Děsivé proroctví Aloise Irlmaiera o třetí světové válce: Vše začne na Blízkém východě

…..a opět musím připomenout proroctví Irlmayera, který se doposud ve svých předpovědích nemýlil. Budeme ale pevně věřit, že lidé změní jeho předpověď, a k tomu co popisuje níže, nikdy nedojde. Dokonce i Karel Hynek Mácha měl ty stejné vize při pobytu na hradu houska….

09:27

Psal jsem o Irlmayerovi několik článků. Zde máte další, který Vám řečené potvrzuje.

Ti, co ho blíže znali, se domnívali, že nebyl až tak nadaný, aby si své vize a vidění mohl jen tak vymyslet.

Ti, co ho blíže znali, se domnívali, že nebyl až tak nadaný, aby si své vize a vidění mohl jen tak vymyslet. | zdroj: messagetoeagle.com

Děsivé proroctví Aloise Irlmaiera o třetí světové válce: Vše začne na Blízkém východě

Předpověděl migrační krizi, hyperinflaci, finanční krach, revoluci, občanské války i třetí světovou válku. Někdy kolem roku 1950 viděl, jak lidé v budoucnu používají smartphony. Alois Irlmaier není tak známým věštcem jako třeba Nostradamus, Edgar Casey nebo baba Vanga, ale svými předpověďmi se mnohokrát trefil už za svého života.

Alois Irlmaier (1894-1959), prostý a jednoduchý muž z bavorského města Freilassingu, byl povoláním hledač vodních pramenů a studnař. Když se ocitl v blízkosti vodního zdroje, tak mu začaly vibrovat prsty a proutek, který držel v ruce, se dal sám do pohybu. K této mimořádné schopnosti přibyla ještě další – schopnost předvídat události. Osvědčil ji hlavně za druhé světové války, kdy varoval obyvatele svého rodného města před britskými nálety, několik hodin před tím, než bombardéry vzlétly k obloze. Dokázal předem lokalizovat místa bombových útoků a poradit lidem bezpečná místa k úkrytu. Věděl, které domy budou úplně zničeny, které jen částečně a které naopak zůstanou téměř nebo zcela nedotčeny. Lidem v Rosenheimu 18. dubna 1945 poradil, aby nechodili na nejbezpečnější místo v bunkru, tedy do jeho středu, ale drželi se blíže vchodu, protože střecha bunkru se zřítí právě uprostřed. To se opravdu stalo a jen ti, kteří jeho rad nedbali a vysmáli se mu, byli zasypáni. Stačilo mu podívat se na fotku jakéhokoliv vojáka a hned poznal, v jakém stavu se právě nachází – zda je v pořádku, zraněn nebo mrtev. Tohle všechno viděl před sebou jako nějaký obraz nebo film.

 Alois Irlmaier měl velký dar: byl hledač vodních pramenů a našel každý podzemní tok spodní vody.

Alois Irlmaier měl velký dar: byl hledač vodních pramenů a našel každý podzemní tok spodní vody.

Zprávy o jeho výjimečných schopnostech se brzy rozkřikly a Irlmaiera lidé čím dál častěji vyhledávali. Byl jim vždy ochoten zdarma pomoci. Zvali si jej i do Ameriky a nabízeli mu za jeho služby velké peníze, ale on tyto nabídky odmítal s tím, že nepotřebuje tolik vydělávat. Později pomáhal při vyšetřování trestných činů a hledání pohřešovaných osob. Jak už to ale chodívá, za slávu se platí. Irlmaier byl některým lidem trnem v oku a pro své schopnosti byl vysmíván a obviňován ze šarlatánství. Nakonec skončil u soudu, kde šokoval soudce tím, že přesně uhodl, jaké šaty si ten den jeho manželka vzala na sebe. Soud jej nakonec zprostil všech obvinění z podvodů a šarlatánství.

Irlmaier si předpověděl i svou smrt v červenci roku 1959. Jeho poslední slova byla: “Jsem rád, že mohu odejít, protože nemusím zažít,  co vidím.” Není divu, jeho vize budoucnosti jsou opravdu chmurné, ne-li přímo děsivé.

Invaze od východu

Podle Irlmaiera všechno odstartuje na Blízkém východě, kde vzplane nové ohnisko války. Poté se ve Středozemním moři shromáždí velké námořní síly a situace bude velmi napjatá. Světový konflikt spustí atentát na vysokého státního činitele, k němuž dojde někde na Balkáně. “Ale tato jiskra je vhozená do sudu se střelným prachem na Balkáně. Vidím „Velkého“ padat, krvavá dýka je položena vedle,” popisuje Irlmaier.

