přiblblými peticemi a transparenty,ale zbraněmi,jako bílé národy budeme nadobro zotročeni a posléze vyhubeni.
Musíme mít hlavně na mysli jedinou základní věc,a tou je,že absolutně žádného parazita se nelze zbavit domluvou,ale jen jeho fyzickou likvidací!

Celestina
Host
Celestina

Velmi výstižně řečeno – problém je ale v tom, že většinová společnost tyto skutečnosti odmítá pochopit, natož aby se obtěžovala proti tomu hnout prstem.

Jara
Host

Je to jak za časů Ježíše. Zabíjejí zcela nevinné a čisté.Malé děti. Protože právě tyto děti mají vytvořit a žít už v lepší,dokonalejší společnosti ,,pátého světa“. Světa bez chemie,světa kde má vládnout už jen čistá,božská fyzika ,ůroveň posvátné,čisté biofyziky,biopolí s vládou Světla a tvůrčích sil.Pomáhejme,informujme,jen tak budeme rušit jejich programy egoismu,násilí a ovladání.

petr
Host

Svině doufám že se to nezamete pod stůl ja svojí dcerku nedám očkovat i kdybych za to měl zaplatit nevím jak velkou pokutu k čertu s tou farmaceutickou mafií co si vůbec myslí že jsme jejich pokusní králíci?

df
Host

Ahoj, tady je manuál pro odmítnutí očkování a nebo pak podplatit Dr. My měli štěstí, hned po porodu dětská žloutenka takže žádné očkovat ihnet po porodu. No a pak to různě koulet a hrát.

https://www.suenee.cz/manual-pro-odmitnuti-ockovani/

Robinsonka
Host
Robinsonka

Ďakujem, df, za perfektný manuál. Toto by sme mali šíriť všade, ako osvetu. Potrebujeme predsa vedieť nie len o tom, že je tu nejaký problém, ktorý ohrozuje naše životy a životy našich detí ale aj to, ako sa môžeme vedome brániť!!!!! Ešte raz veľmi pekne ďakujem!!!!

Novak
Host
Novak

Jenom blázen může do dnešní doby přivést dítě

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!