Dávkují nám chemii, abychom měli rádi migranty

Skandální experiment se odehrává s dávkováním chemikálií, které nás mají přinutit k přátelství vůči migrantům.

Opravdu doufám, že to pochopíte. Není to fantazie, není to sci-fi ani to není satira.

Je to Brave New World, ale ne ten román od anglického autora Aldous Huxleyho z roku 1931. Děje se to teď.

Je to publikovaná studie, která se objevuje na stránkách prestižního sborníku Národní akademie věd Spojených států amerických.

 

 

 

Název studie zní: „Oxytocinové vynucené dodržování norem omezující xenofobní chování.“ (Odkaz: Proc Natl Acad Sci. A 2017 Aug 29; 114 (35): 9314-9319.)

Xenofobie je definována jako: „strach nebo nenávist vůči cizincům, lidem z různých kultur.“ (dle Dictionary.com)

Oxytocin, chemikálie používaná v této studii, je popsána v Medical News Today: „Obyčejně označovaný, díky svému působení na člověka, jako hormon lásky, nebo také jako hormon objímání. Oxytocin hraje také roli v reprodukčních biologických funkcích žen, a samiček u zvířat.“ Oxytocin je hormon, který se vytváří v mozku, v hypotalamu.

Publikovaná studie podrobně popisuje úspěšné pokusy o kontrolu mysli chemikáliemi. Cílem je činit lidi více „šťastnými a přátelskými“ v oblasti masové migrace změnou jejich hormonální reakce na migranty.

Skutečně znepokojivým aspektem této studie je: mnoho lidí by přijalo výsledky studie jako rozumný způsob, jak „vyřešit“ migrační krizi!

Studie dále uvádí: Zapomeňte na skutečné důsledky přistěhovalectví. Jsou irelevantní. Místo toho se zaměřte na změnu myšlení lidí prostřednictvím chemických zásahů v kombinaci se sociálním programováním.

Autoři studie o kontrole mysli v podstatě říkají: „Pokud máte problém s hromadným přistěhovalectvím, problém nemá nic společného s fakty, je to problém s vaším hormonálním systémem. V podstatě máte deficit oxytocinu.“

přeložila tereza | zdroj: 9

 

 

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

15 komentářů

 1. mariankosmac napsal:

  A kde nám to majú podávať? To radšej nech povolia marihuanu, ľudia sa zhulia dobrovoľne a bude im všetko jedno. Oxytocin nech nechajú pre migrantov.

  • Jarda z Brna napsal:

   Všechny ty vyžírky a nepřizpůsobivce bude honit železným klackem Ježíš Kristus v přicházejícím soužení. Žádná láska pro pažravé kobylky nebude, už byla. Kdo pohrdá zvěstí o božím království a nepřidá se na stranu dobra, bude smeten v Armagedonu. Již je čas.

 2. Ilona napsal:

  Jediná rasa, která to potřebuje, a to v koňských dávkách, je právě ta příchozí!
  Jediní opravdoví xenofobové jsou právě oni a oni přišli vyhubit nás.
  My jsme jen nuceni si jak to jen jde chránit svoje a na tom není nic rasistického!
  Proč si ONI nechrání svoje?!!
  Protože jsou to z většinové části líný, stupidní, nevychovaný hovada bez úcty k čemkoli živému!

 3. Čampulka napsal:

  A nešlo by aplikovat Oxytocin přišedším surovým primitivům?

 4. Maroš napsal:

  Oxitocín sa v tele tvorí aj po konzumácii väčších objemov piva.

