Dnes v noci se mi zdál sen – po návratu z cest 2

PROSÍM SDÍLEJTE TENTO ČLÁNEK NA VŠECH MOŽNÝCH WEBECH, ABY HO ČETLO CO NEJVÍCE LIDÍ A UVĚDOMILI SI CO NÁS MŮŽE ČEKAT.
…..i dnes byl velmi zajímavý a hlavně hodně děsivý. Posuďte sami. Setkal jsem se opět s jedním cestujícím v čase a ten mi vykládal další zajímavý příběh….
54:54

 

…..který se může za krátkou dobu na planetě Zemi odehrát. Potkali jsme se brzy ráno na procházce uprostřed hustého lesa, kam často chodím.  Viděl jsem v dálce mezi stromy bytost, která šla proti mně. Hned když se přiblížil na malou vzdálenost jsem poznal o koho se jedná. Byl to právě ten cestující v čase, který mně vykládal minulý příběh. Pozdravili jsme se a šli na asi jediný malý palouček uprostřed tajemného lesa. Byl stejně tak tajemný jako cestující v čase s jeho příhodami.

Vyprávěl o dlouhých cestách vesmírem. Poznamenal, že nejsou tak zajímavé jako možná událost, která se může odehrát na planetě Zemi. V HOTELU ZEMĚ, jak ji často nazývám pravil.  Podíval jsem se na něho s tázavým pohledem, který ho asi zarazil, protože jsem u něho prý vytřeštil oči.

Říkal, že není vyloučen možný sled událostí, které mi poví. Dokonce tomu mohu snad zabránit! Tak nyní jsem vytřeštil oči ještě více. Nedal to na sobě znát, pobídl mně abychom si sedli. Usadili jsme se na paloučku na hebkou trávu, která obzvláště dobře voněla. Řekl bych i tajemnem. Všiml jsem si, že slunce se prodíralo mezi stromy po mé levici.  Hned po usazení začal vykládat.

Říkal, že opět byla postavena jedna velká budova za určitým účelem, tak jako ty dvě poslední, které už neexistují. Zmínil se o NY, kam právě také nyní míří HURIKÁN. Ten ho ale mine. Co ho ale nemusí minout je následující událost a rozpovídal se.

 

 

Na budově, která se nazývá JEDNO SVĚTOVÉ OBCHODNÍ CENTRUM, One World Trade Center,  byla umístěna špice, která šahá až do výše 541 metrů nad zemí.  Slovo JEDNO obzvlášt zdůraznil. Pomyslel jsem si: aha, začínají používat naše čísla pro zdar věci.

Po krátké odmlce pokračoval, když mně asi přečetl myšlenku, která mi prolétla jen tak hlavou.

Špice má 6,3 tuny a pod ní vlaje americká národní vlajka. Nikoliv na špici, ale pod tímto monstrem doslova a dopísmene. Většinou je tomu naopak. Udivilo mně to.  Opět se krátce odmlčel a tentokráte se on podíval na mně tázavým pohledem. Asi opět četl mé myšlenky nebo tušil na co myslím a nemýlil se. Pak pokračoval dále.

Amerika je na konci a potřebuje vyvolat WWIII. Jiné řešení nemá. Proto do špice byla údajně umístěna atomová bomba, která má nad NY a budovou vybuchnout a srovnat NY se zemí. Pak bude skutečně docíleno ground zero. Dále vykládal že USA je na naprostém konci a nemá jinou možnost než zapojit svět do nukleární války. Hned nato by měla být rozpoutána po celé planetě Zemi.

 

Pak prudce ukázal levou rukou směrem k lesu, až jsem se leknul, lusknul přitom prsty, a předemnou se objevilo „plátno“, či obrazovka, na které běžel „film“.  Viděl jsem jak ruská vojska obsadila celou Evropu. Aha, pomyslel jsem, tak přece proroctví Irlmayera, které je lidstvu předpovězeno. Bylo vidět, jak americká letadla zlikvidovala Severní Koreu a sypou nějaký prášek na arabské země. Prý atomový poprašek, dodal při filmu.

Dále jsem viděl, jak se vytvořila na moři v Atlantiku obrovská vlna vysoká několik set metrů a zaplavila velkou část východní Ameriky a velkou část Evropy.

Film se přenesl do Cernu, kde byl právě urychlovač skoro na maximálním výkonu. Viděl jsem, že ho neovládají lidé ale nějaká cizí mimozemská rasa. Najednou se na monitorech objevila číslice 1000% výkonu a zlomek vteřiny po zobrazení dosažení požadovaného výkonu byla všude tma. Nic než tma. Totální výpadek systému. Totální výpadek MATRIXU. Možná už navždy.

Po navrácení do reality na paloučku jsem opět s vytřeštěným pohledem hleděl do jeho světle modrých očí a on s úsměvem na tváři mi pověděl, že nyní je krok na mně? Absolutně jsem nechápal co tím myslí. Hned jsem se to ale dozvěděl. Pokračoval tím, že na web, na který píši,  je nutné napsat data, která mi byla ukázána a která mi dopředu zobrazil. Tím prý může být zabráněno tomuto útoku a rozpoutání něčeho, čeho by si lidé na planetě Zemi nikdy nepřáli. Dodal: Až na pár pochybných jedinců, kteří všechno dopodrobna naplánovali jako 11.09 jinak taky 911 známou historku po celém světě.

