Dle slov odborníků přichází v těchto dnech krvavá finanční lázeň

…..v mnoha zprávách z celého světa slyšíme neustále varování před totálním krachem a zřícením burzy. Že by se měla odehrát právě ve dnech, kdy lidé v EU nemají přístup do bank????

15:54

Dokonce i česká média varují před tímto fenoménem a skutečnosti ve světě tomu nasvědčují. Bylo by dobré se zamyslet na články, které jsem napsal k tomuto tématu, v minulosti….

 

 

Poslední komentář Benjamina Fulforda varuje také: Západní civilizaci čeká po svátcích restart

No a české noviny????

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/propad-akcii-v-usa-pokracoval-i-na-stedry-den-problemy-uz-ma-i-japonsko-a-cina-63138#utm_content=freshnews&utm_term=Propad%20akcii%20v%20USA&utm_medium=hint&utm_source=search.seznam.cz

A zahraniční tisk varuje také před krvavou lázní…..

https://www.epochtimes.de/wirtschaft/boerse/nach-mnuchin-telefonat-mit-banken-drastische-kursverluste-auch-an-tokioter-boerse-a2749694.html

Bylo by dobré, pokud neumíte anglicky si dát následující článek do překladače, abyste byli v obraze co se nyní odehrává:

https://operationdisclosure.blogspot.com/2018/12/restored-republic-via-gcr-as-of-dec-25.html

tm

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

12 komentářů

 1. Maroš napsal:

  Šťastie v nešťastí – na Dunaji sa v Blave odtrhol pontón s reštauráciou „práve včas“ – cez sviatok, takže nikto v reštike nebol. A zrejme ani služba na plavidle – však načo… Pontón sa rozpadol na dve časti a po ceste zramoval rumunské plavidlá a ohrozil pilóty obchvatu Rusovce. Ďalším šťastím bolo, že na Dunaji nie je ľadochod. 2 x video…
  https://www.aktuality.sk/clanok/652859/na-dunaji-v-bratislave-sa-odtrhol-ponton-restauracie/?utm_source=azet.sk&utm_medium=magaziny-top&utm_content=clanok1&utm_campaign=HP-new2

 2. Maroš napsal:

  Jurisdikcia USA siaha až do Severnej Kóreí?
  “ Federálny súd vo Washingtone nariadil v pondelok Severnej Kórei zaplatiť 501 miliónov dolárov rodine amerického študenta Otta Warmbiera, ktorý vlani v júni zomrel po prepustení zo severokórejského väzenia. Informovali o tom tlačové agentúry AP a DPA.
  Sudkyňa Beryl Howellová rozhodla o odškodnení na základe žaloby Warmbierových rodičov, ktorí tvrdia, že Severokórejčania ich syna mučili. Rozsudok je však do značnej miery len symbolickým víťazstvom, keďže v súčasnosti neexistuje žiadny mechanizmus umožňujúci vymáhať od Pchjongjangu zaplatenie uvedenej sumy.“
  „Tamojší súd ho usvedčil z podvratnej činnosti v podobe pokusu o krádež propagandistického plagátu, za čo si mal odpykať trest 15 rokov odňatia slobody s nútenými prácami.
  Warmbier sa podľa lekárov vrátil do Spojených štátov s vážnym poškodením mozgu, pričom nebolo jasné, čo tento stav spôsobilo.“
  https://www.aktuality.sk/clanok/652849/americky-sud-nariadil-severnej-korei-zaplatit-501-milionov-dolarov-za-smrt-studenta/?AT=wgt.article_clanok-najcitanejsie.c.x…A.

 3. Kocour Mourek napsal:

  V posledních hodinách tohoto podvečera Božího hodu vánočního zasvěcený zahraniční pozorovatel a komentátor událostí s kladným mezinárodním renomé vyslovil svoji domněnku o tom, že bezprostředně teď, v těchto hodinách a dnech prožíváme/pozorujeme buď řízené, nebo dokonce samovolné zhroucení a rebootování dosavadního, nejen peněžního, systému. Vzhledem k tomu, že burzy, banky a významnější prodejny jsou nyní zavřené, senátoři a kongresmani v USA jsou v postavení mimo hru, doporučila jeho internetová stránka (www.hartgeld.com) už včera, na Štědrý večer (!!), provést aspoň všechny přes internet proveditelné bankovní operace, vyzvednout si co největší hotovost z bankomatů, natankovat vozidla a případné rezervní nádoby na provozní kapaliny vozidel a strojů a podle možnosti jít koupit (další) zásoby. Cena trojské unce zlata se po setrvalém vzestupu včera večer zastavila na hodnotě 1270 US-dolarů a pak se (zatím) vůbec přestala zobrazovat. Jeden pozorovatel hlásí a další to potvrzují, že cena zlata ve skutečnosti včera večer dosáhla 1400 US-dolarů, což se nyní považuje za dolní mez, při jejímž překročení začne samovolné a neodvratné zhroucení peněžního systému, překročila tuto mez, a proto zatím přestala být zobrazována. Domnívají se, že cena zlata v těchto chvílích je možná už vysoko nad touto mezní hodnotou. Vývoj situace sledujeme a budeme o něm případně čtenáře podle možnosti datovat. Zítra otevřou některé burzy světa a zatím se očekává, že katastrofální vývoj cen akcií na nich bude stále rychleji pokračovat.

 4. bloblo napsal:

  Tak „zřícení“ burz bude trvat klidně celý další rok, to fakt nebude přes noc. 🙂

  • acidjoe napsal:

   já tvůj optimismus teda určitě nesdílím

   • Jan napsal:

    System je velice lenivy v reakci. Je tam spousta faktoru, co budou krizi tlumit. Hlavne manipulace tech nejbohatsich, co maji pazoury vsude. Tech se musime zbavit nejdriv!

   • bloblo napsal:

    Optimismus, no, pokud se během roku vrátíme do roku cca 93, pro konzumenta (na dlažbě) to moc optimistický nebude. Kromě teda těch, co nakoupili krypto a zároveň nebude EMP. 🙂 Ani nechci vidět, kolik přibude bezdomovců a sebevražd, protože lidi ztratí práci a nebudou schopní platit nájem a dluhy. Zpravidla z řad lidí, co se zajímají jen o televizi, žrádlo a tlachy.

  • mino napsal:

   Pri takomto klesajúcom tempe cien akcií nebude do dvoch týždňov s čím obchodovať, ale je dosť možné aj to, že budú stačiť len nadchádzajúce dva dni toho ročného obchodovania a burzu môžu zavrieť. Inak spustenie finančného resetu / lebo všetko tomu nasvedčuje, aj Trumpove odvolávanie šéfa FED /bolo geniálne načasované do obdobia sviatkov a Nového roka, keď je obmedzená možnosť výberov hotovosti z bánk.

 5. Jan napsal:

  Po napumpovani 1.6 bilionu € do obehu skrze ECB/Draghi konci QE, tj. subvence bakrotaru v EU. Draghi znehodnocoval tak po leta € a nase uspory. Ta cesta dolu pojede nejdrive pomalu, ale bude se neustale zrychlovat. Investujte sve uspory do cennosti, imobilii, drahych kovu! Zadne meny, ty pujdou do haje, jsou to bezcenne papirky!

  • bloblo napsal:

   Kromě tedy kryptoměn, který mají jaksi invertní reakci na chcípající stocky. 🙂 A pokud se do nich začnou přelívat peníze ze chcíplin, růst cen bude vočiska vyplešťující.

   Kdo chce držet prachy v bance nebo i větší množství v hotovosti, je nic nechápající trumpet.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.