Deklarace nezávislosti České republiky

Preambule

Ve světě narůstá napětí a mohutně se zbrojí. V Evropě se živelně hromadí milióny migrantů, mezi nimiž se skrývají nábožensky a kulturně nepřizpůsobiví, zločinci a teroristé. Hranice Evropské unie nejsou dostatečně chráněny. Lídři Evropské unie přitom přešlapují na místě a problémy neřeší. Zato se snaží potlačit jakékoli snahy členských států použít zdravý rozum a právo na posílení vlastní bezpečnosti. České republice se za odmítnutí imigrantských kvót vyhrožovalo tvrdými sankcemi a je na ni průběžně vytvářen nátlak přerůstající v diktát. S ohledem na současnou situaci vyhlašujeme tuto deklaraci.

Deklarace nezávislosti České republiky

My, občané České republiky, signatáři a sympatizanti této Deklarace nezávislosti ČR, prohlašujeme, že jakékoliv kroky vedoucí k omezování svrchovanosti našeho státu jsou v příkrém rozporu s naší vůlí a odkazy našich předků.

Rozhodnutí o rozvoji naší země musí vždy přijímat v prvé řadě Česká republika. Nesouhlasíme s povinným přejímáním směrnic, norem či mocenských diktátů, ať již jdou z Bruselu, Berlína, Paříže, nebo třeba Washingtonu, Moskvy či Pekingu. My musíme rozhodovat, jaké u nás budou platit zákony, tradice, kulturní i náboženská pravidla. My máme právo a odpovědnost určovat, v jaké společnosti žijeme a naše děti vyrůstají.

Jednoznačně odmítáme posilování evropských struktur, když jdou na úkor naší suverenity. Jde o vážné ohrožení svobod nás všech. Vyzýváme proto všechny politické představitele, aby nepřijímali žádné smlouvy, dohody a úmluvy, jež vedou či mohou vést k oslabování pravomocí českých státních a samosprávných orgánů i institucí. Trváme na tom, aby české zákony nebyly násilně podřizovány normám Evropské unie ani jakékoliv jiné země či společenství.

Významnou měrou se musí zpřísnit podmínky k nabytí občanství ČR. České volební právo musí zůstat výsadním právem občanů ČR. Vyzýváme vládu, aby se vší rozhodností zabránila vstupu a pobytu těch cizinců, kteří nechtějí respektovat naše zákony, tradice a zvyky.

Odmítáme veškeré omezování naší svobody a práva. Zejména svobody slova, svobody podnikání a práva držet zbraň a práva na ochranu života, zdraví a majetku.

Žádáme, aby byl náš stát připraven nekompromisně zasáhnout v případě narušení svrchovanosti území ČR. Podporujeme účast ČR v takových aliancích, které jsou a budou schopny zajistit dostatečnou bezpečnost občanů České republiky bez ztráty vlastní svobody a suverenity.

Setrvání České republiky v Evropské unii musí být podmíněno tím, že naše rozhodování bude respektováno bez nátlaku, ultimát a vměšování do vnitřních záležitostí naší země.

Chceme mír, bezpečí a prosperitu. Česká republika musí být suverénním, samostatným národním státem. O nás nesmí rozhodovat Brusel, o nás rozhodujme my sami.

Signatáři

Zdroj: deklaracecr.cz

Připojte se k deklaraci

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3 komentáře

 1. Maroš napsal:

  Na posranie! Každý, kto bol na vojenčine vie, že na cvičeniach boli dovolené straty až 5-6% na životoch! Lebo „vojna“ je chaos!
  Dnes sú do vojenského výcviku zamiešané hlavne peniaze a hlavne peniaze poisťovní – a tak sa hľadá „konkrétny“ vinník! A to v žiadnom prípade nemôže byť ten, kto prikáže ľuďom „hrať sa na vojakov a hádzať po sebe kamene“! Ku…! Poďme nacvičovať vojnu, v ktorej sa NÁM nič nestane!

  „Necítí se být vinen. Dělal všechno, co měl, podle svých nejlepších schopností, možností a podle pokynů nadřízených. Objektivně ani subjektivně s ohledem na průběh střeleb a všechny okolnosti nebylo v silách pana Kulišťáka jakkoliv negativnímu následku na zdraví jeho kolegů zabránit,“
  https://olomouc.idnes.cz/libava-bvp-strelba-do-vlastnich-rad-soud-zamitl-nahradu-skody-pt6-/olomouc-zpravy.aspx?c=A180915_427280_olomouc-zpravy_stk

  Poznámka – ono je to už v armáde presne tak, ako u paralyzovanej polície niekde vo Švédsku – systém nenesie zodpovednosť za násilie, ktoré iniciuje sám!

 2. Sysi napsal:

  Jojo, připojeno, podpořeno a rozesláno na spoustu adres. Když nám odpírají referendum, tak se můžeme vyjádřit alespoň touto formou. Je to lepší forma než zprofanované petice a neúčinné demonstrace.

 3. pavel blaheta napsal:

  Nic proti tomu podepisovat takovéto deklarace. Ale copak si tvůrci této deklarace neuvědomují, že jejich cíle nelze zrealizovat dokud zůstaneme členy EU v dnešní podobě? Jediné rozumné je podpořit v dalších parlamentních volbách SPD a to tak masivním způsobem, aby nikdo nemohl sestavit vládu bez Okamury. A pak využít této páky k vypsání referenda o vystoupení z EU – pokud to náš prodejný Ústavní soud zruší tak pak již bez referenda jednostranně vládou ČR prohlásit neplatnost Lisabonské smlouvy v České republice a pro Českou republiku. Nebylo třeba referenda k přijetí LS u nás, tak nemůže být zapotřebí referenda k vyvázání se z této Lisabonské smlouvy. Tento krok nevyžaduje referendum a jde zrealizovat prakticky kdykoliv během jediného zasedání vlády a pak Parlamentu ČR – plus podpis prezidenta s tímto krokem. Není pak třeba jednat o nějakých podmínkách vystoupení z EU o kterých dnes jedná pracně Velká Británie atd. Je to tak jednoduché. A prosté. Tak tlačme na vládu, ať tak učiní a vypíše a pak schválí zákon, kterým se navrací ČR její suverenita. Každý můžeme psát „svému“ poslanci a senátorovi, aby si toto uvědomil a takto konal.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.