Zveřejněním těchto dat, které jste nyní četli, by tomu mělo být zabráněno a jejich plány anulovány. Uvidíme, jak tomu bude.

Když skončil, zjistil jsem, že je pozdní odpoledne a čas neuvěřitelně rychle uběhl. Před rozloučením mně požádal určitě vize dát na web a napsat, že vše se může odehrávat 22 nebo 23.09 tohoto roku. Čas mají do konce tohoto měsíce a zde by měl být konec jejich snažení a možností. Také mi sdělil, abych si povšiml jak rychle uběhl čas setkání. Byli jsme spolu 8 hodin. Můj pocit byl ale maximálně 45-54 minut…..

Po rozloučení jsem se rozešli a já jsem….

tm

 

 

 

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

21 Komentáře zapnuto "Dnes v noci se mi zdál sen – po návratu z cest 2"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
JanJohan
Host
JanJohan

myslím,že toto byl plán kliky bush/clinton,ale ted už není….na štěstí kolej jde jinudy…

Martin
Host
Martin
zdeněk540
Host
zdeněk540

Takhle výživný článek jsem už dlouho nečetl.
Děkuji tomáši.

Soto
Host

Vypnout matrix by se nám mohlo hodit, ne?

Nebo my ho chceme snad zachovat?

Pavel
Host
Pavel

Když jsme součástí Matrixu tak by nebylo moudré připustit jeho „vypnutí“. Neb bychom „vypli“ sami sebe. My potřebujeme jen změnit program.

Oleg
Host

Ale nebojte, Tomáš to stihl dnes zveřejnit a tím všechny zlé plány zažehnat. 😉
Dobrá práce tm, díky za všechny.

Dozaj
Host
Dozaj

No, já si už včera dal postel do sklepa. Jídla a pití na půl roku mám. Když tak si delší winterschlaf udělám. -)

stenly919
Host
stenly919

Ahoj Tome,

To ,,prý by mělo nezní úplně optimisticky´´, říkám si, jestli není úplně pozdě, dneska máme 22. , tak snad se to stihne, podpořím tě tím, že to budu sdílet na svém profilu na fb. A taky to pošlu několika lidem meilem. Škoda jen, že tě ta bytost nemohla dřív zkontaktovat, bylo by více času na rozšíření toho co píšeš. Ale snad to bude stačit, uvidíme.

sibolet
Host
sibolet

Sol-Tec bude mít ZASE jeden nudný melouch,což dělá již rutinně,deaktivuje tu nálož..Pokolikáté již…

Dozaj
Host
Dozaj
Juraj
Host
Juraj
LDV
Host
Jara
Host
Vždy se dají anulovat nebo aspoň zmírnit naplánované katastrofy, když se odhalí zavčas jejich plánování.Vždy takovým plánům předchází lživé ideologie a vymývání mozků ostatním lidem,přesně tak,jak k tomu dochází i nyní. A je velmi poučné i staré ůsloví : ,,na každém šprochu je pravdy trochu“.Proto nic nepodceňovat a být dobře připraven je namístě. ,,Pány a všemocné bohy Země “ to pak přivádí k zoufalství,chybám a odhalují se a strhávají masky. Jen ještě uvažuji,jestli se pokusí po mnoha svých nezdarech vyvolat celosvětovou potravní krizi,tak jak to udělali v minulosti už vícekrát,před každou válkou. Celé dění ( katastrofy,sucho-záplavy aj. jim k tomu… Číst vice »
Jara
Host

…a dodávky nájezdníků tomu nasvědčují..(oml.se za překlepy)

Majka
Host
Majka

Pane Tomáši Marný.
Možná jste už podnikl nějaké kroky,ale dovolím si Vám zmínit,že jste tuto zprávu moh zaslat na INFOWARS.com Alexandr Jones. Pan Jones ma
v Americe velkou sledovanost.

alue
Admin

Milá majko,
buďte tak laskava a zašlete to tam prosím, moc prosím vy. Děkuji mnohokráte…..
tm
p.s. všem děkuji za spolupráci…..
tm

jirik
Host
jirik

Ruský méďa začíná ukazovat drápy a zuby –
Rusko bude tvrdě reagovat na útoky proti ruskému vojenskému personálu v Sýrii, reakce bude okamžitá, prohlásil v pátek první místopředseda výboru Rady federace pro obranu a bezpečnost Franc Klincevič.
Ruské ministerstvo obrany informovalo dnes, že rakety Kalibr zlikvidovaly velitelská stanoviště, cvičné základny a obrněnou techniku teroristů, kteří se zúčastnili pokusu o zajetí vojenských policistů v Hamá.
https://cz.sputniknews.com/svet/201709226019915-rusko-reakce-utoky-vojaci-syrie-rada-federace/

Aronie
Host
Aronie

Hned mě napadlo 144tis.!!!!

Maja
Host

A co dnešní obrázek na googlu?Není to vzkaz“go do podzemí“?

áťa
Host
áťa

To je nanejvýše alarmující článek!

Něco mi ale nesedí – jak může ve snu jakýsi člověk/bytost upozornit na to, že čas uběhl rychleji? Ve snech přece není žádný čas…..

jirik
Host
jirik

Nedávno jsem během v noci během spánku byl >>pracovně<< v jiné paralelní dimenzi a po probuzení jsem se cca 8 hodin pohyboval v časovém posunu 2-3 hodin….

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!