  „Městští poslanci schválili projektový záměr na vytvoření Integračního a komunitního centra. Pomáhat bude ekonomickým migrantům, kteří přicházejí za prací do Nitry i místním „v oblasti řešení problémů s cizinci“. Píše o tom portál mynitra.sme.sk.“
  „Město se zavázalo, že poskytne na tento účel 24 tisíc eur. Provozovatelem bude Nitranská komunitní nadace (NKN), která projekt ve spolupráci s radnicí vypracovala, uvádí se v článku.
  Předpokládané celkové náklady jsou více než 95 tisíc eur. NKN má přes 27 tisíc eur předběžně přislíbených od Rotary Klubu Nitra. Ucházet se bude také o grant z nadace Ekopolis.
  Proti byl jen pouze jeden poslanec“
  https://cz.sputniknews.com/slovensko/201812148707410-slovensko-migranti-migrace-prace-poslanci-projekt/

  Rusko údajne schválilo Impakt OSN – zdroj Informačná vojna.sk 14.12.2018.
  Celé znenie vyhlásenia aj s „ale“ tu:
  „Pokladáme tiež za nevhodné spomínať činnosť a odporúčania Programu na ochranu osôb presídlených cez štátne hranice v súvislosti s prírodnými katastrofami a zmenou klímy a Platformu pre pohyb osôb v dôsledku prírodných katastrof. K dnešnému dňu neexistujú nijaké spoľahlivé a všeobecne uznávané vedecké údaje, ktoré by naznačovali priamy vzťah medzi zmenou klímy a presunom ľudí, ako ani prvenstvo environmentálnych faktorov, ktoré ich donútili k premiestňovaniu. Okrem toho, činnosť Platformy nemá podporu všetkých krajín a jej závery neboli schválené pod záštitou špecializovanej bázy – Rámcového dohovoru OSN o zmene klímy (UNFCCC).

  Globálny pakt, samozrejme, nie je právne záväzným dokumentom a neukladá krajinám, ktoré ho prijali, právne a finančné záväzky.
  Súčasne však Globálny pakt vytvára určitý vektor vo vývoji moderných názorov a prístupov k problémom medzinárodnej migrácie, tvorí základy univerzálneho prístupu k tomuto problému.

  V rámci medzinárodnej spolupráce a na vnútroštátnej úrovni treba vytvoriť špecifické mechanizmy na implementáciu ustanovení Globálneho paktu s prihliadnutím na národné záujmy jej účastníkov, a to aj v oblasti bezpečnosti a prioritného zabezpečenia záujmov ich vlastných občanov.“
  https://slobodnyvyber.sk/kremel-podporuje-globalny-pakt-o-migracii/

  Poznámka – v nedávnej minulosti sa prezident Putin k migrácii vyjadril v tom zmysle, že prednostne podporí do Ruska imigráciu občanov z bývalých republík ZSSR – čo je iná kultúrna a vzdelanostná kategória ako imigranti z Afriky!

  • Jarek* napsal:

   Rusko stahuje inteligentní Slovanské mozky. O ty hovada tupější než gorily z Afriky nemá v žádném případě zájem.

   • Maroš napsal:

    Západ hanlivo prezýval Rusov „Kaukazi“, čo je presne tá dezinformačná zámena. V Rusku je vysoké napätie práve s imigrantmi z Kaukazu, pretože to všetko súvisí aj s ich etnickým vyčleňovaním sa. Menej problémov majú s Aziatmi – o tom je Kaspický blok – a tento blok chce Putin udržať!

    Redakcia – toto je kľúčový dokument na pochopenie úlohy Ruska v procesoch globalizácie – aj islamizácie! Treba zapnúť titulky. Odporúčam zaradiť ako samostatnú tému – aj preto, aby to zaregistrovala ostatná alternatíva – aj mainstream.
    Írán a Rusko. Konglomerát versus blok. Kaspický blok
    https://www.youtube.com/watch?v=IcSpdlSo5AI

    • Maroš napsal:

     Treba si uvedomiť, že Rusko je 1/ svetová veľmoc, 2/ krajina, ktorá obnovuje svoju suverenitu, 3/ samostatná civilizácia /poznámka – cielene likvidovaná od 19. storočia západným alkoholizmom – treba si spomenúť aj na Jeľcinovu propagáciu chlastu – od 90-tych rokov kvôli tomuto Rusko prišlo o desiatky miliónov ľudí!