„Roj holubů vzlétá z písku. Dvě svorky dosáhli prostor bojů ze západu na jihozápad…,“ popisoval své vidění Irlmaier.

Následuje jedna rána za druhou. “Východem slunce přichází válka a jde to strašně rychle,” pokračuje Irlmaier. Kolony vojsk pronikají v několika proudech od východu do Evropy a míří k Německu. Přeženou se i naším územím. “Rusové táhnou den a noc, jejich cílem je Porýní, kde se nachází mnoho vysokých pecí a stojí hodně komínů,” upřesňuje Irlmaier. Obyvatelstvo bude v divoké panice utíkat směrem na západ. “Mnoho aut ucpe ulice, když obyvatelé přece jen zůstali doma, nebo utekli polními cestami! Co na dálnicích a rychlostních komunikacích překáží pancéřovým jednotkám, je převálcováno tanky. Poblíž Regensburgu nevidím už žádný most přes Dunaj. Z velkého Frankfurtu nezůstalo téměř nic. Porýní bude zpustošené, ale více ze vzduchu. Bleskově přichází pomsta přes velkou vodu. Hned nato, přepadá žlutý drak Aljašku a Kanadu. Ale nedostane se daleko.”

Nukleární výbuch?

Pak Irlmaier ve svých vizích spatřil, jak jedno jediné letadlo shodilo do Severního moře obrovskou bombu, po níž se zvedly vlny vysoké jako městské věže, otřásla se země a jižní části Anglie byly zatopeny.  Irlmaier však upozorňuje, že třetí světová válka nepotrvá dlouho. “Vidím tři časové body – tři dny, tři týdny, tři měsíce. Nevím to přesně, ale válka nebude mít dlouhého trvání,” řekl.

„Část Anglie zmizí, když spadne ta věc do moře, kterou tam shodí ten letec. Co to je, já nevím,“ řekl také Irlmaier.

Během této války dojde k velkému třídennímu zatmění. Tma bude i ve dne. Lidé na obloze spatří řadu znamení, například velký kříž či ukřižovaného. Pak se spustí krupobití ledovce s hromy a blesky a zemětřesení bude lomcovat Zemí. Nepůjde elektřina, lidé si budou muset svítit svíčkami, aby viděli. Z nebe začne padat jakýsi žlutý prach. Kam dopadne, tam všechno uhyne – člověk, zvíře nebo rostlina. “Je to jedna velmi dlouhá linie. Od Zlatého města (Prahy) až nahoru k velké vodě k jedné zátoce. V tomto pásmu linie zemře všechno,” tvrdí Irlmaier. Přežije jen ten, kdo se včas ukryje do vzduchotěsného prostoru a bude mít dostatečné zásoby vody a konzerv, neboť venku bude vše kontaminováno. “Během této tmy zemře více lidí než v obou světových válkách dohromady,” varuje Irlmaier.

Zkáza Prahy i Vatikánu

Zničena bude Praha, ale i Paříž, kterou zapálí její vlastní obyvatelé. V Itálii vypukne revoluce nebo náboženská válka, kdy mnoho duchovních bude povražděno, ale papeži se podaří utéct v převlečení „za vodu“. Také v Rusku dojde k revoluci a propukne občanská válka, která bude mít na svědomí mnoho mrtvých. “Ti nejvyšší mezi politickými stranami spáchají sebevraždy a krví bude smyta vina. Vidím červenou masu, smíšenou se žlutými tvářemi, to je obecná vzpoura a hrozné vraždění,” konstatuje Irlmaier.  O Irlmaierovi vyšla v Německu kniha, jejímž autorem je Stephan Berndt.

O Irlmaierovi vyšla v Německu kniha, jejímž autorem je Stephan Berndt.

Konečně lepší časy

Irlmaier však slibuje, že po skončení této strašlivé války, kdy na zemi nezůstane mnoho z původních obyvatel, nastanou pro lidstvo konečně lepší časy. Ti, co přežili, budou zpočátku trpět hladem, ale pak budou všichni nasyceni. Lidé bez pozemků budou odcházet  do přírody na venkov, kde vznikla vyprahlá poušť, a každý se bude moci usadit, kde se mu zlíbí, a mít tolik půdy, kolik stačí obdělat. Vlivem klimatických změn, vyvolaných mimo jiné i přepólováním magnetických pólů planety, bude v Německu mnohem tepleji, takže tam poroste tropické ovoce. Lidé znovu začnou věřit v Boha. “Ti, kdo tohle zažijí, budou velmi šťastni a budou si to pochvalovat. Ale lidé budou muset začít tam, kde začali jejich předci,” dodává Irlmaier.

