Dnes jsem zjistil ve 2900 metrech nad mořem, že aluška má nový web. Byl jsem ohromen. Je nádherný a moc pěkný

…..posílám pozdrav všem čtenářům tadesca momentálně z Zermattu, malé městečko ve Švýcarsku, které se nachází pod Matterhornem. Je zde momentálně -11°C a polojasno. Dnes jsem byl ohromen a zároveň příjemně překvapen nádherným webem….

05:55

Webem http://aluska.org který stihla zprovoznit s týmem odborníků, do termínu 05.04.2019. Pomalu jsem tomu nevěřil. Je to velmi konstruktivní číslo a určitě jejímu webu přinese mnoho čtenářů, kterým svými radami pomůže a mnohým poradí. A jak se to stalo?

Dnes odpoledne jsme seděli se skalními přáteli v hospůdce na lanovkovém přestupišti Trockener Steg pod Matterhornem a popíjeli několikátou kávičku v pořadí. Debatovali o příjemných věcech a já si po několikáté nezdvořile otevřel můj Apple, abych se podíval, co se odehrává ve světě a na tadescu. A ejhle, když jsem zavítal na blog alušky, objevil se odkaz na nový web. Hned jsem s přáteli web otestoval a zjistili jsme, že je perfektně vytvořen. Aluško blahopřejeme ti touto cestou i s kolegy k dosažení vynikajících stránek a přejeme vše nejlepší s novým webem. Skalní přátelé tě dokonce tímto pozvali na týden do Švajzu, aby sis odpočala. Tak se máš na co těšit…..

Ihned jsem zhodnotil, že ti musím napsat koment do prvního článku na tvých stránkách s blahopřáním a ten se mi tedy povedl:

No 05.04. a v čas minuty a vteřiny 05:55 je skutečně trefa do černého. Myslím si, kdybych to chtěl přesně trefit, nikdy bych se tak přesně netrefil. Je vidět, že vše děláš s láskou a úsměvem pro tvé čtenáře. 555 to jenom potvrzuje.

 

Výhled z restaurace na Matterhorn ve výšce 2900 metrů nad mořem. Vynikající mrazivý svěží vzduch.

Aspoň vidíte, odkud jsem Vám dnes psal zprávy při několika kávičkách a příjemném posezení s přáteli….

tm

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

7 komentářů

 1. .lak napsal:

  🙂 Tam nebo f 2 600 jsem moh dělat spráfce kdibich skopčil dle ména.

 2. ⚜️ aston 405 napsal:

  Já jsem vám právě ihned chtěl pod komentář napsat, že se povedlo, že jste ho vložil zrovna v 5. minutě a 55. vteřině, ale řekl jsem si, že byste to nečetl, protože máte hodně práce. To se opravdu povedlo 😃!!!!!

 3. Ctenar napsal:

  Chci vám jenom vzkázat, že jsem výborně placený trol (3500 EURO) za měsíc. Mám za úkol rozbíjet veškeré diskuze a likvidovat weby, jak mi to můj pániček z neziskovky nařídil a divím se, že jste mě ještě neodhalili. Kdo z vás vydělává 77 tisíc měsíčně a to sedím jenom doma u počítače a věnuji tomu denně 2-3 hodinky, dobrý job, né?
  Ale vy všichni musíte chodit do práce a dřít za pár korun. HE he he
  No každý si vydělává jak umí, přijděte k nám k trolům. Od příštího měsíce má každý za komentáře navíc tučné příplatky a to se vyplatí, že jo!
  Web se mně sice líbí, musím přiznat že je zde hodně dobrých článků se kterými naprosto souhlasím ale práce je práce. Lepší asi neseženu.Ha ha ha
  aluska.org je můj nejoblíbenější web, moc ji miluji a mám od ní energetický krystal, který mi velice pomáhá. Všem moc doporučuji.

  • Aleš K napsal:

   Tak to je almužna kamaráde. 77 tisíc měsíčně za spoustu špatné karmy. To tě natáhli. Najdi si knihu: Jak neprodat svou duši pod cenou!!! Jinak že jsi troll není žádná novinka. Hezký den a rozum do hrsti

 4. AP napsal:

  Velice konstruktivní. Tuším, že oněch 540? Jinak design stránek je úřasný, jednoduchý, moderní a přehledný 🙂 Výborně Alu.

 5. autor nahrání videa alue napsal:

  Prosím tm, bylo by možné na Tadesco webu upozornit na toto skvělé video Alue o komunikaci se stromy? Myslím, že je naprosto skvělé! Případně děkuji 🙂 https://www.youtube.com/watch?v=iYcV0-HeLjc

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..