     Alkoholizmus v Rusku – História jedného podvodu!
     История одного обмана – фильм аналогов которого нет в мире!!!
     https://www.youtube.com/watch?v=rCORvPx9cR4

 5. kalia napsal:

  Dnes jsem napsala krátkou úvahu na podobné téma (bez ohledu na tento článek-měla jsem to v plánu už dříve). Nevím, jestli si to uvědomujete, ale:
  Myslím si, že většina toho, co lidi považují za „svůj názor/myšlenku/pocit“ či za psychickou nemoc, je pouze nerovnováha v těle. Různé nálady, deprese, úzkosti.. Stačí dodat příslušný vitamín/minerál/aminokyselinu či podpořit tělo v tvorbě hormonů, a „názor“ se rázem změní, stejně jako pohled na život (např. co bylo předtím problémem člověka najednou netíží).. Někdo např. trpí celý život nesnášenlivostí horka/chladu a při dodání potřebných látek a dostání těla do rovnováhy už takový nebude. Pravda, s tímto se mnoho lidí neztotožňuje jako „toto jsem já“. Ale mnoho lidí se ztotožňuje např. se svojí povahou, což také nemusí být nic jiného než kombinace látek v těle a někdy i zanesení těla (např. výbušnost = zanesená játra). Někdo si myslí, že je cholerik, že takový prostě je. A když si vyčistí játra, tak už takový nebude (impulzivní bude možná podobně/stejně, ale nebude výbušný – takže si řeknete „základ povahy=výrazná impulzivita se nezměnil“ – jenže dodejte tělu všechny potřebné látky a daný člověk už přehnaně impulzivní nebude = základ jeho povahy se změní).

  Závěr:
  Skoro všechno, co považujeme za „naši“ danou vlastnost, je pouze chemické/biologické/fyzikální složení těla a jeho pochody. Dostáním těla do rovnováhy se změní naše vnímání, povaha, nemoci fyzické i psychické, a dokonce i naše životní zkušenosti a i prožívání života, myšlenky a pocity. I když budeme mít tělo v rovnováze, musíme pamatovat, že „takový (skvělý/v rovnováze/dobré povahové vlastnosti) nejsem já“ = stále to jsou pořád pochody těla, které pozorujeme či se s nimi ztotožňujeme.

  Illumináti si toto dostatečně dobře uvědomují, běžní lidé mylně zaměňují „takový jsem já“ za pochody svého těla. Většině lidí se životní styl během života moc nemění, a proto si myslí „takový jsem já – vždyť jsem takový celý život“. Ale stejně to jsou jen pochody těla, byť se během života téměř nemění (protože se němění návyky člověka – jak se ale mohou změnit návyky člověka bez toho, aby se předtím změnilo složení uvnitř těla, kteréžto nové složení by dalo nový „pokyn“ = ke změně návyků – a jak se může změnit složení těla bez změny návyků?). No přeci když do těla někdo něco dodá „násilně“ zvenčí. Což taky odmítám.

  Oxytocin je hormon, který si tělo vyrábí samo = není to umělá chemie (pokud ho ale někdo vyrábí uměle, tak to umělá chemie asi bude). Nedávno jsem viděla v mysli paralelu mezi tím, jak si jde „západní“ společnost za tím svým (člověk chce co nejvyšší zisk, majetky atd. – rozšířit sebe a to svoje – své názory, děti, věci.. všude) a jak si jde „islám“ za tím svým (rozšířit se všude). Možná, že kdyby lidi změnili toto nastavení (kapitalismus), uprchlíci by sem nešli (pouze domněnka), protože by nemohli (může se stát pouze to, co má nějakou příčinnou souvislost). Např. do Číny se žádní uprchlíci nehrnou.. (chápu, že je migrace řízená, ale kdyby ji někdo chtěl udělat řízeně např. do Číny, tak by se setkal s takovými zákonitostmi, že by se uprchlíci buď doopravdy poslušně začlenili do společnosti a nebo by tam nešli)

