Do finských ulic vyrazili Odinovi vojáci jako ochrana proti migrantům

Pouliční hlídky Odinových vojáků začaly hlídat ulice a veřejná místa ve finském Oulu, je to reakce na několik v poslední době případů znásilnění a sexuálních útoků, kterých se dopouštějí migranti na finských dětech.

Hlídky navštěvují mimo jiné nákupní centra ve městě, neboť nákupní centra byla identifikována jako místa, kde si migranti hledají oběti, které potom obtěžují a znásilňují.

Tato iniciativa přichází krátce poté, co policie varovala obyvatelstvo před tím, aby nebralo zákon do svých rukou, uvádí článek Ålands Nyheter.

Finský národní policejní komisař Seppo Kolehmainen způsobil zmatek, když na počátku uvítal založení pouličních hlídek.

„Ve Finsku jsou úředníci, kteří dohlížejí na řád společnosti. Jedná se o základní právo a budeme se toho držet“, reagoval na to ministr vnitra Petteri Orpo.

 

 

 

Finská bezpečnostní zpravodajská služba považuje tuto skupiny Odinových vojáků za znepokojující.

Začátkem loňského prosince začala policie vyšetřuje vážné sexuální napadení dítěte v Oulu. Podezřelá je skupina sedmi cizinců znásilňovala mladou dívku a sexuálně obtěžovala další dětí. Kruté znásilňování a útoky probíhaly celé měsíce. Podle policie je možné, že bude více podezřelých.

Oddíly Odinových vojáků (SOO) založil finský neonacista Mika Ranta, který také zřídil hlídky ve Švédsku v Uppsale, Göteborgu a Stockholmu. Kritici vnímají Ódinovy vojáky jako rasistickou organizaci, jejíž členové jsou bývalí trestanci. Sami členové Ódinových vojáků byli viděni v bundách s protiimigrantskými nápisy a výzvami pro bílé Finsko, nebo proti islámským vetřelcům. Několik jejích členů bylo odsouzeno pro závažnou trestnou činnost a z propagace nacismu. Na facebookových stránkách SOO je popřeno, že byli rasistické nebo neonacistické hnutí. Odin byl v norské mytologii bohem smrti a války.

Kromě Finska jsou Osinovi vojáci také ve Švédsku, Norsku, Německu, Británii, Belgii, Estonsku, Kanadě, Austrálii a Spojených státech.

zdroj: 9

Finská bezpečnostní zpravodajská služba považuje tuto skupiny Odinových vojáků za znepokojující????? Opravdu? Já zase považuji za velmi znepokojující neschopnost vlády a policie účinně ochránit vlastní obyvatelstvo!

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

7 komentářů

 1. Vítězslav Crha napsal:

  Tato armáda proti útlaku musí neustále posilovat a nakupovat baseboolové dřevěné pálky o 106. Jednou tu lůzu stejně z Evropy vypudíme zpět do toho jejich bordelu a nebo hodně hluboko.

  • Lekno napsal:

   to je jedna cesta. druha cesta je vypudit chamrad od politickeho a bankoveho riadenia a vojsko/policia ich do 24h deaktivuje.

 2. fohat napsal:

  Ten klaun Soukup,co se tak zviditelnuje tetkám od škopku,aby ho zřejmě volili,nebo jeho mALOU stranu,mohl jako populista najmout pár hošíku,co se prsí u Obrtela a vyházet ty umouněnce z té KLINIKY na mráz…

 3. Miroslav napsal:

  Nejhorší je, že politici na tyto vlastence, kteří už toho mají plné zuby, pošle své silové jednotky, místo aby je použili proti cizincům, kteří páchají zlo na občanech , kteří je platí. Vůbec jim nedochází, že lid by taky mohl zůčtovat s nimi ! Policisté taky mají své rodiny ! Nebo bude použita nová „Evropská“ armáda ?

 4. mariankosmac napsal:

  U nás zdá sa vyšla do ulic Antifa. Bol som sa dnes prejsť dedinou a bol tam protiimigračný billboard s veľkým nápisom imigranti zaplavujú Európu a niekto to začmáral a prepísal na imigranti vitajte. A číslo 161 (anti fašistická akce)

 5. Maroš napsal:

  „Majitel domu v Texasu se bránil lupičům. Tři zastřelil, dva zranil“
  „„Zdá se, že vlastník domu se bránil,“ uvedla policie k nedělnímu incidentu v Houstonu. Pětice mužů maskovaná lyžařskými brýlemi vnikla do domu, kde je ale překvapil majitel. Ten ihned začal střílet útočnou puškou AK-47.“
  https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/texas-prepadeni-majitel-strelba-mrtvi.A190122_055016_zahranicni_bur

  „Kvôli narastajúcim počtom sexuálnych útokov bol dokonca zostavený odborný tím zložený z 15 policajtov “s rôznymi schopnosťami”. Za úlohu dostali vyšetrovanie “epidémie sexuálnych útokov proti mladým ľuďom”. Väčšina z obetí sú mladé dievčatá, ale je tam taktiež jeden chlapec. V meste Malmö má až 43% jeho obyvateľov cudzí pôvod.“
  https://ac24.cz/-/finskem-otrasa-serie-znasilneni-pachatele-utoku-jsou-migranti?redirect=%2F

  • fohat napsal:

   Tady by mu Rychetský narouboval dle 456 paragrafu a 156 přílepku k zákonu o NEpřiměřené obraně výjimečný trest DVACET LET a dva miliony odškodnění za společenskou ujmu pro pozustalé..Ještě,že v tom knížecím kriminálu alespon topí a svítí a záchod mají přímo pod hubou,jak řekl nějaký Josef K…NEE z kafkova románu..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..