„Dobrá stránka“ rodiny Rothschildů říká, že Trump započne finanční reset. Satelity Kabaly jsou odpojovány. Válka na Ukrajině je v dohlednu

Komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

ze dne 03/09/2018

Uvíznutí na mrtvém bodě skončilo v nevyhlášené občanské válce v USA, které trvalo celé léto, a dobří chlapi již začali série ohromujících kroků proti Kabale, včetně vypínání tajných satelitů, jak potvrzuje více zdrojů. Také obnovení (reset) globálního finančního systému již začalo, tvrdí zdroje CIA napojené na tzv. „dobrou stránku“ rodiny Rothschildů. A to je jen předehra toho, co je slíbeno na rušný měsíc září, shodují se zdroje.

Vypínání satelitů bylo poprvé hlášeno tajemným bloggerem „Q“ a bylo nezávisle potvrzeno třemi nezávislými zdroji. „Dne 30. srpna byly satelity CIA a superpočítače odpojeny a pravděpodobně zabaveny novou Vesmírnou jednotkou prezidenta Trumpa, a GCHQ byla z databáze NSA odstraněna, aby se Kabale zkomplikoval život ve Velké Británii, Austrálii, Kanadě, na Novém Zélandu, v Japonsku, ve Francii, v Německu a v Izraeli, a ona se tak stala hluchou a slepou,“ vysvětlily zdroje Pentagonu.

Zdroj CIA v Asii, který se podílel na vytvoření tajné satelitní sítě, která byla minulý týden vypnuta, dal kolegům následující varování: „Jsme v potenciálním nebezpečí. Doufám, že vaše vozidla mají palivo a vy máte jídlo a pitnou vodu pro případ pohotovosti. Neřekne se, kdo to udělal nebo proč … a teď, když některé naše satelity jsou dole, jen bůh ví, co nás může potkat.“

Mezitím třetí zdroj říká, že frakce Nathaniel Rothschilda byla zapletena do přestřelky a sdělil: „Nat je zpět ve hře. Je s námi. Demontujeme globální nacistickou síť komunikace. Patří sem několik družic obíhajících na oběžné dráze, z nichž jedna byla již eliminována.“

Demontáž komunikační sítě je předehrou jak vojenského, tak finančního útoky proti kabalistům, shodují se zdroje Pentagonu a CIA. Z důvodů bezpečnosti celé operace nemohou zdroje Pentagonu zatím říkat mnoho o vojenském zásahu, a tak napsaly toto: „americká vojenská ofenzíva směřuje k ukončení bezbranné a dezorientované Kabaly.“

Finanční rozměr sesazení Kabaly zahrnuje „zlatem podložený dolar a zatýkání příští týden“, říká bývalý agent (resp. „bývalý“) CIA a důstojník Námořní zpravodajské služby Robert David Steele.

Jiné zdroje CIA napojené na Rothschildy dodávají: „Už jsme v globální měnové krizi. Nemůže být zastavena. Finanční reset je nevyhnutelný. Sledujte, co se děje s cenou zlata a stříbra. To vše se stane do prosince 2018. Trump hraje velkou roli. Je úzce spojen s dobrou stránkou rodiny Rothschildů. (Nat je opět v hře).“

Mezitím temná strana finančních sil je také zaneprázdněna, říká zdroj a poznamenává: „Indonéská rupie je stlačená vůči USD. Je to výsledek převzetí většiny gigantického zlatého dolu PT-Freeport v Papua v Nové Guineji ze strany vlády Jokowiho.

Chazarsko-sionistická brzda (ti kdo brzdí jednání) v City of London ničí měny v zemích, které neplní jejich požadavky. Brazílie, Argentina, Venezuela, Turecko a Indonésie jsou první, které to zasáhne.“

Chazaři odvádí peníze ze všech těchto zemí, protože nyní zoufale shání zlato, jelikož Švýcaři jsou nuceni vrátit zlaté vklady BIS (Banka pro mezinárodní vyrovnání) zpět svým oprávněným vlastníkům,“ říkají zdroje Společnosti Bílého Draka (SBD).

To může být důvod, proč britské zpravodajské zdroje, které přerušily veškerý kontakt s SBD krátce po útoku tsunami vyvolaného atomovou bombou 11. března 2011 na Japonsko, se náhle objevily s nabídkou na podporu plánů SBD pro budoucí plánovací agenturu. Mohou se snažit předejít plánovanému převzetí Bank of Japan ze strany SBD. Setkání je naplánováno na příští týden.

Kontakt se možná objevil proto, že „se zdá, že říjnové překvapení přijde brzy se srpnovými zbraněmi, když Trump prohlásil 31. srpna, že září je „měsíc nouze“ a on může „odpálit bomby pravdy“ o 11. září a 11. březnu,“ vysvětlují zdroje Pentagonu.

Zdroje dále pokračují: „17 let po tom, co byly věže Světového obchodního centra v NYC odstřeleny atomovkou, stínový ministr pro Deep state John McCain byl popraven 17 dní před 11. září, když bouře dopadne na zem v září.“ Zatímco „ve zprávě patriotům se ukázali všichni členové náčelníků štábu vyhlašujíc vítězství, zatímco McCain 31. srpna již ležel tuhý. „Jiné zdroje Pentagonu poznamenaly, že“ McCainova rakev byla uzavřena, protože buď měl vystřelený mozek nebo v té rakvi nebyl.“

Na kybernetickém frontu se také děje spousta akcí, několik zdrojů říká, že Google, Facebook, Twitter, YouTube atd. jsou na mušce.

