Ten divný prodloužený víkend

…..než dostanete další rozbor situace možného a pravděpodobného dění na planetě Zemi a hlavně v Evropě, přečtěte si prosím pozorně následující článek. Symbolika má své místo a je rozhodující….

17:54

Ten divný prodloužený víkend…..

To, co nám zde vynikající umělci a technici obrazy a zvukem nakreslili, je dost možná naše společná situace TADY a TEĎ:

Zhlédněte to prosím a vyslechněte raději několikrát a pozorně, zastavte si obraz a přečtěte si všechny nápisy, i ty na návěstích, dopravních značkách a obrazovkách u dálnice..…

To video je zřejmě staré jen asi půl roku.

A NEZAPOMEŇTE:  THE SHOW MUST GO ON!

Přichází tam něco jako očistná bouře, která rozdrtí a smete stávající pořádek a přinese neuvěřitelné Příští. Děti venku si hrající a s nimi pes díky svým dosud nezastřeným instinktům to vycítí dřív než většina dospělých, přihlížejících a naslouchajících v tom přízračném divadle, a včas se ukryjí. Z dospělých asi přežijí jen nemnozí, ti, co to očekávali a přáli si to, ti, co to vítají.

Zase přichází jeden z těch divných prodloužených víkendů posledních týdnů, kdy napětí je snad přímo hmatatelné, opět praská a lupe v krovu nad našimi hlavami a vnímavější tvorové jsou neklidní a nezvykle bdělí, bděle operovávané systémy se za chodu dostávají mimo svoje meze a hroutí se….. Opět to divné odpočítávání našeho času směrem k jakési nule…..

Situaci sledujeme a připravujeme pro Vás její jistě jen velmi neúplný obecnější souhrn, snad na dnes večer (5.5.2017), pokud mezitím nepřijdou nové události, které by náš souhrn ještě před odesláním do redakce udělaly opět jen málo aktuálním..…

5.5.2017, 17.00 hodin SELČ

Některé jsem Vám vykopíroval.

 

 

 

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

18
Komentujte

avatar
10 Comment threads
8 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
14 Comment authors
romčaV.A.M.jeejFotografkavera Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Michaela K.
Host
Michaela K.

Silné video, ti kteří cítí vnitřkem svého já, srdcem, vědí, že se cosi odehrává, a o to je toto video silnější, kluky z 2CELLO moc ráda poslouchám, jako celkově klasiku, nebo folklór.

mahonny
Host
mahonny

Pre veriacich to bude zrejme neodkladný druhý príchod Krista, pred ním ale musí nastať varovanie/ vykúpenie pozostatkov verných nasledovateľov Krista (vykúpenie Kristovej cirkvi – poslednej Božej armády..) Udeje sa to preto, aby bolo zachránených čo najviac „slušných“ ľudí, ktorých by neskôr pohltila BEŠTIA/ ŠELMA (nwo – čipovanie, jednotné náboženstvo, jednotna mena, úplná podradenosť zvrchovanosti – systému „matrixu“) Udeje sa to nečakane. Po tom okamžiku nastane 3 dni temnoty, nastane veľké súženie rozumej. 7 rokov, ( cca. 3,5 roka reálne, aby boli zachránení aj vyvolený.) Všetky tieto hrôzostrašné veci biblických rozmerov nastanú AŽ po vykúpení onej Kristovej cirkvi. Treba byť pripravený/… Číst vice »

mahonny
Host
mahonny

Nie je to divné ? pozrel som na čas zverejnenia správy/ napisania a je tam 22:22 Dnes ráno som sa zobudil o 11:11 Minulý mesiac som pravidelne bez budíka vstálval cca. týžden presne o 11:11, hneď ako som sa zobudil, som pozrel na budík, pritom každý deň som chodil spávať v rozličné časy. Zaujímavé veci sa dejú nielen mne a už viac ako rok. Aj v obchode som mal rovnaké počty, čo sa mi nikdy nestávalo. Na inzerátoch a rôznych weboch zhodné postupné, zvyslé a podobne opakujúce sa čísla. Náhoda ? Nemyslým Pri objednávke tovaru cez E-shop som mal čas… Číst vice »

mahonny
Host
mahonny

Možno to bude padajúca hviezda , záhadná planéta NIBIRU, ktorá má zvestovať koniec tejto civilizácie a začiatok nového 1000 ročného kráľovstva tu na „zemi“ alebo druhé slnko, ktoré pred nami skrýva NASA..

