Dnes v noci se mi zdál zvláštní sen

…..tak zase po dlouhé době jsem měl sen, který probíhal jako v reálu….

08:54

Byl jsem v jednom velkém městě v jižním Švýcarsku. Sedl jsem do auta a jel do kavárny, kde se občas scházím s jedním velice dobrým známým. Pracuje u „zvláštních“ služeb…..

Dorazil jsem zavčas a setkal jsem se s ním právě před vchodem. Pozdravili jsme se a šli k našemu oblíbenému stolečku, kde vždy sedáváme. Je s krásným výhledem na hory a místní uličku. Objednali jsem si vynikající kávu a pohlíželi z kavárny na kolemjdoucí. Po obvyklém začátečním rozhovoru, jak se vede rodině, kde jsem byl a co jsem dělal, se rozhovor odebral na úplně jinou kolej. Velice zajímavou, o které jsem ani nevěděl, kam povede….

Upoutal mě slovy, jestli bych měl zájem vidět, co se událo v Parlamentu ČR za tajnou oponou, za kterou málokdo pronikne. Bylo to o Parlamentu České republiky. Hned v zápětí vytáhl z kovového kufříku složku, ze které mně předložil určité dokumenty. Nemohl jsem ani věřit svým očím…. !

Dokumenty se týkaly smlouvy jistých politiků (jména jsem viděl a dobře zapamatoval), kteří podepsali dohodu za astronomickou odměnu. Velice nevýhodnou dohodu pro Českou republiku a její občany. Jednalo se o eliminaci Benešových dekretů a znovunavrácení půdy a mnoha příslušentví opět Němcům!

Protože už není v České republice co rozkrást, to bylo vytunelováno dřívějšími vládami, tak poslední tečkou za rozkradením celého Česka byl právě obchod s Benešovými dekrety.

Nemohl jsem po přečtení uvěřit co vidím, co mi bylo předloženo, a bylo to jako ve snu. Ano, byl to jako sen ve snu. Jestli dobře rozumíte…..

Signatářům dokumentu z vlády byly ke konci ještě slíbeny různé zabezpečovací dohody pro ně a pro jejich blízké.

Najednou jsem sebou škubl a ze snu jsem se probudil. Byl jsem rád, že se jednalo pouze o „sen…..“

tm

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

27 komentářů

 1. Anan napsal:

  Tome, kéž by to zůstalo jenom snem. Jedná se o dekretech, ale s kym?

 2. Miroslav napsal:

  Ten soudce, který to „rozmázl“, by měl být potrestán karmou . A chvilkaři ? Mlčí, to je divné, vždyť chtějí spravedlivou justici

 3. Dagmar napsal:

  kéž by

 4. Tak o tom by básnila moje babička. Ona věří, že válku rozpoutali sudečtí „němci“, kteří byli ve skutečnosti Češi. Její otec byl jistého ruského urozeného původu, zdědil velký poklad a myslel si, že v ČSR najde klidné místo, když si za něj koupí pozemeček o pár hektarů. Hluboce se mýlil, začli jej a celou rodinu (vč. babičky, kterou chtěli otrávit plombou u zubaře) v 50. letech vydírat, vyhrožovali zabitím, pokud její otec nedá zbytek pokladu státu. Ani mu nedali dům s pozemkem, který si koupil, ale vydali mu dokumenty, že jde o „příděl“ – což byl na něj podvod. No a říká, že to všechno kvůli sudetským „němcům“ – Čechům, které ČSR poté tajně popravovala, její otec to prý viděl na vlastní oči. Babička má nyní 70 a pořád velmi nadává, že jim stát uštědřil velkou křivdu a slepě věří, že stát sám od sebe a bez soudů ten jistý dům s pozemkem konečně vydá a vrátí ukradený otcův poklad.

  Chudák babička, úplně se tou myšlenkou nechala posednout – kdyby si tak dala říct, nechala toho a raději vnímala radosti života….

