Démonizace Trumpa je prvním krokem politických protivníků k ospravedlnění jeho násilného odstranění

…..a začíná stejný kolotoč jako u Putina. Pevně věřím, že se jim to nepovede. Konstruktivní síla vesmíru stojí určitě na straně Trumpa….

14:54

Jediný způsob, jak zabránit této taktice v úspěchu, je uvědomit o ní veřejnost. Proto prosím toto sdílejte, posílejte přátelům, pozvěte je k odběru Need to Know News. Poděkují vám za to.

V tomto týdnu se zprávy masových médií týkaly zejména Trumpových aktivit během prvního týdne úřadu. Není třeba k tomu mnoho říkat, kromě toho že:

1) Trump dodržuje sliby, které dal ve své kampani, a
2) jeho političtí protivníci dělají vše možné, aby podryli jeho popularitu.

Je jedním ze základních axiomů politické války, že není moudré populárního protivníka rovnou zavraždit, pokud to není jediné řešení. Namísto toho je lepší ho démonizovat v mysli veřejnosti natolik, že když je nakonec použito násilí, veřejnost se domnívá, že bylo oprávněné.

Není lepší příklad tohoto jevu nežli to, co se stalo sektě Davidiánů ve Waco v Texasu v roce 1993. Ozbrojené složky Federální vlády a Národní gardy pod záminkou toho, že vůdce této náboženské skupiny skladuje neregistrované zbraně, oblehly jejich sídlo a zabily vůdce Davida Koreshe společně s 82 lidmi jeho kongregace, včetně žen a dětí.

Veřejnost tím nebyla pohoršena, jelikož byla předtím dlouhodobě mediálně bombardována množstvím „zpráv“ o sexuálním zneužívání dětí v jejich sídle – o nichž se o několik měsíců prokázalo, že byly naprosto lživé. Ale veřejnost v tu dobu nevěděla, že šlo o záminku k odstranění vůdce nepohodlného vládě, a většina lidí si myslela že je sice škoda dětí zabitých při útoku, ale že je to pouze vedlejší ztráta při oprávněné operaci policejních složek proti velmi zlým lidem.

Obrázek: Tito nebezpeční zločinci byli bez soudu popraveni ve Waco, Texas, 19. dubna 1993.

Jestli chcete pochopit, co v dnešní Americe provádí levice, vzpomeňte si na Davidiány. Jestli se elitám podaří dostatečně zdémonizovat Donalda Trumpa a jeho příznivce coby rasisty či něco podobně odpudivého, pak veřejnost bude pokládat násilí – proti Trumpovi osobně či proti jeho příznivcům – za oprávněné.

Jediný způsob, jak zabránit této taktice v úspěchu, je uvědomit o ní veřejnost. Proto prosím toto sdílejte, posílejte přátelům, pozvěte je k odběru Need to Know News. Poděkují vám za to.

G. Edward Griffin

Zdroj (1)

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3
Komentujte

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
SotoJanojirik Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Francouzský prezident François Hollande mluvil v prvním telefonním rozhovoru s Donaldem Trumpem po jeho nastoupení o záměru rozvíjet vztahy s Ruskem ve všech sférách a zdůraznil, že protiruské sankce mohou být zrušeny pouze po splnění Minských dohod o urovnání na Ukrajině, informuje Elysejský palác.
http://sptnkne.ws/dxgN

Soto
Host
Soto

Pro RF je lepší , když sankce ještě aspoň jednu úrodu potrvají, spíš by je čr měla lišácky obcházet stejně jako jůesej. Bych chtěl slyšet Trumpovu odpověď

Jano
Host
Jano

Dynamické mlčanie Techniku Dynamické mlčanie (Dynamic Silence) vynašiel rabín Feinberg z Amerického židovského výboru (American Jewish Committee) v roku 1947 a označuje metódu pri ktorej sa zatvoria všetky vstupy k verejným médiám a teda širokým vrstvám – ľuďom alebo organizáciám, ktoré sú považované za neakceptovateľné. Napriek malým zmenám, ktorými táto technika prešla, stále sa skladá z dvoch primárnych častí. V prvej je takýmto ľuďom odoprená akákoľvek publicita. V druhej časti sú v médiách oznamované len nepriaznivé udalosti a správy o takýchto ľuďoch či organizáciách. To naštartuje v očiach verejnosti špirálu delegimitizácie. (neakceptácie) Čím viac sa títo ľudia snažia získať vstup… Číst vice »