  • kalia napsal:

   Aha, no tak dle článků na netu se Čína muslimů také bojí (a snaží se je násilně převychovat) – tak s tou Čínou jsem se asi sekla a na planetě tedy asi není společenství, které by se nechtělo donekonečna „rozšiřovat“/“rozrůstat“ (a tudíž se uprchlíci mohou rozšiřovat všude = tím myslím pouze ty uprchlíky, kteří mají „uprchlictví“ jako zástěrku pro rozšiřování islámu; praví váleční uprchlíci se řídí jinými zákonitostmi a jsou mezi nimi převážně ženy a děti, protože muži bojují ve válce – já jsem tedy pro to, aby muži přestali bojovat taky raději uprchli, ale muži takoví většinou nejsou).

   • Maroš napsal:

    „á jsem tedy pro to, aby muži přestali bojovat taky raději uprchli“ – myslím, že máš tiež porušenú homeostázu… V zime nejedz citrusy – ochladzujú tzv. tri ohrievače /pľúca, žalúdok a obličky, ako centrum životnej sily/ – je z toho pocit chladu a zimné depky – na vitamíne C práve z citrusiv nezáleží – treba zdroje z nášho pásma – jablká, kapusta, šípky. Ako centrálny ohrievač uži červené víno alebo biele zvarené víno, ohriatu – nie prevarenú čistú vodu, biele zvarené víno s majoránkou /moravský spôsob/, a čaj z čerstvého ďumbiera-zázvoru – 10 Dkg postrúhať aj s kôrou, nasypať do 3 dcl vriacej vody, prikryť a odstaviť. Vlažný scediť. Popíjať celý deň „ako poldeci tvrdého“ /páli ako chili/ – namiesto alkoholu. Celkovo to má afrodiziakálny účinok – podporuje libido žien aj mužov /“ohrievače“/ – u mužov je to priamy liek na prostatu /rakovinu/ – v USA preto vyrábajú /aj na žalúdok/ zázvorové pivo ako preventívum.

    Myslím, že potom nebudeš chcieť, aby chlapi od teba „prchli“.

    • kalia napsal:

     To je fakt, vnitřní rozehřátí potřebuju (asi to bude nedostatečná činnost štítné žlázy). Muž né aby utíkal ode mě, ale aby utíkal se mnou (pokud by byla válka, tak bych utekla, pokud by to šlo, a nechtěla bych, aby tu muž zůstával bojovat, protože to podle mě asi nemá smysl). Buď člověk žije ve světě, kde má svůj prostor k životu, do kterého mu nikdo nezasahuje, a nebo odejde žít jinam (boj měl smysl jen zde na Zemi a to jen dříve v historii, pokud tedy je alespoň zčásti pravda to, co se učí ve školách, tak dle školní výuky byla v historii část lidí „bojovníci“ = nic si sami nevypěstovali a jen dělali nájezdy a rabovali vesnice = tak jen v takovýchto případech se vyplatilo vesničanům vyzbrojit se a bojovat, protože chránili své místo a jídlo = chránili to, co měli). Zatímco dneska je z globálního hlediska lidí na planetě hodně a téměř nikdo nemá „své místo“, které by bylo potřeba bránit (imaginární státy mezi pojem „místo“ nepočítám a lidé žijí v malých bytech jeden vedle druhého jako v králíkárně = nevím jestli se vyplatí bojovat za toto „nuzné“ ubytování a riskovat kvůli tomu smrt). Někteří lidé žijí v domech se zahradou a těm by se teoreticky bránit se vyplatilo (to už by za to mohlo stát), ale takových lidí je zase míň.. Lidé ve městech zase nepřežijí pokud jim lidé na vesnicích a polích nebudou pěstovat jídlo, takže by se k nim teoreticky mohli přidat a pomoct jim v boji (to ale jenom teoreticky). Takže mimo jiné jsou také příčinou neschopnosti/nechuti se bránit velká města a paneláky!