Zdroj (1)

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

18 komentářů

 1. BLÁZEN napsal:

  Přesně tak se MegaGENOCIDA Lidstva vyvíjí,Tome.
  Ale kdo by nás PROROKY – BLÁÁÁZNY -poslouchal že ???

 2. Pavel napsal:

  Je zde jedna okolnost, která mi trochu nahání strach. Podle Irlmaiera začne ta velká válka ve Středozemním moři díky lodím, které ji povedou proti sobě (Ruské a Americké) a podle proroctví „Slepého mládence“ ze středověku bude v Čechách zle v době kdy pokvetou třešně. A ony u nás zrovna začaly kvést. Tak opravdu doufám, že to ti pitomci nespustí již letos na jaře. Doufám že ne, ale je to jen doufání. Víru v rozum ztrácím. Myslím v rozum těch co vedou Zemi.

  • tomáš marný napsal:

   Milý pavle,
   ti co vedou zemi, na ty zapomeň, je zde jeden jediný mohikán a ty víš kdo to je…..
   tm

 3. V.A.M. napsal:

  Citat: „proroctví „Slepého mládence“ ze středověku bude v Čechách zle v době kdy pokvetou třešně. A ony u nás zrovna začaly kvést. Tak opravdu doufám, že to ti pitomci nespustí již letos na jaře. Doufám že ne, ale je to jen doufání. Víru v rozum ztrácím.“ Kdyby se chtelo tak by se to dalo zvratit, ale chce se?

 4. Jitka napsal:

  Takových proroctví už bylo. Rok 2000, 2012… tipla bych poplašnou zprávu.

  • sys napsal:

   A zvláště pak, když si původní obyvatelé budou po třech měsících od jaderné války spokojeně pochutnávat na tropickém ovoci. Dojemné 🙂

 5. Pavle hezky napsáno ale je preci jedno kdy to spustí, oni zotrocili svobodný lid a nazvali to demokracie za účelem vyhladit lid a většina z nás jim v tom pomáhá. Mě spíše zajímá kdo z vás je ochoten pro zvrat něco udělat. Když každý z vás bude jen sedět doma u techniky a až teprve když vám začne o vše jít půjdete do ulic ale proč už tam dávno sjednocený národ nestojí?

 6. Já a Kačína napsal:

  Budeme ale pevně věřit, že lidé změní jeho předpověď, a k tomu co popisuje níže, nikdy nedojde.
  POZOR !!! TO ZMĚNIT NEJDE? JASNÝ !!!
  PS. jak může někdo takovou blbost napsat, že to jde změnit, to nebyla předpověď, ale on to viděl, jasný

 7. Lidka napsal:

  Winston Churchill 80 premiér Spojeného království během druhé světové války 1874 – 1965 „Fašisté budoucnosti budou sami sebe nazývat antifašisty.“

  Erich Maria Remarque 136 německý spisovatel 1898 – 1970 „Napil se a pohlédl na mne obrovskýma modrýma očima, které seděly v jeho obličeji jako kus nebe. „Nikdy toho nechtěj moc vědět! Čím méně toho člověk ví, tím snadněji se mu žije. Vědění činí člověka svobodným – ale nešťastným. Pojď, napij se se mnou na naivnost, hloupost a na to, co k tomu patří – na lásku, na víru v budoucnost, na sny o štěstí – na nádhernou hloupost, na ztracený ráj.““

  Albert Einstein 151 německo-americký fyzik, autor teorie relativity 1879 – 1955 „Rozlišovat mezi minulostí a budoucností je jen iluze, ovšem velmi tvrdošíjná.“

  Arthur C. Clarke 21 britský sci-fi spisovatel, vynálezce, podmořský průzkumní… 1917 – 2008 „Je asi opravdu lepší být trochu vyšinutý a cítit sa šťasten, než těšit sa duševnímu zdraví a být přitom nešťastný. Nejlepší ze všeho ovšem je žít při zdravém rozumu s pocitem plného štěstí. Dosažení tohoto cíle bude pro naše potomky patrně najvětší výzvou pro budoucnost. Ba může rozhodnout i tom, zda nějakou budoucnost před sebou vůbec budeme mít. (A. C. Clarke, 19. září 1996)“

  Seneca 493 římský filozof -4 – 65 n. l. „Nešťastný je člověk strachující se o budoucnost.“

  John Schaar 1 politický teoretik 1928 – 2011 „Budoucnost není místo kam jdeme, ale které vytváříme. Cesty nemají být nalezeny, ale vytvořeny. A jejich vytváření mění tvůrce i jejich cíl.“

