Deutche bank, která už dávno německou není, má také MEGA PROBLÉMY. Symbolika hovoří jasně

AKTUALIZACE 23:00 dle posledních zpráv má i Komerční německá banka masivní problémy. Co se bude tento týden odehrávat je velkou otázkou!

…..německou banku vlastnilo kdysi USA. Nikdy nepatřilaa Německu. Potom byla banka totálně jamerikou vysáta a přivedena do totálního krachu. Na poslední chvíli musela zasáhnout Čína. Je to asi dva roky. V tu dobu ale Čína potřebovala DB na své machinace…..

12:54

Před krátkou dobou začaly čínské banky obchodovat ropu a jiné produkty přes čínské juany kryté zlatem a přestaly používat petrodolar. Proto se snaží amerika rozpoutat za každou cenu WWIII, což se jí před nějakou dobou málem povedlo. AMERIKA JE TOTÁLNĚ V KRACHU!!!!!

Nejen Deutsche bank, ale i jiné banky jsou v Německu naprosto na lopatkách; jsou bankrot. Bojí se to lidem říci a předesílají všem, že obyčejní lidé a spořitelé zodpovídají za svou banku a při krachu jim peníze budou navždy zabaveny. Jak celá leta opakuji, jenom lidé s amputovaným mozkem mohou nechat peníze v bance. Měli si raději koupit drahé kovy nejlépe však stříbro…..

Symbolika Vám ukazuje smuetčního muže v černém, který se poklonil památce zesnulé (Deutche Bank). Jakákoliv záchrana je z dnešní pozice nemožná a dokonce i Čína nemá zájem. Je to pochopitelné.

Minulý týden přestaly mnohé banky obchodovat s dolarem a lidé dostávali následující zprávy. Tato např. z Fio banky:

Všechno, o čem roky píši a na co upozorňuji čtenáře, pomalu ale jistě začíná. Katastrofa ve finančním sektoru je neodvratitelná a zdá se být naprosto v chodu, ba co víc, ve velkém tobogánu, ze kterého není úniku …..

Napsal tm

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

8
Komentujte

avatar
6 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
equa bankJardaRetardaPožadovaný formátAdamVítězslav Crha Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Hladik Jiri
Host
Hladik Jiri

Tato zpráva je z Fio, je nutné doplnit následující – Fio banka předem klienty upozornila na změnu korespondenční banky. Kde je problém ? Nevytrhávejte věci z kontextu

Požadovaný formát
Host
Požadovaný formát

Tipuju globální krach v r. 2020 +- 1 rok

Vítězslav Crha
Host
Vítězslav Crha

Tak to hodně uberte ,protože už je to rozjeté na plné obrátky a příjde to již tento rok,nebo v prvním kvartálu roku 2019. To je holý fakt a všichni velcí ekonomov= to vědí,ale nemohou mluvit. Bojí se.

Požadovaný formát
Host
Požadovaný formát

Ve stavu klinické smrti je finanční systém už dávno. Otázka je, nakolik se jim podaří prodlužovat mu umělý život.
Jirka Soros nám něco říká i tady
https://ekonomika.idnes.cz/italie-euro-komentar-vlada-krize-dow-/eko_euro.aspx?c=A180601_405048_eko_euro_rts

Adam
Host
Adam

Českou spořitelnu by měli také přejmenovat na Erste Bank nebo Austria Bank či na Österreichische Bank.

JardaRetarda
Host
JardaRetarda

Banky by mali patriť pod štát, tak ako je to s armádou, políciou. Samozrejme, nejaké nebankovky , prečo nie. Niečo ako pri ochrane majetku sú tu SBS. Tiež máme políciu i SBS.

equa bank
Host
equa bank

Toto mi přišlo od Equabank:

pátek 1. 6. od 22:00 hod. nejpozději do soboty 2. 6. 2018 9:00 hod.

Doporučujeme Vám si převést dostatek prostředků na korunový běžný účet, a to nejpozději v den předcházející odstávce. Plánovaná odstávka nebude mít vliv na platby a výběry kartou, ale může mít vliv na výběry a platby z účtů v EUR a USD.

V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte kontaktovat naše Klientské centrum na telefonním čísle 222 010 222 (denně 8:00 – 20:00).

Za případné komplikace se omlouváme a děkujeme za pochopení.

Přejeme Vám hezký den.
Equa bank