Dmitrij Sergejevič Peskov vysvětlil nutnosti konání cvičení u pobřeží Sýrie

MOSKVA | Zvýšená bezpečnostní opatření v syrské oblasti jsou oprávněná a odůvodněná, protože se situace může zhoršit, řekl tiskový mluvčí prezidenta Ruské federace Dmitrij Sergejevič Peskov. Kdy o jeho slovech o zadržování amerických agresorů informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

 

 

„Situace v Sýrii se může značně zkomplikovat. Kolem města Idlib situace přestává být nadějná. Toto teroristické semeniště, které se zde vytvořilo, nevěstí nic dobrého, pokud bude pokračovat taková nečinnost,“ řekl Peskov, Dmitrij Sergejevič. Takto představitel Kremlu odpověděl na otázku o souvislosti mezi ohlášenými cvičeními ve Středomoří a situací v Sýrii.

Dříve ruské ministerstvo obrany uvedlo, že od 1. do 8. září se ve Středomoří budou konat cvičení, které zahrnují lodě Severního, Baltského, Černomořského loďstva a Kaspické flotily a také letadla dálkového, transportního a námořního letectva.

Manévrů se zúčastní více než 25 lodí vedené raketovým křižníkem Maršal Ustinov. Cvičení bude zahrnovat také 30 letadel, včetně strategických bombardérů Tu-160, protiponorkových letadel Tu-142MK a Il-38 a stíhacích letounů Su-33.

 

Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

1 Response

 1. jirik napsal:

  Americká atomová ponorka Newport News typu Los Angeles vyzbrojená raketami Tomahawk vplula do přístavu na Gibraltaru, oznámil místní portál The Gibraltar Chronicle.

  Podle informace portálu byla ponorka zpozorována v okolí přístavu ve čtvrtek večer. Pokusil se k ní přiblížit člun španělské celnice, zachytila ho ale gibraltarská policie.
  https://cz.sputniknews.com/svet/201809017993439-media-Syrie-ponorka-USA/
  ——–
  Wau něco se děje v USA . Že by black out satelitů CIA a NSA ???

  Sedm hlavních počítačů uvnitř Centrální zpravodajské služby (CIA) je nyní z neznámého důvodu offline.

  Výpadek výpočetní techniky také způsobila, že značný počet špionážních satelitů v USA je offline.
  https://vk.com/socha?w=wall325721098_17658%2Fall
  http://halturnerradioshow.com/index.php/news/u-s-national-news/3079-breaking-news-urgent-7-cia-mainframe-computers-down-spy-satellites-offline

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..