Dnešní komentář pana Eichelburga ke změně systému a možnému zítřejšímu dění v Německu a Rakousku

…..uvidíme, jestli pan Eichelburg má pravdu a co se vlastně odehraje….

20:54

…..znovu upozorňuji duševně méně zámožné lidi, že se jedná o překlad z rakouského serveru Hartgeld.com, článek není můj výmysl, který jsem psal osobně. Pouze překládáme další jeho zprávy. Nenadávejte a raději přemýšlejte, co nám bylo sděleno. Popřípadě by si někteří raději měli přečíst článek o energiích.

Sprosté a vulgární komentáře nebudou zveřejněny.

 

K čemu ve skutečnosti je „ekologická elektřina“

Horní obrázek: EVROPA V NOCI DNES

Spodní obrázek: EVROPA V NOCI PO VÝPADKU ELEKTRICKÉ ENERGIE, PAK NEFUNGUJE NIC, PODĚKUJTE ZELENÝM A VLÁDĚ.

 

Nová rozvaha situace v Pondělí na velikonoční ráno. Zatím nedošlo k žádnému velkému teroristickému úderu na New York nebo na Tokio, ani ke zničení nějakých svatostánků islámu. To ještě může přijít, nebo při změně systému jako tak často zase něco nefungovalo a přichází časový odklad. Jeden z výše uvedených e-mailů jsem předal svým zdrojům informací uvnitř skrytých elit k ověření, vrátilo se tohle:

„Musíme být připraveni kdykoli, především vnitřně!“

Od konce února nedostávám žádný další brífink s odůvodněním, že „vše už bylo řečeno“, nebo přichází něco jako: „může to začít kdykoli“. Zjevně to teď přijde skutečně brzy.
Ve scénáři změny systému jsou nadbytečnosti a vícero plánů, to je známo. Zda 18.4. skutečně uvidíme celoevropský výpadek elektřiny, který donutí banky, aby zavřely, se teprve ukáže. Ale měli bychom na to být připraveni. Podle mého názoru by byl psychologicky nejúčinnější velký teroristický úder na Manhattan jadernou náloží v letounu MH-370 k tomu, aby se zánik systému peněžnictví svedl na islám, a jsou některé známky toho, že něco takového přijde. Ale celoevropský výpadek dodávky elektřiny, který banky donutí zavřít, lze svést také na energii z obnovitelných zdrojů.

tm komentuje: psali o tom také v našich novinách a připravovali na výpadek elektrického proudu lidi v ČR. Na tadescu jsme se o tom zmínili také Zde najdete článek.

Hromadné sdělovací prostředky nás opakovaně informují o tom, že velkoplošným výpadkům elektřiny se jen stěží podařilo zabránit. Například zhruba v polovině ledna 2017, kdy málo svítilo slunce a málo foukal vítr. Je v povaze věci téhle „ekologické energie“, že je závislá na počasí. A politika je tím nadšena a nutí nás, abychom za to na všech stranách platili. Zde článek v deníku Bild-Zeitung hodící se k tomu: „Stát šílených cen energie si nacpává kapsy“: Daně, odvody a dávky na elektřinu letos vzrostly do rekordní výšky. Nyní už činí 56 procent ceny elektřiny pro soukromé zákazníky – vzrůst o 17 procentních bodů ve srovnání s rokem 2007. Proč za tuhle šílenost platí jen domácnosti a menší podnikatelé, ale velkoprůmysl ne? Protože to slouží k velkoplošné tvorbě nenávisti vůči politice. Výsledkem politikou tak vřele milované „ekologické energie“ jsou nejen enormní ceny elektřiny pro koncové zákazníky, ale také mohutná nestálost elektrické sítě. V několika brífincích mi bylo řečeno, že výpadky elektřiny jednou přijdou.

Řečeno zcela otevřeně, změnu systému lze zahájit velkoplošnými výpadky elektřiny a pak nechat zaútočit islám. Obojím je vinna politika, protože sem nejen přivedla islámské teroristy, ale také na naše náklady podporovala tu nesmyslnou ekologickou energii.

Měli bychom nyní být připraveni kdykoli.

Skutečným cílem je odstranění dnešní politiky na všech úrovních. První zdroj informací, který přináším v tomto článku, neříká nic o islámu, mluví jen o výpadcích. Druhý zdroj informací mluví v jednom svém dřívějším e-mailu také o výpadcích dodávky elektřiny: „V úterý už budou banky zavřené a všude prý už bude samý zmatek“. Pokud zavřou banky, nebude ještě samý zmatek. Při velkoplošném výpadku elektřiny ale ano.

Zdroj (1)

tm komentuje: situace se vyvíjí každou hodinou a v každý moment, jak sami můžete pozorovat. Netvrdím, že k tomu dojde zítra, jako pan Eichelburg. Lidé v Čr, jak jste si sami mohli přečíst jak v novinách tak zde na tadescu, jsou konfrontováni s výpadkem elektrické energie či s blackoutem. Pro změnu systému je to nejjednodušší možnost…..