Niečo sa určite deje a BUDE diať. Určite to bude dôležité pre nás všetkých pozemšťanov, dočasne testovaných bytostí s danou úlohov aj to je MILOVAŤ. triedenie ZŔN od PLIEV je tu čoskoro.

sycho
Host
sycho

Necht nas prezije co nejvice, neni duvod pro dalsi bezucelnou smrt… 🙁

tauri
Host
tauri

Všechno má účel..i smrt..nezapomeň, že bez účelu by tu nikdo nebyl. Vzpomeň si na Matrix. Jen to vidíme ze sobského pohledu, aby bylo po našem a nevidíme, co má v plánu vesmír, či co si sama objednala duše..

pépé
Host
pépé

Však i Michael Nám to dával vědět v tom to videoklipu… https://youtu.be/aXRAwDBERMw

irile
Host
irile

Podobnou akci vidim ve snech vic než 15let… Vždy jsem lidem říkala v těch snech,ze války a co vede člověk se dá snadno zastavit,ale to, co prijde zvenčí …, už bude složité či nemožné ukončit ! A padlo mnoho životu a vše se přetvořilo v jinou realitu! Ono se to už odehrává a začíná to vstupovat do našeho světa. V prosinci jsme mnozí byli ve spánku osloveni,byly nam předány kódy! Někteří vědí ,některým se to otevře v pravý čas pro potrebu všech zúčastněných. Nebude to o zasobach co máte ve spizirne.Bude to o něčem jiném… Téměř okamžitě můžete přejít na… Číst vice »

vera
Host
vera

Milá irile :-),děkuji za Tvé sdílení a inspirativní rady.Při tom jsem si vzpomněla na své sny,kdy jsem občas také ve snu četla nějaké neznámé texty a v cizí řeči,dokonce jsem měla pocit,že je říkám nahlas.Po probuzení jsem přemýšlela,kde jsem na to přišla,stejně jsem ale tomu nerozuměla.Tak jsem to vypustila z hlavy.Máš pravdu,šíření strachu vyvolává destrukci,šiřme více lásky a odpouštějme těm,o kterých si myslíme,že nám ubližují.Když pochopíme,proč se tak děje,uvidíme souvislosti a tím rychleji se budeme učit a vyvíjet.Kdo se jednou touto cestou vydá,vystoupí rychleji z kruhu,který nás vězní.Člověk stává silnějším.Přeji Ti na tvé cestě hodně štěstí a dobrých zpráv pro… Číst vice »

irile
Host
irile

Ještě dodatek a důležitý!!! Také bude pomoc pro slovenské bratry a sestry ,mám jich tam mnoho milovaných !

Tomas
Host
Tomas

Kdybyste po smrti dostali otazku: chcete se znovu inkarnovat na planetu Zemi a prozit tam dalsi zivot? Co byste odpovedeli?

V.A.M.
Host
V.A.M.

Chcete se znovu inkarnovat na planetu Zemi a prozit tam dalsi zivot? Co byste odpovedeli?
NIKDY!!!!

romča
Host
romča

Aj ja si pravím, že NIKDY!! Ale to je teraz ked som ešte tu. Ako duša možno budem mať iný názor …

Michaela K.
Host
Michaela K.

Mahonny: to se mi teď stává pořád, hlavě když jsem se hlásila do nové práce, to andělé dávají znamení. Koukni na servery které mají vysvětlení k těmto číslům. Já většinou zadám opakující se čísla na hodinách;-) či něco podobného

Fotografka
Host
Fotografka

Nejsem si jistá, zda bych chtěla ještě někdy mít stejné, nebo ještě daleko horší zkušenosti s některým druhem lidí, se kterými jsem se v tomto životě setkala. Takže po Reinkarnaci a tím pádem po ztrátě všech dosavadních zkušeností z předešlého života, sem na Zem asi ne. Těžko se rozhodovat, když nepamatuji život jinde a není tudíž s čím porovnat.