 5. preto napsal:

  ahoj Tomasi, este po ukradnuti sudet a pohranicia, ostanu Vase domy, byty a vsetko co mate vo Vasom sukromnom vlastnictve, potom este pride narok na Tvoju zenu a Tvoje deti, nakoniec Tvoj zivot
  cmuk cvak a rozpravky je koniec

 6. Pavel napsal:

  Příteli to nebyl jen sen. To bylo „vidění“ skutečnosti anebo její předzvěst. Tímto směrem někteří politici a skoro všichni novináři vedou společnost u nás nebo se o to alespoň snaží. A vůbec bych se nedivil, kdyby to Tvé vidění byla pravda. A nejspíš i je. Ta jména znáš. Dá se s tím něco dělat?

  • Ajuška napsal:

   Ja zas myslela,jestli se to nestalo doopravdy,coz by třeba p.Marny nemohl rict naplno-a tak to dal jako sen…:-) No a když to teda byl jen sen…tak by me ty jmena taky zajimali…

 7. .lak napsal:

  Jenom sen o důsledném trhu bez přívlastků, kikiny. A minimálně s utahováním opasků naordinovaným bonus, nejméně -70. biliónů pro potomky sama jama do mi fuč. A že prý institut s časem přišel o sponzora.
  … třeba zas s trik o lórou zas bude, možná i identický. 😀

 8. Miroslav napsal:

  Ten soudce v odůvodnění řekl, že si pan SSman pouze plnil povinnost „říšského Němce. :-)) Tak co byl? , říšský Němec, nebo Český šlechtic, který byl nevinný ?

  • .lak napsal:

   Uzel na jazyku si neudělal (kdo by to s rozumem čekal že jo), nicméně chápou to sledující co je zač?

 9. Miroslav napsal:

  Tak jestli se to provalí, bude ČR žádat reparace ? Apropó, o vystěhování sudeťáků , rozhodli vítězné mocnosti, asi tak.

  • Ajuška napsal:

   Nebude-a i kdyby..nic nedostane…Zkouselo to i Recko,myslim i jiné staty…bezvysledne…jedine peníze,co Nemecko posila jako „reparace“ je Izrael…zbytek ma smulu…A kdo rozhodl je uplne jedno-jiste jste si uz v dnesni době vsimnul jak aktivne se historie prepisuje…téměř ani nestihame sledovat…To je ode mne optimismu,co?? :-)… na druhou stranu-neprestavam verit v zázraky…:-)

  • kalia napsal:

   1.) chybí jí tam dva zuby před stoličkama
   2.) stoličky jsou nezvykle velké
   3.) kdo bere drogy má prý shnilé stoličky (ty úplně poslední zuby vzadu) – a ona má ten poslední zub jakýsi hnědý

   • hudla napsal:

    Souhlas, je to divné, jako kdyby měla úplně jiné zuby vpředu a stoličky… no něco mi říká, jestli to není reptil…ale k tomu musí říci i ostatní… děkuji za názor

    • kalia napsal:

     o reptilech celebritách jsem zrovna přemýšlela (o Justinu Bieberovi – toho cca 200 lidí ..nebo kolik.. vidělo přeměnit se na ještěra a přitom když se podíváme na jeho historii, tak původně např. v 9 letech to byl milý malý kluk a rozhodně si nemyslím, že v tom dětství to byl reptilián – a tak jsem si říkala, jak je to možné? Je pravda, že od jedné chvíle se změnil a už to jakoby nebyl on. A od té doby bych ho na reptila i trochu tipla. Ale reptiliánem se člověk buď narodí a nebo ne, nemůže se na něj změnit – a proto mi to nedává smysl). U Miley Cyrus je to docela podobné – jako dítě bych jí na reptiliána rozhodně netipla, vůbec na to nevypadala ani se tak nechovala – pak se nechala ostříhat a začala vyplazovat jazyk a chovat se divně – a už jako by to moc nebyla ona.

