Do hry se dostává jeden a půl roku stará zpráva z Francie. Bude mít něco společného s dnešním děním? Asi ano

…..před rokem a půl podal demisi šéf generálního štábu francouzské armády Pierre de Villiers….

01:54

Celkem z pochopitelných důvodů. Nově zvolený francouzský prezident Macron se velice nevhodně vyjadřoval k jeho osobě a napomínal ho. (Je úplně jedno o jaké téma se jednalo) Proto podal Pierre de Villiers demisi a odešel. Jednalo se o generála ze staré školy, který se nenechá okřikovat nějakým mladým hejskem v pozici nově zvoleného prezidenta, který se nad něho povyšoval. Raději odešel.

Odešel se zajímavými slovy, které měli Macronovi mnoho naznačit a byl to také vztyčený prst od odcházejícího generála, který má šlechtické pozadí. 

Poslední slova generála Pierre de Villiers byla: JEŠTĚ SE UVIDÍME.

Zdroj zmíněných dat se nachází zde: (1)

Všechno by bylo doposud v pořádku. Až na jednu maličkost. Prosím, všechno co nyní napíši, je jenom moje úvaha může být také mylná, nebo dokonce naprosto pravdivá.

Vzhledem k událostem posledních dní a posledních hodin ve Francii, může situace vyústit v následující. Francouzská policie tuší, že může nastat problém připravované neomezené stávky policistů ve Francii a Macron proti vlastnímu lidu může poslat armádu. Francouzskou armádu. A právě vojenští žoldáci, kteří také nedostávají dostatek financí za svoji práci se mohou otočit proti Francouzskému prezidentovi. A máme to tady.

Generál, který dobrovolně odešel věděl, kam bude směřovat vývoj po zfalšovaných volbách (jen pro připomenutí, Macron vyhrál 66,6 %) oproti Le Pen.  A proto se domnívám, že může stát v čele francouzské armády, která může osvobodit opět Francii od destruktivity, kterou šíří prezident pod taktovkou MADAMME MERKELOVÉ a EU. Po možném vojenském puči se tedy opět uvidí bývalý generál s MACRONEM. To byla i jeho poslední slova, který nový hejsek v pozici prezidenta vůbec nepochopil.

Popsaný děj se může odehrát, jestliže Macron dá vojsku povel na střelbu proti vlastnímu lidu popřípadě i policii. Zapomíná totiž, že lidé starší generace jsou moudří a vědí více než novodobí narychlo vykvyšení „uměle vyrobení prezidenti“, kteří nemají nejenom zkušenosti, ale i malý obzor a rozhled…..

MACRON se měl zamyslet, a jeho poslední větu brát jako výhružku s nekompromisními následky pro rychlokvašku…..

Toš tak. Upozorňuji ještě nakonec, že je to jenom moje úvaha, jak jsem na začátku uvedl. Může a nemusí být pravdivá….

tm

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

8 komentářů

 1. jirik napsal:

  ⚠⚠⚠ Policejní odborová organizace ve Francii se přidává k žlutým vestám a vyhlašuje neomezenou stávku ⚠Svaz policie VGI svolává na celostátní stávku všechny žluté vesty a sám začínají dění ve státě organizovat. Tímto jsou hodiny MAKARONA s jeho důchodkyní sečteny. Mobilizace žlutých vest je plánovaná na 08.12.2018. Policisté vědí, že to může být i masakr a počítají i s mrtvými, jak bylo uvedeno. https://www.youtube.com/watch?v=XE9j7UdCEOo
  https://vk.com/socha?w=wall325721098_23728%2Fall

 2. jintrovert napsal:

  To není nepravděpodobný vhled ☺ Můj zase je,že tohle všechno je jen nájezd r.2019,kdy „TO“ už natvrdo začne… A Francie může být opět tou pomyslnou první kostkou domina jako kdysi v dobách slavné Velké f. revoluce (oficiálně 5. 5. 1789 – 9. 11. 1799 ach ta řeč čísel ☺),kdy pak vlna nevole spláchla evropské monarchie a nastala éra republik..Největší (a oprávněnou) obavu mám však z kiksu trhů,bank a celkově monetárního systému,neb už teď se většina lidí chová jako „hovádka boží“ a hladové svině ☻ Potom se budou chovat asi už jako divá zvěř,šelmy-predátoři…

 3. Miroslav napsal:

  Již jsem to psal. Buď nařídí střílet do Francouzů, nebo „povolá“ čmoudy, a to bude ještě hůř.

 4. Maroš napsal:

  Skúste sa na to pozrieť cez klasickú schému Globálneho prediktora – TÉZA + ANTITÉZA = SYNTÉZA.

  Čiže – zapojenie vládnych žltých viest – ako antitézy /téza je to, čo skúša systém – kam až môže zájsť/ – môže nakoniec vyústiť „ku kompromisu“ – do syntézy – ktorá nakoniec obmedzí ZÁPADNÉ!!! práva na štrajk u určitých profesií – u nás to máme dané reziduálnym komunisickým zákonom, že zdravotný, záchranný a policajný personál štrajkovať nesmie „pre zabezpečenie chodu štátu“ = systému. Lebo pozor na to – „Chaos et Ordo“ – cieľom je normalizácia NWO!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..