Dnešní chemtraily jsou pozorovány po celé Evropě! Co se bude v dalších dnech odehrávat

…..psalo mně mnoho lidí, kteří pozorovali dnešní „řádění“ chemtrailových letadel….

19:54

PROSBA: POKUD JSTE NAFOTILI I VY NĚJAKÉ OBRÁZKY, PROSÍM ZAŠLETE DO REDAKCE. DĚKUJEME…..

V případě že jich bude mnoho, uděláme zvláštní článek na tohle táma…..

Celé Německo, Rakousko, Česká republika, Slovensko a určitě i další státy si dnes užili neuvěřitelného chemtrailování. Letadla nelítala tak nízko jak létají normálně ale většinou byla dosti vysoko. Teploty v Německu v určitých místech přes zatažené nebe stouply na teploty kolem 27°C, které vůbec nebyly předpovězeny. A ktomu bylo zataženo.

Nezvykle vysoké teploty na tuhle roční dobu.

Obzvláště silné chemtrailování bylo v německém Kolíně, od rána byla obloha naprosto počáraná do křižovytých útvarů. To stejné se odehrávalo v Heilbronu, Duisburgu, Essenu, Mnichově, Freiburgu a v bývalém východním Německu.

Z Prahy od čtenářů tadesca jsem také dostal zprávy a fotografie o neuvěřitelném chemtrailování nebe. Potvrzeno i z jižního Slovenska.

Navečer byly vidět v mracích HAARPOVÉ vlny, které do vlnovek formulovaly umělou mlhovinu.

Ze Švýcarska mám zprávy, že dnes má US vojsko v Německu, které asi stojí za Trumpem pohotovost DEFCON 2 a zítra ma vyjít v platnost, ta nejvyšší možná pohotovost pro vojáky,  DEFCON 1

Nevím, jestli to má něco společného se zvolením soudce Kavanaugh, který má odpečetit desetitisíce žalob a vojenské tribunály vejdou i v EU pravděpodobně v platnost. Nevím, necháme se překvapit, jaký to bude mít průběh…..

Od jednoho čtenáře tadesca jsme dostali následující fotografie nebe nad Prahou. Ještě jednou děkujeme.

A zde máte možnost se podívat na chemtraily na Slovensku.

https://vk.com/socha?z=photo325721098_456245591%2Falbum325721098_00%2Frev

Posielam podobne čiary nad Bratislavou zo dňa 3.10.2018
Prečo rovnaké trojuholníky nad oboma hlavnými mestami?
Do teraz sa takéto trojuholníky nikdy nevyskytovali…..

Na vysvětlenou X pro ně znamená taky 6, a proto se někdy dokonce objeví na obloze tři vedle sebe…..

 

Napsal tm

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

13
Komentujte

avatar
12 Comment threads
1 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
Zorgantoma sinozdeněkMarošjirik Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
mariankosnac
Host
mariankosnac

Tiež som si všimol, nad rakúskom smerom okolo západu slnka (a v noci sa pekne rozfúkalo, čo neviem či je dobre že sa to rozfúka). Ale to občas býva. Čo bude dalej? Možno tak zhoršenie počasia.

Načo v článku 2x rovnaká fotka?

ČESKÝ LEV
Host
ČESKÝ LEV

To nás jednou zabije! Jak řekl PROROK Irlmajer: ŽLUTÝ PRÁŠEK SPADNE NA ZEMI A VŠECHNO ŽIVÉ ZABIJE… SviněNWO udělali migatskýmPRA.ATŮM v německu RÁJ = AFRIKU! Vedro,jak v KONGU doPR.ELE !

Dracon
Host
Dracon

Octovat, rozmisťovat orgonity, proti jedům se tak chránit.

