• Nezařazené
  • 6

Dnešní čtení palmových listů

…..které proběhlo od 14:00 do 18:00 v Uherském Brodě v kulturním domě, má následující hlavní body. Slíbil jsem Vám krátké vyjádření o stavu ve kterém se Čr nachází a co máme očekávat…..

21:20

Rok 2016 bude pro čechy velice stěžejním a hodně nepříjemným. Můžeme očekávat i velké nepokoje. (Nechci říkat občanskou válku). Brzy vše může začít.

60% obyvatelstva je proti ISLÁMU a 40% obyvatelstva je údajně pro ISLÁM. Ano jsou to ti sluníčkáři.  Vše bude záležet na krocích vlády. V případě že vláda zde povolí nynější kurz i do budoucna, nemáme se na co už těšit. Budou zde postaveny minarety mešity a proběhne islamizace celé české republiky a zotročení lidí.

Pro případ že obyvatelé zatlačí na vládu a vláda otočí, máme dobrou budoucnost ale s tím, že se dnešní rok zopakuje v roce 2020.

ČR má všechny utečence nechat najezt, napít a poslat zpátky. Jiné řešení není. Při uzavření hranic turbulence budou v těchto regionech.

Děkuji za pochopení, že dnes nechcete po mně veškerá data, budeme je mít zpracovaná v češtině, angličtině a také videofilm o celém průběhu do 5-7 dnů. Zde si pak počtete…..

tm

 

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

6 Komentáře zapnuto "Dnešní čtení palmových listů"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!