Divné, velice divné: my čekali jaro a sucho, zatím

…..potřebují v celé Evropě zlikvidovat na polích potraviny, abychom je dováželi přece od JAMÍKŮ. Vidí to někdo jinak????

14:54

Divné, velice divné: my čekali jaro a sucho, zatím…

Meteorologická stanice na Milešovce, České středohoří

Nikdo neví, co s tím. Z rádia a televize se k nám linou zoufalé výkřiky, že sesycháme, usycháme, umíráme, žízníme, ministr nám nabízí zdarma kastroly, pekáče a vše, co zadrží vodu a zatím…

O jihu k severu, od západu k východu se brodíme bahnem, sněhem, vichřicí a vodou.  A do toho výkřiky nekuřte, sportujte, běhejte, jen my ochránci planety Země víme společně s lékaři, jak na to. Stačí si připlatit, zaplatit a koupit zelenou zdravovědu, nakoupit větrníky a kastroly a planetu Zemi zachráníme. A dožijeme se 200 let. Něco se nám ale vymyká.

I Fešáci přišli na to, že ne vše se dá nalinkovat.

 

 

 Meteorologové čekají mráz, náledí a na horách až 20 cm sněhu

Na tuto roční dobu chladné počasí doprovázené ve vyšších polohách sněžením, tvorbou sněhových jazyků a náledím se globálnímu oteplování vymyká stále víc. Je pravdou, že oteplovači běhají s měřáky a když vysvitne sluníčko, hledají na zemi místečko, kde by nalezli nejvyšší teplotu a největší sucho, zatímco lidé napříč skoro celým územím zuří, když už mají letní pneumatiky, odložili zimní bundy a boty  a brodí se bahnem a sněhem. V Karlovarském kraji dnes od časného rána sněží. Sníh na mnoha místech zůstává na silnicích ležet. Auta, která už řidiči přezuli na letní pneumatiky, tak mohou mít problémy, upozorňují silničáři. Teploty se pohybují jen lehce nad nulou. Se sněhem musejí řidiči počítat i na hlavním tahu krajem, na dálnici D6. Komplikace policie hlásila na silnici I/6 u Bochova v obou směrech. „Místem projel sypač, ale efekt nebyl dostatečný. Na místě stojí kamiony, úsek je pro osobní automobily sjízdný jen s velkou opatrností,“ uvedla pro krajská policejní mluvčí Kateřina Böhmová.

A ministr Jurečka stále nabízí kastroly a sudy, drogerie opalovací krémy a lehátka…

Ještě zajímavější lékařskou zdravovědu nám nabízí Novinky.cz

Ministr zdravotnictví a Babiš dělají vše pro to, aby se nekouřilo a sportovalo. Tak pan inženýr poslechl jejich rady. A běhal pro zdraví a pro život.

Inženýr Zdeněk Jíše z Roudnice nad Labem  běhal, nekouřil a jedl poměrně zdravě. Pak se šel proběhnout a… Záchranka ho odvezla do nejbližší nemocnice a po týdnu ho převezli na specializované pracoviště do pražské Všeobecné fakultní nemocnice. Na jednotce intenzivní péče jsem ležel pět týdnů a teprve pak jsem se probral,“ říká pan Jíše o  události, která se stala v květnu před třemi roky. Přežil.

 Bum ho, tumáš čerte kropáč, kdybys žil způsobem svým, neběhal, užíval sis života, kouřil a pil, třeba bys byl odolnější jak při očkování proti zrádným nemocem a možná ti ministr zdravovědy a Babiš zkazili život.

 Mezitím zase my posloucháme oteplovače o suchu a horku, nakupujeme dotované kastroly a hrnce a brodíme se bahnem a sněhem, i když už je jaro.

 

A z dáli stále duní hlas, že jednou to příjde, i kdyby to bylo v roce 4000, stačí chvilku posečkat a pak si na vše sáhnout.