     I když z logického hlediska vychází jako lepší řešení bojovat a zachránit „aspoň to něco málo, co mám“ = např. život v paneláku, tak pocitově vím, že mi takový život z dlouhodobého hlediska nevyhovuje = rozhodně za tuto věc nebudu bojovat. Ale logika říká „je lepší bojovat za věc, která je nic moc, pokud by při nebojování přišlo něco horšího“. Z čehož vychází to, že bojovat se mi nechce a zároveň nechci to horší, co by se mi stalo, kdybych zůstala na místě a nebojovala = řešení je utéct někam, kde se nebojuje (protože byt v paneláku se snad najde všude ..ve výsledku bych na tom byla stejně=v malém bytě = tento nízký „standard“ je pro mě dostupný bez boje, tak proč bych měla bojovat). Popisuji logiku lidí žijících ve městských bytech, já teď v paneláku nebydlím, ale nějaký čas jsem žila. Jsou ale lidé, kterým se ve městě líbí, a ti by za to asi bojovali (je to jak-kdo).

     Vítači jsou většinou z velkých měst, jenže když teroristi útočí, tak je to právě ve velkých městech. Potíž je v tom, že ti lidé na vesnicích, kteří by se i bránili, jsou v menšině, a muslimové jdou do měst (kde jsou vítaní), rozmnoží se, a teprve až jich bude hodně (víc a víc), tak postupně budou chtít zasahovat do vlády a jejich cílem je „islamizace“ (rozšíření islámu na daném území). Islám je víra a víra se nedá vnutit (kdo neuvěří, může to předstírat, ale stejně věřit nebude). Lidé mohou být pouze nuceni dělat zbytečné věci (rituály – např. nuceně se modlit po určitý čas určitým způsobem) a odevzdávat tak energii egregoru (to funguje asi i bez víry). O to by někomu mohlo jít a takový člověk je sice pod vlivem egregoru a asi za to ani nemůže, ale pokud mě nutí do něčeho, co nechci, je to můj nepřítel. Nepřítel jde přes slabé místo = ukazuje lidem slabé místo. Co ukazuje Evropě? Že žít ve velkých městech a panelácích pro člověka není dobré a to, že se to děje, vytváří slabé místo.

     Muslimové také žijí ve velkých městech, jelikož jsou ale všichni pod nadvládou stejného egregoru, tak jim to nevadí (mají větší problém).

     Komu u nás nevyhovuje život ve městě, může se přestěhovat na vesnici, ale lidé u nás mají většinou také větší problémy, než aby toto řešili (sehnat si dobrou práci a mít peníze na placení běžných věcí) a tak jim život ve městě většinou ani nevadí (či nad tím nepřemýšlí). Když má někdo např. čerstvě zlomenou ruku a u toho ho trochu bolí v krku, tak to bolení v krku asi ani nevnímá a netrápí ho to (dokud má větší starosti – až vyřeší to „nej“ aktuálnější, ozve se např. ta bolest v krku).

 6. jirik napsal:

  Německo:
  S téměř 5.915 registrovanými případy v roce 2016 zůstává tuberkulóza v Německu na neobvykle vysoké úrovni.

  (V roce 2014 bylo v Německu 4.533 případů, v roce 2015 5.852 případů.)

  Tuberkulóza musí být současně léčena několika antibiotiky. Stále více se však objevují multidrug-rezistentní TB patogeny. V Německu bylo 104 takových případů (MDR-TB), což odpovídá 2,7%.

  Podle aktuální zprávy Institutu Roberta Kocha o tuberkulóze jsou nejčastěji postiženi mladí muži. …

  V důsledku legálně požadovaných screeningových testů žadatelů o azyl a uprchlíků bylo do roku 2016 objeveno méně než jedna čtvrtina případů tuberkulózy.
  http://zvedavec.org/vezkratce/16004/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..