Dracon
Host
Dracon

Ale vždyť zmr..dátoři přece mají fakta, která vítězí, že chemtrails, které vidí každý na vlastní oči neexistují a je to jen shluk ledových krystalků od paliva a křídel letadel a vše je jen zvýšeným leteckým provozem – inu, každý ví, jak to ve skutečnosti je a musí se těm blbečkům jen od srdce zasmát, protože, komu není shůry dáno, tak ani v apatyce nekoupí, ačkoliv oni jsou zřejmě někým zaplacení, aby ony nestoudné slaboduché bludy šířili a stejně těm „inteligentům“ nikdo nevěří…

mariankosnac
Host
mariankosnac

Dnes pokračujú, na inom mieste nad slovenkom, znova pri slnku. Odchádzam mimo internet, fotku už nestihnem.

ketty
Host

Již v úterý večer jsme se bavili se dvěma známými z Plzeň. kraje, co čtou také Tadesco, že pozorujeme poslední dny neskutečné chemtraily. Že ani v létě to tak hrozné nebylo, ale v poslední době, že to nejde přehlédnout, tak co se to zase děje a jak to nejlépe přežít? Pozoruji to vždy ráno když jdu do práce, ale raději ani nefotím. Na Oberonu jsem měla vyměřeny čerstvé borelie a spoustu dalšího, tak je to buď z toho nebo od komárů, protože klíště jsem vždy našla včas nezakouslé pořádně. Takže jsem si naordinovala Clarkii, ořešák a CDS2, chtělo by to… Číst vice »

kalia
Host

Já jsem teplotu 30 stupňů v říjnu předpovídala (dokonce se mi o tom zdál sen). Předpovídala z toho důvodu, že si myslím, že kdyby nikdo do přírody nezasahoval, tak by bylo teplo. Chemtrials podle mě způsobují sucho (a díky tomu, že odrážejí sluneční paprsky, tak i mírně ochlazují – kdyby ale byla přirozená vlhkost v ovzduší a více vegetace, tak by to taky přirozeně mírně ochlazovalo – takže ochlazovací efekt nepočítám). Tedy kvůli chemtrails bylo podle mě v létě kromě horka (které by bylo tak jako tak) i sucho (nebyl déšť, který by jinak přirozeně byl). Jelikož si toho sucha… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Mám najradšej debilov ktorý argumenty ohľadom chemtrails. Veď by to na seba nespali ☠ Ale sypali a z radosťou. Lebo existujú Švajčiarske detoxikacne kliniky ktoré za víkendový pobyt na osobu účtujú 20 000€. Normálny človek sa tam nedostane. Fungujú iba pre úzku skupinu smotánky. Ja teraz predávam jeden projekt v Nemecku kde táto klinika chce prísť. Fungujú pre smotanku, príde tam kompletne svetovana celebrita pred smrťou a komplet mu vymenia všetko a odíde ako novorodenec. Tieto programy sú podľa stupňa poškodenia mesiac, až pol roka. Len tupci si myslia, že oni by to na seba nespali! DDT sypali všade od… Číst vice »

Maroš
Host
Maroš

Jirik – jeden z „naj“ švajčiarskych liekov na regeneráciu pečene alkoholikov je na báze semien bodliaka Sylibum mariánske.
https://www.navratkuzdraviu.sk/n/pestrec-mariansky-silybum-marianum

zdeněk
Host
zdeněk

Kdybych u sebe nosil něco s čím se dá fotografovat tak vám pošlu daleko větší kurozitky. Příští týden budu v Praze, tak si s sebou něco vemu a budu fotit. O víkendu zašlu.

toma sino
Host
toma sino

OMV Mlynská dolina Bratislava.comment image

toma sino
Host
toma sino
Zorgan
Host

Každá doba měla své blázny, dříve 50 let odpalovali po celé planetě Atomové a vodíkové bomby … a když přestali s atomovkami, začali rozprašovat jedy letadly. Je to hnus 20. století i 21. století … Přitom se máme v ČR celkem klidně, když srovnám dění v okolních zemí. Zjevně je zřejmé, že se jedná o rozprašování psychotropních látek, nebo pesticidů a jiných neurotoxinů. Všimli jste si, že po pěti denním CHM utichli cvrčkové, cikády, ptáci přestali zpívat skoro úplně a celkově je taková divná nálada, atmosféra mezi lidmi. U nás se přemnožili čínské berušky. A o normální berušku jsme nezavadili.… Číst vice »