Dnes potřebují podporu právě muži

…..v dnešní napjaté době mají určitě muži, považovaní za hlavu rodiny, dosti velké starosti nejen na západě, ale i u nás. Když se člověk podívá kolem sebe, zjistí že doba je o hodně jiná než před pár lety…..

01:54

Nesdílím přesvědčení různých genderistek, že ženy potřebují podporu. Naopak. Dnes potřebují podporu právě muži…

Sledujeme akce typu MeToo, sledujeme snahy o zavedení pohlavních kvót, sledujeme, jak se z některých mužů stávají skoro ženy. V podstatě se mužům hází klacky pod nohy, aby nemohli projevit své mužství.

Jenže mnoho mladých kluků ani neví, co to “mužství” vlastně je. Mužství je hlavně zodpovědnost. Jak říká Jordan Peterson, je to zodpovědnost za rodinu. Dokonce i Homer z kresleného seriálu Simpsonovi, který je pošetilý a tak trochu blázen, se snaží pro rodinu udělat všechno. A to je na něm sympatické.

Na jedné straně je nám do hlavy vtloukáno, že se máme bavit a užívat si. Na druhé straně pak ženy pláčou, že nemohou najít normálního partnera. Nebo muže rovnou obviní ze sexuálního obtěžování. (Pozor, sexuální obtěžování v žádném případě nezlehčuji ani neschvaluji, ale nemám ráda ani davové šílenství a obviňování po 30 letech.)

Ale sleduji jeden zajímavý fenomén. Čím více se útočí na rodinu, tím zodpovědnější otcové jsou. Alespoň v mém okolí a mé sociální bublině. Ten, kdo rozbíjí rodiny, jsou paradoxně ženy. Takovou míru zodpovědnosti mužů jsem nikdy neviděla. Snaží se věnovat svým dětem, snaží se zabezpečit rodinu, snaží se, aby rodina fungovala.

Kdysi bylo rebelstvím, když muži podváděli své partnerky/manželky. Když se o nic nestarali. Když byli free. Jenže dnes díky neomarxistům je rebelství, když jsou muži zodpovědní. Když se chovají jako hlava rodiny.

Muži milují výzvy. A když žádnou nemají, tak se oddávají nihilismu. Rodina je výzva. Největší výzva v životě. Děkuji všem skutečným mužům.

Zdroj (1)

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

14
Komentujte

avatar
5 Comment threads
9 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
MarošTaurilindaAťamariankosmac Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Bytost
Host
Bytost

Díky

David
Host

Děkuji za článek, už jsem myslel, že jsem z Marsu

Jan
Host
Jan

Jsem presvedcen, ze je to zena, ktera rozbiji rodinu snahou ovladnout muze a dominovat ho. Bud se ji to podari a udela z muze onuci, ktere si stejne nevazi, nebo silni muzove se nedaji ovladat a odchazeji. Zena v manzelstvi delaji vse pro to, aby je muz prestal mit rad. Bude mi 80 a to je muj odkaz na mladou generaci. Zena je uplne normalni lidske stvoreni, o kterem si zamilovany udelal krasnou predstavu, ktera slouzi k rozmnozovani.

Maroš
Host
Maroš

Jan – žena ako taká nie – pre ženu normálnu je rodina zmyslom aj zdrojom jej existencie – muži sú prirodzení plniči požiadaviek a predstáv žien! Pre ženu normálnu rodina predstavuje oázu jej majstrovstva – jej daností. Komumistom = satanistom, sa to ako obvykle podarilo obrátiť naopak – zblbli ženy a vyšachovali ich z prirodzenej a bezpečnej role – byť stredobodom pozornosti muža – ochrancu, plniča – za ženskú starostlivosť. Neviem ako to mám tu povedať slušne – nech si to admin vybodkuje – ale inak neviem – že keď ja – ako za mlada archaický typ, lebo rozvrat rodiny,… Číst vice »

Tauri
Host
Tauri

Všemu je naopak.. Žena už dneska život nedává, ale vykupuje, protože za to něco chce.. Většina žen je zbaběle slabých, proto je chlap jen chodící peněženka, která musí vše obstarat a nakrmit rodinu..Uvědomte si, že každý jedná s druhým, jako sám se sebou..takže proč chce ovládat muže..protože kdo je silný, nepotřebuje ovládat, ale ovládá jen sám sebe..Proto ovládá a je ovládána.. Většina žen má v paměti, že muž je živitel rodiny, ale chtějí vytáhnout jen to, co se jim hodí do krámu. Měl by živit rodinu po dobu mateřské..a pak by žena měla přinášet +- to samé, co muž.Znám mnoho… Číst vice »

Aťa
Host
Aťa

Nevšedný pohľad na vzťah muža a ženy. Nikdy som ja, žena, nechcela a ani nechcem ovládať muža. Ľuďom chýba sebavedomie a váženie si seba. Systém, v ktorom žijeme všetko nejak naopak hodnotí a zamotáva nás. Neučí sa nikde o úcte k svojmu telu, k panenstvu ale naopak. Mať čím viac skúseností a čo najskôr. Neučí sa o telegonii. A ešte jedna vec, je ťažšie vybrať si toho správneho partnera. Vraj sa má vybrať ten, ktorý nám vonia aj keď je spotený.