     Co se týče Justina, tak pokud někoho ovládá reptilián, tak ten člověk se podle mě nemůže na reptiliána celý proměnit (může mít max ty zorničky a ještě podivné pohyby a výrazy tváře atd.). Proto je divné, když bylo nějaké dítě člověk, aby se v dospělosti najednou změnilo na reptiliána (to podle mě nejde). Navíc Justin ještě před svojí „přeměnou“ řekl tisku, že ti nahoře v show businessu zabíjejí děti a znásilňují je (a také že Selena s ním byla těhotná a prý ji donutili jít na potrat a kdo-ví co udělali s jeho dítětem). Ten článek se mi zdál jako volání o pomoc a byl od srdce. A pak se najednou změnil na reptiliána sám. To je divné.

  • mariankosnac napsal:

   Či je to nějak neobvyklé by musel povedať zubár. V předu má akoby umelé zuby. Neviem či Miley Cirus môže byť reptil, ale to že tak rada vyplazuje jazyk k tomu sedí. Minimálně sa Miley ako reptilián chová.

 10. kalia napsal:

  O tom, že budou zrušeny Benešovy dekrety mi říkali rodiče (nevím, kolik mi mohlo tenkrát být, tak 12? nebo 15?) – brala jsem to tedy jako hotovou věc že to tak bude. Není to pro mě překvapení, ale myslela jsem si, že to ví každý (minimálně kdo se zajímá o tzv. „konspirace“) – jinak bych vám to řekla (napsala).

  • mariankosnac napsal:

   Zbytočne píšeš že ti bolo 12 či 15 keď nevieme kolko je ti teraz. Ja som v tom veku ani nevedel co to Benešove dekrety sú. Ale viem že čo platilo kedysi neplatí dnes. U vecí ako sú Benešove dekrety sa stáva že po čase zastarajú a strácajú platnosť, takže člověk sa ani nemusí zaujímať o konspirace aby si to domyslel.

   • kalia napsal:

    Když zaokrouhlím svůj věk dolů, tak to bylo před 15-18 lety. Podle mě si to domysleli, ale zároveň to i věděli jistě. Já jsem se ve 3-5 letech dívala na filmy z koncentráku (černobílé asi reálné záběry jak třídili ty lidi a dělali pokusy na dvojčatech ..myslím ale, že to šlo normálně v televizi, protože video jsme neměli – možná to bylo zfilmované a nebyly to reálné záběry), protože to měli rodiče často puštěné a učila jsem se o předchozí civilizaci (která pak zanikla) která dělala genetické pokusy (že křížila např. lidi s koňmi a tak vznikli kentauři) ..podle mě ta civilizace byla asi Atlantida? V té předchozí civilizaci prý existovaly dva tábory lidí – jedni co křížili a druzí proti tomu ale aktivně nezasáhli proti zlu. A potom že předkové předků.. žili ve velké říši, kde nemuseli mít ploty a zamykat si domy, protože všichni spolupracovali (velká Tartárie? ..ale časové období nevím kdy to bylo). Jinak jsem se nic divného neučila (pak mě rodiče i učili to, co se učí ve škole = co se říká před okolím/všeobecný přehled, ale to mě nebavilo, takže z toho si nic nepamatuji).

    (o křišťálových lebkách jsem ale poprvé četla na tadescu že něco takového existuje + o ukládání informací do křišťálů)

  • .lak napsal:

   Benešovi dekrety jsou prováděcí projekcí rozhodnutí velmocí s právy veta na základě jaltské, postupimské a kdoví jaké dohody. A tedy by šlo o svéhlavé přepisování dějin poválečného uspořádání a výsledku WW2. Budou o sobě tvrdit že byli blbí?

 11. zxzyj.com napsal:

  Incredible points. Outstanding arguments. Keep up the great work.

 12. Tomáš napsal:

  Dekrety nezruší. Udělali by to už dávno. Kdyby to tu měli Němci zabrat tak radši vše zapálím a zničim.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..