Zdroj (1)

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

10
Komentujte

avatar
8 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
jirikMariantauri.lakMelichar Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Pamatuju sníh i v květnu a to bylo za komunistů; letadla létají, ale chemtrailové čáry nejsou vidět….; jdu voskovat lýže
—-
Napadne 40 centimetrů sněhu, varují meteorologové
Meteorologové v úterý v duchu předpovědí varovali před silným větrem, sněžením, tvorbou náledí a sněhových jazyků. V Jeseníkách by mohlo ojediněle připadnout až 40 centimetrů sněhu. Na tuto roční dobu chladné počasí vydrží až do pátku. Mrazy by mohly poškodit i květy ovocných stromů, upozornil mluvčí Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) Petr Dvořák.
https://www.novinky.cz/domaci/435303-napadne-40-centimetru-snehu-varuji-meteorologove.html

Marie
Host
Marie
katelka
Host
katelka

Hezký článek, za tím zákazem je opravdu hodně něco divného, navíc už jsem i četla, že chemtrails nefunguje na kuřáky, hlen v plicích ten hnus odstraní a to se taky nehodí. Po prvním zkoušení atomové bomby se taky ukázalo, že vojáci, kteří kouřili nedostali rakovinu plic, kdežto nekuřáci bohužel rakovinu z 80% dostali. Když USA zjistili po zkouškách atom bomby, že je nárůst rakoviny, tak se dohodli s výrobci tabáku, že to svedou na kouření. Je to minimálně 50let, co jsem toto četla.

tauri
Host
tauri

Jenže dřív se taky tolik nepesticidoval tabák, jako dneska..+ k tomu ten hnusnej „papírek“ či co to je.
Nezlobte se lidičky, ale o kuřácích a alkoholicích si myslím své..udržují lidi v nízkých vibracích a ne a ne se z toho vymanit..lidi, co se mají rádi tohle nedopustí a nenechají se ani tetovat a ženy se ani nemusí malovat, protože vidí sami svoji krásu. Ona skutečně je, protože jaký je člověk uvnitř, takový je i venku. Teď ještě stačí dodat, že tělo musí jít do hrobu zhuntované a jsem na zemi, protože tomu se musí už člověk jen smát :))) Krásný večer

katelka
Host
katelka

Březen za kamna vlezem, duben ještě tam budem. Mě letošní duben připadá normální. Na horách byl většinou ještě sníh, jenom v nížínách bylo něco málo nad nulou. Už jsem zažila i v červnu na Šumavě, že sněžilo. Před rokem 89 jsem jezdila do konce dubna na víkendy lyžovat do Špindlu, tak nevím co je na tom divného. Zimní pneu, letní pneu, lidi poslouchají jak ovce, proč se raději neřídí selským rozumem, ono se houby stane když zimní pneu budou mít trochu déle. Dnes mi spíš připadá, že meteorologové stále straší, jakoby s chutí, strach je to, co stále potřebují naši… Číst vice »

Marie
Host
Marie

Prezident Putin varoval amíky, ať nechají toho ovlivňování počasí, že to budu mít katastrofické dopady pro několik generací. Letos už třetí rok po době pomrznou ovocné stromy v květu v nás v Pošumaví.

Melichar
Host
Melichar

Já dávám letní pneumatiky až v květnu. U nás na Vysočině chumelí a mrzne někdy i v květnu. Kdysi asi před více než 40 lety na čarodějnice (30.4.) napadlo hodně sněhu, byla strašná zima, že se nedalo ohřát ani u hořící hranice dřeva, ani pivo nechutnalo, šli jsme do hospody. Koncem května mně občas zmrzly brambory, tak je sázím později. Nemám rád zimu, ale v dubnu takto hnusně bývá. Celá Sluneční soustava prochází změnami a ještě to na Zemi zhoršují klimateroristi.

.lak
Host
.lak

Zasel jsem tabák a mám ho v kelímcích a ze stovky vyšlo tak na záhon snad 8-10 ale zase mají mít metrové rozestupy a rostou do mírných mrazů. Že prý tabákovny upravují až 7. sty chemikálií tak jsen zvědavý na chť přírodní. A s tím barveným papírem co by proužky tabáku a chemickým nikotínem jsem to zaslechl a věřím že u tržníku je možné cokoliv.

Marian
Host
Marian

.lak u, tiez by som si rad zasial tabak. Kde sa da zohnat semeno? Dakujem, Marian

jirik
Host
jirik

Řeka Slim na severozápadě Kanady loni v květnu změnila svůj tok. Zdánlivě obyčejný jev se ale udál během pouhých čtyř dnů, kdy původní koryto řeky vyschlo. Ledovec, který řeku zásobil vodou, důsledkem extrémně vysokých teplot ustoupil a voda si našla jinou cestu. Podle vědců, kteří nyní na jev upozornili, jde o první zmizení řeky v novodobých dějinách. A vlivem globálního oteplování může takových změn přibývat.
http://vool.cz/KaPzB