Dnes v noci se mi zdál sen – po návratu z cest

…..i dnes byl velmi zajímavý. Setkal jsem se s jedním cestujícím v čase a ten mi vykládal zajímavý příběh….

13:54

Nebyl sice dlouhý, ale hodně výživný. Hned úvodem mi pověděl, že se vrátil opět na planetu Zemi ze souhvězdí Orion a Alfa Centauri, aby se mohl podívat na úspěšnost instalace interdimenzionálních telemetrických zelených laserů, které byly nyní po celé planetě Zemi velkou rychlostí nainstalovány.

Hovořil o nějaké invazi neznámých bytostí z vesmíru, které by nás mohly ohrozit a už ohrožují. Nevěděl, nebo spíše mi nechtěl říci, o jakou rasu se jedná. Já ale věděl, koho má na mysli. A pravidelní čtenáři tadesca.cz také vědí, o čem hovořil. Říkal, že těmito lasery se dá odrazit zpět do vesmíru jakákoli invaze vstupujících vesmírných objektů přes teleportační kanály, které nevědomí lidé na základě vědomostí jiných, způsobili připravovanou zkázu planety Země. Zlikvidovali ochranný obal (štít) kolem planety Země a to po několikáté.

Pro zajímavost zdůraznil, že při velkém počtu lodí, které chtějí prostoupit přes teleportační kanál se může sem tam nějaká zhmotnit a proniknout na kratičkou dobu do našeho prostoru. Ta ale má „smůlu“. Jakmile je vesmírný koráb zasažen zeleným laserem, je koráb zničen a potom už jako hmotné těleso padá na planetu Zemi. Vypadá potom jako ohnivá koule, rozžhavená třením o atmosféru. Řekl že je to všechno, co mi měl říci a odešel.

 

 

Stačil ještě dodat, že je to velmi podobné tomu, co se brzy stane v St. Petersburgu. A potom jsem se probudil a nechtěl uvěřit tomu, co se mi zdálo. Zajímavé náhody, které se za pár dní odehrály…..

Podívat se můžete na předchozí článek od raji právě níže, kde jsou typické podobnosti…..

Nad Petrohradem 11. září 2017 explodovala obrovská ohnivá koule

 

Pro všechny čtenáře, kteří by měli zájem se skutečně dozvědět, co se na planetě Zemi odehrává, máte možnost se podívat na celou sérii článků o Jemenu, kde je vše dopodrobna vysvětleno:

JEMEN – zcela skrytá data pro veřejnost Díl 1…..

JEMEN – zcela skrytá data pro veřejnost Díl 2…..

JEMEN – zcela skrytá data pro veřejnost Díl 3…..

JEMEN – zcela skrytá data pro veřejnost Díl 4…..

JEMEN – zcela skrytá data pro veřejnost Díl 5 – ROZLUŠTĚNÍ…..

Další velice zajímavý článek a rozbor k danému tématu najdete ZDE:

http://karolinaloskotova.blog.cz/1708/vsechno-zajimave-ve-filmu-muzi-v-cernem-3-rozbor-video

Napsal tm

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

10
Komentujte

avatar
5 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
Aryamar2mejiriktomáš marnýMaya Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
zdeněk540
Host
zdeněk540

Záznam ze zpráv ČT o zeleném laseru ze včerejška
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10118379000-udalosti-v-regionech-praha/217411000140914-udalosti-v-regionech/obsah/568306-zeleny-laser-bude-na-oblouhu-vysociny-zarit-dele
Tak prý tam bude až do konce října.
Je pravda co řekl Griffin ve filmu MiB3, že pokud androidům se zabrání invazi na zemi tak „než doputují na další planetu“ umřou hlady, tedy že vymřou uplně?

Zbyněk
Host
Zbyněk

Zdravím, já tyhle stránky čtu celkem pravidelně, ale mám pocit,že na jednu planetu je toho nějak moc. Nejdříve placatá země pak, že jsme uvnitř planety, pak Nibiru či co dále kardinál Judas, Cern, harp, zelené lasery, kruhy v obilí, ufo, třetí světová válka, Blue beem atd.. Já osobně si myslím, že se pravda nedá najít. A ne,že bych byl nějaký uzavřený různým teoriím, ale ani jedna teorie nemá pro nás žádný důkaz. Jasně možná je to záměr, ale je toho fakt nějak moc. Až je to šílené a matoucí. Nicméně měl jsem sen, kdy jsem planetu X viděl. A co… Číst vice »

mar2me
Host
mar2me

Vyšiel nový Iphone X, žeby náhoda ? No podľa tvrdenia, má nastať tá konstalácia hviezd, ktorá sa popisuje v biblií v Jánovom zjavení Apokalypsy 12:1-5,Presne táto vec sa aj stane, podobne boli na tom aj hviezdy pri Krisotvom narodený (betlehémske svetlo- kométa – traja králi) Čo sa stane ? podľa biblie určite nič, pretože tá následne hovorí, že cirkev (žena) bude vyhnaná na púšt, kde bude 1360 dní – odvtedy začne prenasledovanie kresťanov, zatváranie kostolov, zákaz bohoslužieb atď… potom bude to vytrhnutie cirkvi (nie katolickej, ale ľudí čo žiju s Bohom) a následne po 3,5 rokoch by malo v neurčitom… Číst vice »

Maya
Host
Maya

Pane Zbyňku,
Znám TM osobně a jsem zcela na 100% přesvědčena, že absolutně nemá potřebu psát a vynakládat energii do něčeho co není pravda .Proto Vás ujišťuji,že co se zde vše píše je bohužel krutá realita.A je jen na Vás zda tomu věřit chcete a hledáte data a nebo jestli nechcete a pochybujete.Matrix je neustále v pozoru.Veř te sobě a né pochybnostem.

Arya
Host
Arya

Tie zelené lasery mi pripomenuli jeden dokument na Prima zoom, v ktorom špekulovali o možnostiach „vesmírneho plotu NASA“ ktorý si nechala zhotoviť na ničenie vesmírneho odpadu 😂 a sledovanie potenciálneho blížiaceho sa nebezpečenstva z kozmu … Špekulovali , že už keď mali takú prepracovanú techniku do kozmu tak to môžu obrátiť aj na špehovanie všetkých družíc obiehajúcich Zem, taktiež keď už tu je hrozba blížiaceho sa nebezpečenstva, tak by bolo dobré mať nejaký laiser alebo niečo čím by sa na to dalo vystreliť… čo taktiež môže cielene zničiť akúkoľvek družicu a čokoľvek znepriatelenej Zeme… Čo by vlastne ani nikto nemohol… Číst vice »

Arya
Host
Arya

zaujimavé informácie sú aj v týchto dokumentoch (pre tých čo majú radi vesmírne záhady)

Neobjasnena akta NASA

https://m.youtube.com/watch?v=oFvPAZKZaXQ

https://m.youtube.com/watch?v=CjpT_jUvzLQ

https://m.youtube.com/watch?v=oyougdd6ut0

https://m.youtube.com/watch?v=oFvPAZKZaXQ