Dnes, 22.6. přichází veledůležité prohlášení Zemana. Nutné vidět a slyšet!! Co je český zájem? Prezident Zeman přednášel o migrantech a sankcích proti Putinovi

17:54

https://youtu.be/OzKVvHL_zFM

Prezident Miloš Zeman na Žofínském fóru.

Žofínské fórum se věnuje otázkám českého národního zájmu. S proslovem na něm vystoupil prezident Miloš Zeman. Mluvil například o migraci či ochraně přírodních zdrojů.

Národní zájmy prezident prosazuje dlouhodobě. Na Žofínském fóru zvolil dva příklady: imigraci a přírodní zdroje.

„Uvítal jsem, jak se začlenila vietnamská komunita. Uvítal jsem ukrajinské migranty jako pracovní sílu do stavebnictví,“ řekl prezident jako příklad toho, že obecně není proti migraci. A dodal, že ale nevítá muslimské uprchlíky vnucované Česku pomocí bruselských kvót.

Prezident varoval voliče, aby byli ostražití při podzimních volbách, pokud jde o sliby v souvislosti s migrací.

Vyjádřil se také proti sankcím všeho druhu. „Svobodné zemi by nikdo neměl vnucovat sankce vůči jiné zemi, zejména pokud jsou neúčinné,“ pronesl ve zjevné narážce na protiruské saknce EU.

(Ve videu nahoře si pusťte přednášku prezidenta Miloše Zemana na fóru).

Prezident na Žofínském fóru vystoupil i v minulém roce. Mluvil tehdy například o svých zahraničních cestách, kritizoval protiruské sankce a varoval před poklesem ekonomiky.

Zdroj (1)

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

4 Komentáře zapnuto "Dnes, 22.6. přichází veledůležité prohlášení Zemana. Nutné vidět a slyšet!! Co je český zájem? Prezident Zeman přednášel o migrantech a sankcích proti Putinovi"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Liběna
Host
Liběna

Tak protoooo tak komedie s tim protikurackym zakonem….nekdo dostal bohate do kešeně, aby ten zakon protlacil…:-) https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/nova-technologie-da-kurakum-moznost-vratit-se-do-hospod-rozhovor-se-sefem-tabakoveho-gigantu-33388?dop-ab-variant=&seq-no=1&source=hp

Liběna
Host
Liběna

Študent organizujúci protikorupčné pochody priznal: “Nie je to z mojej hlavy https://gloria.tv/article/UUFVjoFXXvdw4PnbG7Tzr7dTa

jirik
Host
jirik
http://www.ceskenarodnilisty.cz/clanky/Stare-programove-cile-SL-v-novem-170623.htm Staré programové cíle tzv. sudetoněmeckého landsmanšaftu v novém hávu Aniž by SL novelizoval své stanovy, aniž by novelizoval svůj program, z něhož lezou chabě skrytá henleinovská kopyta, požaduje na nás, abychom zrušili nebo zneplatnili řadu našich zákonů nebo dokonce ústavních zákonů, které navazovaly na rozhodnutí spojenců učiněná na řadě mezinárodních konferencí, především na Krymu, Postupimi, kde spojenci rozhodli o formách reparací, o odsunu německého obyvatelstva z Polska, Československa a Maďarska, a v Paříži, kde téměř 20 signatářů Pařížské reparační dohody, mezi kterými byli i zástupci Československa, zásadně rozhodli o německých reparací a o jejich rozdělení mezi spojenecké státy. Tato… Číst vice »

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!