Maroš
Host
Maroš

1/ Feministická agenda je komunistická agenda – rozklad rodiny ako takej, s cieľom dostať deti pod výchovu štátu, a hlavne – aby deti neboli pod vplyvom prirodzenej autority – otca! Lebo to by sa mohli postaviť na odpor systému – matky ich totiž učia – podiezať! Nech nikoho nemýli „starstlivosť“ komunistov o naše rodiny v 80-tych rokoch – pridelovanie bytov, tzv. sociálna politika. Hovno! Zmyslom sociálneho štátu je vyprodukovať čo najviac vojakov pe búdúcu vojnu – a útok Východného Bloku na západnú Európu a násilné zavedenie – to boli reálne plány. Teda hurá – „rodinka“ dostala strechu nad hlavou –… Číst vice »

Maroš
Host
Maroš

Oprava – násilné zavedenie marxizmu v západnej Európe!!! Dnes ho zavádzajú parlamentným spôsobom v EU! „A/ Úkoly pro 1. armádu 1. armáda ve složení jak bylo uvedeno výše, tedy 19. a 20. motostřelecká divize, 1. a 13. tanková divize s armádními silami, což byly 311. armádní raketová brigáda, 312. kanonová dělostřelecká brigáda, 33. protitanková dělostřelecká brigáda bez 7. protitankového dělostřeleckého pluku, 2. pontonová brigáda bez 71. pontonového praporu, 351. a 352. ženijní prapor 52. ženijní brigády měla stanoven: A/ Bližší úkol: V součinnosti s 8. gardovou armádou 1. západního frontu zničit uskupení 2. armádního sboru NSR, 7. armádního sboru USA… Číst vice »

Rančer
Host
Rančer

Podobné dobové plány, namířené samozřejmě na východ, měla i druhá strana – nemám odkaz, bohužel nemám čas jej hledat, ale viděl jsem jejich část. Kanónenfutrem tam byly pro bratry amíky Westněmci a jejich ostatní „spřátelené“ národy na západ od Aše. Měla to být válka mocností, ideologií, a byli jsme na hranici, my i oni. Určeni k prvnímu úderu. Jaký div, stačí kouknout na mapu.

Řekl bych, Maroši, že surfujete na podobné vlně jako ti Vaši chválenkári komunizmu. Jen na její druhé straně :-)…

Omluva všem za tuto reakci mimo hlavní téma článku, nedalo mi to.

mariankosmac
Host
mariankosmac

Tá tvoja teória má jednu chybičku – žiadny útok na západ nebol! Možno v paralelnom vesmíre by si mal pravdu. Vojenské plány útokov často slúžia len ako cvičný koncept… takéto plány majú aj Rusi tuším na Prahu atď. A ľudia sú radi i za tie ,,komunistické králikarne“ – zober si že dnes stoja milióny!

Maroš
Host
Maroš

„Tá tvoja teória má jednu chybičku – žiadny útok na západ nebol!“ – opäť logika veci – a nie je to moja teória, ale reálne plány! A kvôli tomuto ma jeden kretén, ktorý skončil na psychiatrii – lebo už napadol iného dôstojníka so zbraňou – vyhodil ako veliteľ vojenskej prípravy „špagátov“ – VŠ poslucháčov, len preto, že som asi mesiac nechodil kvôli zlomenej nohe v sádre, v tých najhorších zimných mesiacoch, na vojenskú prípravu, ktorú som si podľa neho mohol aspoň odsedieť v zmrznutej učebni! Nadával mi do blbých a zradcovských a zbabelých Slovákov a obvinil ma z prisluhovačstva západnému… Číst vice »

linda
Host
linda

preskúmajte v sebe, akými frekvenciami ste si k sebe pritiahli taky „zazrak“. podla zakona rezonancie si pritahujeme do zivota take bytosti, na ktorých vidíme svoje kvality/nedostatky. neexistuje, aby si dokonala princezna pritiahla nedokonalého debila. ak mas doma tyrana, to ti zrkadli, ze si obet /potom treba pracovat na sebaucte/.

Tauri
Host
Tauri

To rozhodně, blbý je, že těch co berou je stále víc a víc..samozřejmě chápu důvod, kdy lidi MUSÍ makat, tak tu energii berou od druhých.
A přestanem MUSET, ale pouze chtít, nechtít, bude lidstvo svobodné.
Svobodné, dokud se přestane zneužívat i chtít, nechtít..nemusíme chodit do práce, ale umřem hlady…

Maroš
Host
Maroš

„podla zakona rezonancie si pritahujeme“ – houby! Za tým je vzorové správanie – synovia si podvedome potom vyberajú za manželky také, ako boli ich matky – inštinktívne – kvôli zmene génov fyzicky iné, ale povahovo stejné, detto dcéry si vyberajú manželov podľa ocinkov. To v normálnych rodinách. V rozvrátených rodinách sa ku tomu pridáva „školenie“ apelácia zo strany vychovávajúceho rodiča – ktorý smeruje dieťa k výberu partnera „podľa seba“ – takže opäť chybne! No a ku tomu všetkému sa pridáva spoločenské pôsobenie – ktorá šľapka nechce byť zlatokopka a ktorý pózerský zakomplexovanec boss, alebo cool hipster alebo buzerant. Partner je… Číst vice »