Demonstranti ve Francii plánují „run“ na banky, položí tím Euro měnový systém

Demonstrující žluté vesty bojující proti francouzské vládě (včetně tyranské policie) a proti pravidlům hraničícím se „stanným právem“ přijatých k potlačení demonstrantů (což zahrnuje prozrazený plán zabavit všechny střelné zbraně francouzským občanům), nyní plánují „run“ na banky (pozn.př.: Jedná se o hromadné výběry hotovosti z bank), v němž by většina francouzských občanů vybrala veškeré své finanční prostředky z bank. 

 

 

 

Francouzské banky, které již fungují na systému „zlomkových rezerv“, mají podle odhadů méně než 1/4 prostředků potřebných k tomu, aby uspokojily občany pouze v Paříži – natož po celé Francii.

Spekulace vedla k rozšíření paniky mezi sionistickými elitami, které řídí evropské centrální banky. Mnoho lidí se domnívá, že banky mají v úmyslu ukrást peníze – což může vést k naplnění předpovědí, kdy občané chtějí vybrat peníze, ale banky se zavřou, aniž by uspokojily potřeby občanů. Tedy jde v podstatě o krádež. Mezi Francouzi však panuje velmi nízká důvěra v to, že francouzská vláda, pod vedením prezidenta Emmanuela „Rothschilda“ Macrona, by tyto kriminální bankéře hnala k odpovědnosti za jejich zločiny.

Hnutí je již nazýváno „západní zimou,“ jako kontrast k „arabskému jaru.“

 

přeložila tereza | zdroj: 9

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

20 komentářů

 1. Maroš napsal:

  „Spekulace vedla k rozšíření paniky mezi sionistickými elitami, které řídí evropské centrální banky“ – presne naopak! Tie potrebujú zlikvidovať EU úspory a zaviesť svetovú menu a NWO! Už to tu trúbim – a budem donekonečna – nie run na banky, ale treba zákonom zrušiť úrok!

  • jintrovert napsal:

   Jen je tu menší detail…a to ten,že takový zákon NIKDO NESCHVÁLÍ ☻ Kapři si rybník nikdy nevypustí ☺

 2. mino napsal:

  Pravda je taká, že v bankách by bola hotovosť v rozmedzí 4 – 7% meny.

 3. Miroslav napsal:

  My jim poctivě vydělané peníze, ONI virtuální, je to fér ? , není !!!

 4. fohat napsal:

  Run na banku dělám,co jsem zalezl do duchodu..Nechávám tam pouze výpalně pro mafiány a trochu dojím revolving kontokorent…

 5. genius napsal:

  už omezili výběry na 150euro denně

  • Maroš napsal:

   genius – aspoň že toľko – treba si to denne vyberať a keď si ma predvolá krízový manažér banky – že ohrozujem jej stabilitu – tak mu poviem, že to potrebujem na sex s prostitútkami a tie berú len keš!

 6. Ctenar napsal:

  To je dobrý tah. Avšak, někdo si myslí, že se z toho banksteři posesouvají? Jednoduše řeknou: fyzicky peníze nemáme. Nazdar. (A plakat můžete na nádraží. Rozbité provozovny a výlohy zaplatí pojišťovna, tak že na tom ještě vyděláme) Pošleme Vám je elektronicky, kam budete chtít… Že porušují smlouvu s klientem? Ha ha ha ha ha, muahahaha… naopak, díky, že jste nám svěřili Vaše peníze. Teď umřete i hlady, nedostanete ani Euro. A hybaj z ulic do práce makat…. Samozřejmě tupé stádo má většinu peněz v bankách a to po celém světě…no třeba se někdo probudí a dokavaď to jde vybere i u nás, aby nadále nepodporoval tu Koalici Zla….

 7. Okap napsal:

  Neokrade je po cestě někdo z banky? Mají doma bezpečnostní dveře a sejf?

