Dle posledních zpráv ze Švýcarska je všemu opět úplně jinak. Ovčané v Německu jsou nadále uspáváni

…..přestože od pondělka vím zajímavou zprávu od určitých nejmenovaných zdrojů, které se i jinde nyní potvrdily, je nutné se připravit na následující….

00:54

Po drastických demonstracích občanů ve Freiburgu, v jiných městech a zakročení policií kvůli znásilněné dívence, potřebují média a patřičné složky uklidnit veřejnost.

Proto vymysleli dobrý tah pro ovčany. Bylo jim sděleno, že MADAMME MERKELOVÁ tedy ke konci roku odstupuje a nebude dále vést stranu. Tak to bylo i dopředu dojednáno.

Opět se ale ovčané nechali opít rohlíkem. Protože to bylo jenom prolhanými a podvodnými médii sděleno jako uklidňující tableta. Za jakým účelem, Vám je jasné.

Nejmenované zdroje potvrzují, že MADAMME MERKELOVÁ bude nadále a to až do konce jejího volebního období řídit celou stranu a dění v EU. Tímto tahem potřebují získat čas a oddálit pro vládu nepříjemné následky jejich nesmyslných řečí: MY TO ZVLÁDNEME.

Vzhledem k okolnostem, že MADAMME MERKELOVÁ převzala medaili Calgeriho plánu, je povinna dovést dílo zkázy pro celou EU až do zdárného konce. Proto jakékoliv odstoupení jsou jenom slova. Slova, slova, slova a zase jenom slova…..

V případě krachu burzy a následného krachu systému, který se může odehrát 01.11.2018 se budou samozřejmě okolnosti vyvíjet jiným směrem. Prosím přečtěte si Fullforda – dění bude potom už v náš prospěch. Do té doby je nutné vyčkat.

napsal tm

 

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

7
Komentujte

avatar
5 Comment threads
2 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
pepéLibenaAndyalenaJardaRetarda Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
pepé
Host
pepé

Moc zajímavé datum 01.11.2018 2+1+8=11
11111 A když k tomu přidáte i čas 11:11:11 tak tu máme dohromady
11 jedniček !

Marian
Host
Marian

Na francouzských webech se také píše o krachu 1.11.2018.Je zajímavé že se to skutečně dává Ovčanům až na poslední chvíli na vědomí. Žiji ve Francii přes 35 let ale situace, která se zde vyvinula v posledních letech za Vlády Merkelové je zde neúnosná a příští týden se shodou okolností stěhuji opět do Česka. Koupil jsem tam před rokem barák a nyní je po rozsáhlé rekonstrukci hotový k nastěhování. Budu tedy opět tam, kde jse dříve žil.
Opět se moc těším na Česko.Marian Tanwald

JardaRetarda
Host
JardaRetarda

Ešte stále bude na mňa niekto nadávať, keď poviem zlatá železná opona? !!! Ech, či by som si len plnil povinnosti.

alena
Host

a co takhle 11.11.2018? to bude pro ilumináty sousto

Libena
Host
Libena

taky si myslim, ze je toto datum „vyzivnejsi“ : ) pri takovychto datumech a jim podobnych, radeji ani nikam nejezdim, protoze vim, ze se me VZDY nejak osobne jiz nekolik let tykaji… : -)

pepé
Host
pepé

Také mě to napadlo…to bude 12 jedniček ! Tak buď 1.11 nebo 11:11 ! No, uvidíme

Andy
Host
Andy

Jéé to už je zítra 😮