Dnešek rozhodne o budoucnosti lidstva. Jaká je role Ruska a Číny v boji proti Kabale? Protokoly RV byly dokončeny a aktivovány. Kdy obdržíme seznam 800#?

NALÉHAVÁ ZPRÁVA – 25. – 26. března 2018

Protokoly související se spuštěním RV byli dokončeny a aktivovány. 

Testování systému proběhlo úspěšně, žádná chyba hlášena nebyla.

 

Pokud se zdroje nemýlí, kompletní seznam bezplatných tel. čísel 800# má být zveřejněn již dnes a to v jakýkoli moment.

Dnešek, 26. března, se má zapsat do historie lidstva jako den, který rozhodne o budoucnosti globální ekonomiky.

Dnes mají vejít v platnost kontrakty o obchodu Číny s ropnými futures, což by mělo zahltit titulky všech světových médií. Je to příležitost, který dokonale odvrátí pozornost od RV. 

Korekce na burze se budou objevovat i nadále.

Petrodolar padne. Konec petrodolaru bude koncem i pro Kabalu. 

Obchodování s ropou v jüanech krytých zlatem je významný posun směrem ke globálnímu měnovému resetu (GCR)

To, že čínský prezident Xi dostal příležitost zůstat i nadále v úřadu, rozhodně není žádná náhoda. Role Číny tkví v tom, aby se stala ekonomickou silou, která dostane Kabalu finančně na kolena.

 

Znovuzvolení Putina také nebyla náhoda. Rusko hraje roli vojenské opozice, která má za úkol zastrašit Kabalu, aby se zdržela rozpoutání potencionálního válečného konfliktu. (pozn. raja: Tak proto měl asi prezident Putin onen slavný proslov na téma „máme super-zbraně, které překonají veškerou vaši protiraketovou obranu“. Evidentně musel hrozit (a možná stále hrozí) bezprostřední útok  ze strany Kabalou ovládané Severoatlantické aliance.)

Všichni úředníci, kteří budou s procesem přechodu na nový finanční systém pomáhat, jsou připraveni. 

Buďte připraveni na váš termín RV směny (schůzi si domluvíte prostřednictvím čísla 800#).

 

Překlad: raja

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

15
Komentujte

avatar
7 Comment threads
8 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
12 Comment authors
AlesJarkaAnanSamTingWongroman Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jintrovert
Host
jintrovert

Takovýhle články jsou nejlepší „antidepresivum“ 😉 Dnešek bude myslím jen takový „startovní výstřel“ zajímavý by mohl být zítřek (27) 9-3-11 a hlavně Veliko-Noce… Dle mých „nacítění“ se TO letošním jarem spustí (a nebude to myslím jen ekonomická sféra).

Jarka
Host
Jarka

Tak nějak to vnímám taky a čas kvetoucích třešni není daleko.

Ales
Host
Ales

https://www.marketwatch.com/investing/index/djia

Zatim zavreno, jsem zvedavy jak to bude dnes po spusteni bypasu krvaveho petrodolaru vypadat

Pavel
Host
Pavel

Neboj nic se nestane! Jako vždy!

Ales
Host
Ales

Pokud vas nechava v klidu vyhosteni ruskych diplomatu z x zemi evropy a ameriky, mate rozbite sebezachovne cidlo. Dal uz se da jedine valcit

Anan
Host
Anan

Čtěte si radši pohádky nebo hrajte hry. A do svého deníčku si napište co jste od rána dělali. Nechápete smysl článků zde tak neotravujte kravinami.

Ales
Host
Ales

Tak povidejte ten smysl. Rad se poucim

merlin
Host
merlin

Díky rajo, jsi zlato. 🙂 Jsem zvědavý jak to dopadne…

armag
Host
armag

Kolikrát tady podobnou hloupost ještě otisknete? Kdyby skončil petrodolar, tak skončí i Rusko, co myslíte, že tvoří zdroj jejich příjmů, kromě prodeje plynu a ropy nic nemají…
Ještě mají zbraně, ale to je tak vše…

tomáš marný
Admin

Nemilý armag,
vidím že to v hlavě nemáte urovnáno, bylo by dobré, kdybyste trola dělal někde jinde. Na tzento web už nemusíte chodit…..
tm

roman
Host
roman

zajímavé, jaderné elektrárny, největší vývozce obilovin na světe (dokonce větší tržby z aobilí jak zbraně), eko potraviny budou jenom narůstat.
Myslím, že ani jakékoliv důlazy, důvody zde nebudou akceptovány.

Mila
Host
Mila

Odvolání velvyslancu v cele EU a juesej značí velký chaos a válkou na spadnutí každým okamžikem! Rusko je vítěz ale všichni co na ně útočí se odhalují ve své parádě jaký to jsou bestie…..viz Babis!

Ales
Host
Ales

V tehle valce nebude zadny vitez. Pokud dojde na atom, prohravame vsichni. Bures je snadno vidiratelny jako vsichni ostatni a na tom se nic nezmeni. Dokud se nebudou politici vychovavat od detskych let ve filosofickych skolach k tomu presne urcenych, bude to porad stejna pakaz. Kdyz vsak vidim stav spolecnosti, na takovahle dlouhodoba reseni je jiz davno pozde. Tady uz pomuze jen ten les spalit

jirik
Host
jirik

Poslední tendence evropských států o návratu svých zlatých rezerv znepokojuje Brusel. Expert švýcarské poradenské společnosti v oblasti drahých kovů Claudio Grass vysvětlil v rozhovoru pro RT, co taková tendence může zapříčinit. Podle jeho slov je proces příznakem dezintegrace, kterou obvykle doprovází nestabilita, znepokojení, zasahování a kontrola vlády. „Centrální banky zahájily návrat svých zásob už před několika lety, dříve než vypukla otázka Brexitu, Katalánska, Trumpa, Alternativy pro Německo a zvýšilo se napětí mezi Bruselem a východní Evropou,“ řekl on. Grass vysvětlil, že tyto „symptomy, které jsou pro nás zřejmé až dneska, banky předvídaly dopředu, dříve než je pochopili ostatní“. Uvedl, že… Číst vice »

SamTingWong
Host
SamTingWong

Bezplatná čísla 800# stále nezveřejněna. Bílí mužíčci na bílích tancích také nikde. Kabala má zřejmě nějaké rezervy, které Benjamin Fulford ještě neodhalil…