  Zdroj: https://citaty.net/citaty-o-budoucnosti/

  Atd. Každý má budoucnost takovou, jaká byla jeho minulost. Na co myslíš, tím se stáváš. Budoucnost se mění každou miliardtinu sekundy. Není jen jedna budoucnost 🙂 Veškeré dění má nekonečné množství paralel v paralelních Vesmírech. O této válce, kde se Praha stává nárazníkovým pásmem, které je obětováno, jsem četla někdy v devadesátkách min. stol. a mělo se to stát roku 2010. Moc jsem se toho roku bála a čekala, kdy se to stane. A ono se to nestalo. Pak rok 2012 něco započal, ale konec to nebyl. Jisté je, že realita – Matrix se mění podle toho, jak se mění myšlení lidí a lidé vůbec. To, co tento člověk viděl, mohlo platit, ale pro TEHDEJŠÍ nastavení společnosti. Jistě se budou dít změny, pohyb je základ Vesmíru a Života, ale pokud budete mít STRACH, budete tu černou budoucnost přitahovat. Na co myslíte, to k sobě přitahujete, po čem urputně toužíte, to před vámi utíká. Uvolněte se, radujte se, milujte se, vzdělávejte se, mějte děti, prožijte šťastný život. To, co zasejete, sklidíte dle zákona kauzality v dalších a dalších životech. Hodně štěstí, lásky, zdraví a slušnosti přeje Lidka 🙂

 8. Bogena napsal:

  Toto sú najväčšie chyby, ktoré tu robíte. Namiesto oznamovania zlých udalostí od pochybného pána Irl., ktoré sú xkrát upravené a prepisované, takže to nie sú dáta ale informácie !!!, zamerajte pozornosť na prítomný okamih. Ak si želáte aby sa jeho predpoveď naplnila, píšte ďalej katastrofické scénáre. Ak ale chcete, chceme, aby k tomu nedošlo robme na svojom piesočku dobré veci. – Už dávno som mala videnie, záblesk, výbuch a iné, ale neprikladám tomu 100 percentný dopad. Je to alternatíva !
  Vy pán Marný hovoríte o dátach, toto čo uvádzate ale nie sú dáta ! Toto je secondhand. raz píšete tak, potom zas inak….

 9. jirik napsal:

  A tady další předpověď budoucnosti –

  Odborníci potřebovali přibližně 40 let na rozluštění dopisů velkého fyzika Isaaca Newtona. Vědci chápali, že jde o druhý příchod Ježíše Krista, avšak nedokázali zjistit datum, který vypočítal Newton. Informuje o tom The Daily Star.

  Nové údaje tvoří základ knihy „Isaac Newton: dary А**, která předělala Vesmír.“ Její autor Florian Freistetter tvrdí, že Newton prostudoval obrovské množství náboženských textů a pokusil se sestavit chronologii událostí. Učinil také několik předpovědí, uvádí The Daily Star.

  Newton psal o konci světa pod pseudonymem Jehova Sanctus Unus. V těchto pracích pojednával o průzkumu biblických textů. Prostudoval Evangelium a dospěl k závěru, že se Země brzy znovu stane Královstvím Božím a od základu se změní.

  „Pro Newtona se měl stát začátkem rok 2060. Možná, že v této době má dojít k nějaké katastrofě, nebo válce, která potrvá čtyři desetiletí, a nakonec přivede k zahájení nové éry,“ tvrdí Freistetter.
  https://cz.sputniknews.com/svet/201809278142158-newton-bible-konec-sveta-apokalypsa/

 10. Haloween napsal:

  Po zamysleni som dospel k zaveru ze aj ked je pravdivy su mozne alternativy (Nastastie). Nas zajtrajsky sa nemusia uberat tymto smerom (Podotykam zajtrajsky nie buducnost). Drzim kazdemu palce aby spravil to co je v jeho silach a svet sa vyhol vyprahnutej pustine plnej vybielenych kosti.

 11. acidjoe napsal:

  Tato civilizace se sama svým konáním odsoudila k zániku. Jestli stále doufáte, že se to dá zvrátit, tak nedá. A je to tak v podstatě spravedlivé a má to tak být. Snad příště………………………………

  Já se smrti nebojím, neboť ona neexistuje. Je to vlastně taková ironie, s narozením zapomínáme, kým opravdu jsme a je to tedy spíše úmrtí :-D. A samozřejmě naopak, ve smrti, když opustíme svá těla, rozpomeneme si, kým opravdu jsme.

  Trochu sem odbočil, ale snad neva. Úplně off topic to není.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.