Deutche bank, která už dávno německou není, má také MEGA PROBLÉMY. Symbolika hovoří jasně

AKTUALIZACE 23:00 dle posledních zpráv má i Komerční německá banka masivní problémy. Co se bude tento týden odehrávat je velkou otázkou!

…..německou banku vlastnilo kdysi USA. Nikdy nepatřilaa Německu. Potom byla banka totálně jamerikou vysáta a přivedena do totálního krachu. Na poslední chvíli musela zasáhnout Čína. Je to asi dva roky. V tu dobu ale Čína potřebovala DB na své machinace…..

12:54

Před krátkou dobou začaly čínské banky obchodovat ropu a jiné produkty přes čínské juany kryté zlatem a přestaly používat petrodolar. Proto se snaží amerika rozpoutat za každou cenu WWIII, což se jí před nějakou dobou málem povedlo. AMERIKA JE TOTÁLNĚ V KRACHU!!!!!

Nejen Deutsche bank, ale i jiné banky jsou v Německu naprosto na lopatkách; jsou bankrot. Bojí se to lidem říci a předesílají všem, že obyčejní lidé a spořitelé zodpovídají za svou banku a při krachu jim peníze budou navždy zabaveny. Jak celá leta opakuji, jenom lidé s amputovaným mozkem mohou nechat peníze v bance. Měli si raději koupit drahé kovy nejlépe však stříbro…..

Symbolika Vám ukazuje smuetčního muže v černém, který se poklonil památce zesnulé (Deutche Bank). Jakákoliv záchrana je z dnešní pozice nemožná a dokonce i Čína nemá zájem. Je to pochopitelné.

Minulý týden přestaly mnohé banky obchodovat s dolarem a lidé dostávali následující zprávy. Tato např. z Fio banky:

Všechno, o čem roky píši a na co upozorňuji čtenáře, pomalu ale jistě začíná. Katastrofa ve finančním sektoru je neodvratitelná a zdá se být naprosto v chodu, ba co víc, ve velkém tobogánu, ze kterého není úniku …..

Napsal tm

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

8 komentářů

 1. Hladik Jiri napsal:

  Tato zpráva je z Fio, je nutné doplnit následující – Fio banka předem klienty upozornila na změnu korespondenční banky. Kde je problém ? Nevytrhávejte věci z kontextu

 2. Požadovaný formát napsal:

  Tipuju globální krach v r. 2020 +- 1 rok

 3. Adam napsal:

  Českou spořitelnu by měli také přejmenovat na Erste Bank nebo Austria Bank či na Österreichische Bank.

 4. JardaRetarda napsal:

  Banky by mali patriť pod štát, tak ako je to s armádou, políciou. Samozrejme, nejaké nebankovky , prečo nie. Niečo ako pri ochrane majetku sú tu SBS. Tiež máme políciu i SBS.

 5. equa bank napsal:

  Toto mi přišlo od Equabank:

  pátek 1. 6. od 22:00 hod. nejpozději do soboty 2. 6. 2018 9:00 hod.

  Doporučujeme Vám si převést dostatek prostředků na korunový běžný účet, a to nejpozději v den předcházející odstávce. Plánovaná odstávka nebude mít vliv na platby a výběry kartou, ale může mít vliv na výběry a platby z účtů v EUR a USD.

  V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte kontaktovat naše Klientské centrum na telefonním čísle 222 010 222 (denně 8:00 – 20:00).

  Za případné komplikace se omlouváme a děkujeme za pochopení.

  Přejeme Vám hezký den.
  Equa bank

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.