 8. jintrovert napsal:

  Na téhle planetě Zemi bude letos myslím obzvláště veselo ☺☻

 9. Abc napsal:

  Myslenka je to super, ale dnes uz je kazda mena virtualni… jaky to ma smysl mit doma napsano na papirku ze ma hodnotu 1000 vs 1000 virtualnich? 🙂

  • Miroslav napsal:

   Abc, má to smysl takový, že když se systém sekne (blokne) , tak mám doma cca 20.000 , a nechcípnu hlady, než to naskočí. :-)))

   • mino napsal:

    To bude málo, chce to mať aj zásoby potravín.

   • Maroš napsal:

    Miro – na takých ako ty pamätajú v USA – tam by už mal platiť zákon o nelegálnosti vlastniť-držať doma hotovosť nad 10 tisíc USD – neviem, v akom je to štádiu. Ale aj u nás platí, že ak vycestuješ za hranice čo len vlastnej krajiny – aj keď si stále v Šengene – pokiaľ budeš mať pri sebe nad 10 tisíc /neohlásených- ???/ euro – môžu ťa zatknúť a celú sumu ti zhabať ako predmet doličný. Treba vedieť, že tie pásiky na bankovkách pípajú! Detto špeciálne psy na vyčuchávanie pachu bankoviek. To už „môžeš“ so sebou zobrať so sebou kilo koksu a napchať si ho do zadku. O čom to je – ty ako poddaný nemôžeš vlastniť sokola – aj keď by si si ho sám chytil /zarobil/ a vycvičil! Vlastnenie veľkého množstva hotovosti je takýto sokol! Takže „sokol“ môže byť len pekne v klietke „jeho pána“. Tí zmrdi z FEDu majú navyše stále pocit, že sú to aj tak len ich peniaze! O čom je výraz – „dať niekomu prácu – dať niekom zarobiť“?

 10. .lak napsal:

  Ulízaní to mohou vzít jako kontra parodii. I jiný obrat by šel užít, lehce. 😀 Už jsme měli mít korunu svázanou s rublem. To se v čnb zasmějí. 🙂 Ovšem kdoví jak to s měnou ecb araboafričanů dopadne. Od počátku https://www.youtube.com/watch?v=tllqGr6iTCQ mám podprasát za sdružení nepovedených klaunů s podlokajníky kondominií.

 11. člověk napsal:

  Lidé vám ukáží svůj hněv! ahoja člověk

 12. Liba napsal:

  Kdo si chce zachránit alespoň část svých úspor, pište na vi.s@seznam.cz. Protože když krachnou, tak nám ani ty, co budeme mít doma nepomůžou.

 13. Jan napsal:

  Dobry napad, jak banky a bankstery polozit. Pisete, ze tam banky maji 25% vlastnich penez v pomeru ke kreditum svych klientu. To se mi zda vysoke. Ve Svycarsku je to 10% (ale az po intervenci bankovniho dozoru!). Drive to bylo jenom nekolik procent. Banky vedle toho tvori penize z niceho, je jim to dovoleno! Nejenom tedy Narodni banka ma na to pravo! To vetsina lidi nevi. Barclay banka byla pred krachem a tak vydala dluhopisy, ktere koupily Emiraty na kredit, ktery jim dala Barclay (z niceho). Uz vite jak do funguje?

 14. Jan napsal:

  Vetsinu Narodnich bank maji v ruce Rothschildove. Proto mohou krachy na burze i men generovat kdykoliv se jim zlibi. Staci jim k tomu vymahat kredity zpatky, nebo prestat kredity udilet. A cely svet bude v krizi! Tak to provedli ve 20 letech! A lide se z toho nepoucili, ze je treba jim tu moc vzit.

 15. bloblo napsal:

  Mě by hrozně zajímalo, co se jako snaží dosáhnout runem na bankomaty. Dosáhne se pouze kolapsu finančního systému a obchodu. Zlomek lidí vybere všechnu hotovost a ti pomalejší jako co? Mají už frantíci pořádný zásoby jídla a topení? Siobankéři je nechají pořádně vykrvit a jen se mezitím budou chechtat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.