A zde je ještě dodatek:

Vědění je moc
Citát dne L. N. Tolstoj:
Napoleon se blížil k Moskvě. Chování občanů Moskvy nebralo vážně blížící se nebezpečí, ba naopk. Brali vše na lehkou váhu. Přesně tak jak je to u většiny lidí, když vidí blížit se velké nebezpečí.
Při blížícím se nebezpečí hovoří v duši člověka vždy dva hlasy stejně silně. První hlas říká: Okamžitě zvážit nebezpečí a připravit se na něj důkladně. Druhý hlas říká ještě jasněji: To je těžké a děsivé na tohle nebezpečí myslet, protože člověk nemá sílu vše předvídat a nemá možnost se nebezpečí bránit. Proto je lepší se od toho těžkého myšlení odvrátit, přestat na něho myslet a lepší je myslet na příjemné věci. (tm: dělají dnešní sluníčkáři)

Když člověk žije sám, většinou poslechne první hlas a připraví se. Jestliže je ale začleněn do společnosti, uposlechne hlasu druhého. Tak to bylo i kdysi s obyvateli Moskvy. Nikdy předtím nežili hýřivějším životem jako v době blížící se hrozby Napoleona.

PROSBA NA VEŠKERÝ LID: LIDÉ PROBUĎTE SE KONEČNĚ!!!!

tm

Loading...

15
Komentujte

avatar
9 Comment threads
6 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
jirikNuladotazMichaelatauri Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Bella
Host
Bella

Pane Marný,
Když by zítra vypadla elektřina kolik dnů bychom bez ní měli podle plánu být?

tauri
Host
tauri

Zdravím tomáši,
kde že prosím sehnat investiční stříbro? Já koukal na mince, ale většinou je to s repriliánskou alžbětou II, což se mi do toho moc nechce 😀
Díky za radu,
krásný den.

Pavel
Host
Pavel

Tauri, pro to Německo hraje především sazba DPH u těch stříbrných minci a svitků – je tam (nebo alespoň ještě před pár lety bylo) 7%, což je o dost méně než u nás. V ČR je daň z přidané hodnoty u stříbra 21%, což je vážně dost. U zlata je u nás nulová DPH, ale mám pocit, že člověk může investiční zlato nakoupit toliko s nějakým osobním dokladem, takže režim má naprosto dokonalou představu o lidech, kteří mají doma investiční zlato a je pak hračka jim toto zabavit v případě vyhlášení např. výjimečného stavu. U stříbra zakoupeného v Německu toto… Číst vice »

zlatak
Host
zlatak

ja nakupuju zlato investicni mince a zadny doklad od vas nechteji a platit se da pouze v hotovosti aby se zachovala anonymita

Václav
Host
Václav

v Praze, za cenu na burze. kousek od Hlavního nádraží, ale pozor platí se DPH

Milan
Host
Milan

Děkuji Tomáši!Dobrou noc

jirik
Host
jirik

Češi mají na běžných účtech přes bilión korun
Češi měli ke konci letošního ledna na běžných účtech uloženo už přes jeden bilión korun, o 250 miliard více než před dvěma lety. Je to dvakrát více peněz, než kolik mají na zbylých typech netermínovaných vkladů včetně spořicích účtů. Sdělil to server Bankovnipoplatky.com s odkazem na údaje České národní banky.
https://www.novinky.cz/ekonomika/435277-cesi-maji-na-beznych-uctech-pres-bilion-korun.html

tauri
Host
tauri

A má tedy někdo další zdroje, kde sehnat stříbro 999.9?
Třebas zlataky.cz, ta vychází docela v pohodě. Pokud někdo hodí linky, budu rád.
Moc děkuju.

Michaela
Host
Michaela

Zdravíme Tomáši, mohla bych se zeptat jak by jste vy vyřešil to aby planetu Zemi nezamoroval hnusný dým, který jí škodí, samozřejmě největší podíl na tom má hospodářství a chov velkochovů, ale třeba taková sluneční a větrná energie? V tomhle nejsem až tak zběhlá, ale zarazil mě komentář „milované ekologické energie“ možná že jsem ani ten článek dostatečně nepochopila, ale ráda bych znala Váš názor jak to vidíte, a třeba se i přiučit, popřemýšlet o tom. Děkuji Michaela, Most.

dotaz
Host
dotaz

co tam pisou dnes kdyz skutek utek?

Nula
Host
Nula

Ahojte. Čítal som si tento článok a tak som zo zvedavosti čakal. Dnes 18.4.2017 presne o 00:13 bác – všetko zhaslo u nás. Nič nesvietilo, ani vonku osvetlenie, ani závod za záhradou. – totálna tma a ticho. Neprikladám to k ničomu, ale v každom prípade to bol pre moje vnútro zaujímavý zážitok na zamyslenie. Konzumného života som sa po mojich cestách životom nejak prejedol a tak som posledne začal túžiť viac po kľude. Bolo mi to ráno dopriané – kľud a ticho naokolo a test môjho vnútra… nič viac. Zapálil som si cigaretu a vyšiel som do tmy v záhrade… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Předseda Evropského parlamentu Antonio Tajani prohlásil, že proces vystoupení Velké Británie z EU může být obrácen zpět, zvolí-li Britové v nadcházejících mimořádných parlamentních volbách novou vládu.

V létě 2016 hlasovali Britové pro vystoupení z Evropské unie. Procedura Brexitu byla zahájena 29. března, kdy Theresa Mayová oficiálně informovala vedení EU o zahájení realizace článku 50 Lisabonské smlouvy, a má být ukončena do konce března 2019. https://sptnkne.ws/ehUX

Pin It on Pinterest