Deklarace nezávislosti České republiky

Preambule

Ve světě narůstá napětí a mohutně se zbrojí. V Evropě se živelně hromadí milióny migrantů, mezi nimiž se skrývají nábožensky a kulturně nepřizpůsobiví, zločinci a teroristé. Hranice Evropské unie nejsou dostatečně chráněny. Lídři Evropské unie přitom přešlapují na místě a problémy neřeší. Zato se snaží potlačit jakékoli snahy členských států použít zdravý rozum a právo na posílení vlastní bezpečnosti. České republice se za odmítnutí imigrantských kvót vyhrožovalo tvrdými sankcemi a je na ni průběžně vytvářen nátlak přerůstající v diktát. S ohledem na současnou situaci vyhlašujeme tuto deklaraci.

Deklarace nezávislosti České republiky

My, občané České republiky, signatáři a sympatizanti této Deklarace nezávislosti ČR, prohlašujeme, že jakékoliv kroky vedoucí k omezování svrchovanosti našeho státu jsou v příkrém rozporu s naší vůlí a odkazy našich předků.

Rozhodnutí o rozvoji naší země musí vždy přijímat v prvé řadě Česká republika. Nesouhlasíme s povinným přejímáním směrnic, norem či mocenských diktátů, ať již jdou z Bruselu, Berlína, Paříže, nebo třeba Washingtonu, Moskvy či Pekingu. My musíme rozhodovat, jaké u nás budou platit zákony, tradice, kulturní i náboženská pravidla. My máme právo a odpovědnost určovat, v jaké společnosti žijeme a naše děti vyrůstají.

Jednoznačně odmítáme posilování evropských struktur, když jdou na úkor naší suverenity. Jde o vážné ohrožení svobod nás všech. Vyzýváme proto všechny politické představitele, aby nepřijímali žádné smlouvy, dohody a úmluvy, jež vedou či mohou vést k oslabování pravomocí českých státních a samosprávných orgánů i institucí. Trváme na tom, aby české zákony nebyly násilně podřizovány normám Evropské unie ani jakékoliv jiné země či společenství.

Významnou měrou se musí zpřísnit podmínky k nabytí občanství ČR. České volební právo musí zůstat výsadním právem občanů ČR. Vyzýváme vládu, aby se vší rozhodností zabránila vstupu a pobytu těch cizinců, kteří nechtějí respektovat naše zákony, tradice a zvyky.

Odmítáme veškeré omezování naší svobody a práva. Zejména svobody slova, svobody podnikání a práva držet zbraň a práva na ochranu života, zdraví a majetku.

Žádáme, aby byl náš stát připraven nekompromisně zasáhnout v případě narušení svrchovanosti území ČR. Podporujeme účast ČR v takových aliancích, které jsou a budou schopny zajistit dostatečnou bezpečnost občanů České republiky bez ztráty vlastní svobody a suverenity.

Setrvání České republiky v Evropské unii musí být podmíněno tím, že naše rozhodování bude respektováno bez nátlaku, ultimát a vměšování do vnitřních záležitostí naší země.

Chceme mír, bezpečí a prosperitu. Česká republika musí být suverénním, samostatným národním státem. O nás nesmí rozhodovat Brusel, o nás rozhodujme my sami.

Signatáři

Zdroj: deklaracecr.cz

Připojte se k deklaraci

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3
Komentujte

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
pavel blahetaSysiMaroš Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Maroš
Host
Maroš

Na posranie! Každý, kto bol na vojenčine vie, že na cvičeniach boli dovolené straty až 5-6% na životoch! Lebo „vojna“ je chaos! Dnes sú do vojenského výcviku zamiešané hlavne peniaze a hlavne peniaze poisťovní – a tak sa hľadá „konkrétny“ vinník! A to v žiadnom prípade nemôže byť ten, kto prikáže ľuďom „hrať sa na vojakov a hádzať po sebe kamene“! Ku…! Poďme nacvičovať vojnu, v ktorej sa NÁM nič nestane! „Necítí se být vinen. Dělal všechno, co měl, podle svých nejlepších schopností, možností a podle pokynů nadřízených. Objektivně ani subjektivně s ohledem na průběh střeleb a všechny okolnosti nebylo… Číst vice »

Sysi
Host
Sysi

Jojo, připojeno, podpořeno a rozesláno na spoustu adres. Když nám odpírají referendum, tak se můžeme vyjádřit alespoň touto formou. Je to lepší forma než zprofanované petice a neúčinné demonstrace.

pavel blaheta
Host
pavel blaheta

Nic proti tomu podepisovat takovéto deklarace. Ale copak si tvůrci této deklarace neuvědomují, že jejich cíle nelze zrealizovat dokud zůstaneme členy EU v dnešní podobě? Jediné rozumné je podpořit v dalších parlamentních volbách SPD a to tak masivním způsobem, aby nikdo nemohl sestavit vládu bez Okamury. A pak využít této páky k vypsání referenda o vystoupení z EU – pokud to náš prodejný Ústavní soud zruší tak pak již bez referenda jednostranně vládou ČR prohlásit neplatnost Lisabonské smlouvy v České republice a pro Českou republiku. Nebylo třeba referenda k přijetí LS u nás, tak nemůže být zapotřebí referenda k vyvázání… Číst vice »