Dle posledních zpráv ze Švýcarska je všemu opět úplně jinak. Ovčané v Německu jsou nadále uspáváni

…..přestože od pondělka vím zajímavou zprávu od určitých nejmenovaných zdrojů, které se i jinde nyní potvrdily, je nutné se připravit na následující….

00:54

Po drastických demonstracích občanů ve Freiburgu, v jiných městech a zakročení policií kvůli znásilněné dívence, potřebují média a patřičné složky uklidnit veřejnost.

Proto vymysleli dobrý tah pro ovčany. Bylo jim sděleno, že MADAMME MERKELOVÁ tedy ke konci roku odstupuje a nebude dále vést stranu. Tak to bylo i dopředu dojednáno.

Opět se ale ovčané nechali opít rohlíkem. Protože to bylo jenom prolhanými a podvodnými médii sděleno jako uklidňující tableta. Za jakým účelem, Vám je jasné.

Nejmenované zdroje potvrzují, že MADAMME MERKELOVÁ bude nadále a to až do konce jejího volebního období řídit celou stranu a dění v EU. Tímto tahem potřebují získat čas a oddálit pro vládu nepříjemné následky jejich nesmyslných řečí: MY TO ZVLÁDNEME.

Vzhledem k okolnostem, že MADAMME MERKELOVÁ převzala medaili Calgeriho plánu, je povinna dovést dílo zkázy pro celou EU až do zdárného konce. Proto jakékoliv odstoupení jsou jenom slova. Slova, slova, slova a zase jenom slova…..

V případě krachu burzy a následného krachu systému, který se může odehrát 01.11.2018 se budou samozřejmě okolnosti vyvíjet jiným směrem. Prosím přečtěte si Fullforda – dění bude potom už v náš prospěch. Do té doby je nutné vyčkat.

napsal tm

 

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

7 komentářů

 1. pepé napsal:

  Moc zajímavé datum 01.11.2018 2+1+8=11
  11111 A když k tomu přidáte i čas 11:11:11 tak tu máme dohromady
  11 jedniček !

 2. Marian napsal:

  Na francouzských webech se také píše o krachu 1.11.2018.Je zajímavé že se to skutečně dává Ovčanům až na poslední chvíli na vědomí. Žiji ve Francii přes 35 let ale situace, která se zde vyvinula v posledních letech za Vlády Merkelové je zde neúnosná a příští týden se shodou okolností stěhuji opět do Česka. Koupil jsem tam před rokem barák a nyní je po rozsáhlé rekonstrukci hotový k nastěhování. Budu tedy opět tam, kde jse dříve žil.
  Opět se moc těším na Česko.Marian Tanwald

 3. JardaRetarda napsal:

  Ešte stále bude na mňa niekto nadávať, keď poviem zlatá železná opona? !!! Ech, či by som si len plnil povinnosti.

 4. alena napsal:

  a co takhle 11.11.2018? to bude pro ilumináty sousto

  • Libena napsal:

   taky si myslim, ze je toto datum „vyzivnejsi“ : ) pri takovychto datumech a jim podobnych, radeji ani nikam nejezdim, protoze vim, ze se me VZDY nejak osobne jiz nekolik let tykaji… : -)

  • pepé napsal:

   Také mě to napadlo…to bude 12 jedniček ! Tak buď 1.11 nebo 11:11 ! No, uvidíme

 5. Andy napsal:

  Jéé to už je zítra 😮

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.