Zde je Steelova analýza situace:

„Hlavní hráči v prostoru sociálních médií (Facebook, Google, Twitter a YouTube) čelí trojnásobné hrozbě kvůli jejich spolčení při zastavení odborníka alternativních médií Alexe Jonese. Byla podána hromadná žaloba a existují náznaky, že by mohlo být podáno více takových žalob, z nichž každá by zastupovala různé konzervativní hlasy. Nedávné odhalení, že to všechno bylo několik let předem nejen plánováno, ale také, že se využívalo speciálního softwaru NSA k lovu a digitálnímu vraždění konzervativních vedoucích představitelů, ​​vyvolal zájem prezidenta o vyšetřování podle zákona RICO (zákon proti organizovanému zločinu v USA).

„Pozitivnější poznámkou je, že se objevila diskuse o tom, že by prezident (Trump) opustil Twitter, ale jen tehdy, když se objeví životaschopná alternativa. Generální ředitelé společnosti Mastodon – Gab, Minds a Plurk byli osloveni konzervativním miliardářem připraveným financovat zcela integrovanou novou ekologii (sociální kyberprostor), která zahrnuje textové zprávy, on-line upoutávky (možná nazývané Trumpety), videa, sdílené soubory, schůzky a síťové aplikace.“

Útok na kalifornské technologické giganty pravděpodobně povede i k vojenské okupaci mnoha špičkových technologických společností v tomto státě, uvedly další zdroje Pentagonu.

Dalším velkým zájmem Kabaly je Ukrajina, a tady to vypadá, že se zde skutečně zahájí vážné válečné tažení. Oficiální ruská tisková agentura Tass uvádí pravděpodobnost války, do které se zapojí američtí, kanadští a alianční (NATO) vojáci, aby bojovali proti etnickým Rusům na východní Ukrajině tento měsíc:

„Nacisté z Azovské skupiny budou mít za úkol podpořit útok ze zadní části. Všechny tyto operace budou řízené armádou USA a Kanady, jinými slovy armádou NATO,“ řekl Dassil Bezsonov, mluvčí Doněcké lidové republiky (DLR), uvedla TASS.

„Putin si vezme zpět celou Ukrajinu. Atentát na vůdce DLR naklonil váhy. Je to již v pohybu,“ říkají zdroje CIA.

Existují náznaky, že Čína a Francie podpoří Rusko v tomto kroku proti Ukrajině. Čína se chystá účastnit ruského vojenského cvičení zahrnujícího 300 000 vojáků, 900 tanků a 1000 letadel.

Mezitím francouzský prezident Emmanuel Macron naznačil, na čí straně je, když veřejně prohlásil, že Evropa se musí při obraně spoléhat více na Rusko a méně na USA.

Pentagonské zdroje zase tvrdí, že americká armáda nebude bojovat proti Rusku, aby chránila nacisty na Ukrajině. Pokud tomu tak je, dny darebáckého chazarského státu na Ukrajině jsou sečteny.

Další chazarské nepoctivé státy jako Izrael a Saudská Arábie, pravděpodobně budou žebrat o mír ještě předtím, než budou odstavené. „Rusko ukončí syrskou válku s konečným útokem na Idlib,“ poznamenávají zdroje Pentagonu.

Co musíme sledovat v příštích dnech a týdnech, je to, zda budou zbývající přední satanističtí kabalisti jako Benjamin Netanjahu, George Bush Jr., Hillary a Bill Clintonovi, Dick Cheney, Barack Obama a další (ať už se jedná o klony nebo dvojníky) budou veřejně a před kamerami zatčeni.

Další věc, kterou je třeba sledovat, je, zda Trump konečně zveřejní pravdu z 11. září, jak slíbil během své volební kampaně. Pokud se tak nestane, Společnost bílého draka posune věci na další úroveň.

Překlad tereza. Zdroj: benjaminfulford.net

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

18
Komentujte

avatar
4 Comment threads
14 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
valsodarrmanterezaVítězslav CrhaCitatel Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Maroš
Host
Maroš

Niečo je špatne! Pri pokuse pripojiť sa priamo cez http://www.tadesco.cz
ma blokuje s hláškou

404 not found

Blokováno
Blocked
Server není aktivní
Server byl zablokován v souladu s obchodními podmínkami, vlastník byl informován e-mailem.
S případnými dotazy prosím kontaktujte naši zákaznickou podporu.
Server is not active
This server has been blocked in compliance with terms of service, the owner has been informed by e-mail.
Please feel free to contact our customer support, if you have any questions.

Pripojil som sa cez vyhľadávač stránok tadesco.cz
Tajná válka – SOE v Holandsku – „Holandská katastrofa“
https://www.youtube.com/watch?v=_KlMHdKCeF0

rman
Host
rman

Neoveriteľné fakty alebo zaujímavé výmysly.

alena
Host

přesně a co takhle troll, estébaček – nejsme?

jandera
Host
jandera

Není třeba paniky finanční reset pokud proběhne tak ho ani nepostřehnem, pouze se dozvíme že proběhl. Nedávno tu benži psal o strašném utrpení buše ml, otroka negro obamy atd., které jim způsobují bílé klobouky, každý se mohl přesvědčit na pohřbu mkejna jak strašně trpí (ale zarytí konspirátoři budou tvrdit, že to byli dvojníci a trojníci). Je třeba si uvědomit, že slované (slaves_otroci) nejsou hybnou silou, ale pouze silou pracovní a vykonavatelskou (viz. lágry a vyhlazování polsko, litva, ukrajina atd), Proto se komentáře benžiho, ale i cobry o slovanech nikdy nezmíní ve smyslu zásadní změny. A proto nečekejte žádnou změnu,ta proběhne… Číst vice »

Maroš
Host
Maroš

jandera – sa ti ospravedlňujem za omylom použité tvoje meno – keď som tu niečo riešil s trollmi – namiesto Janda som použil Jandera. Jandovcov hudobníkov poznám v iných súvislostiach, tak mi dodnes mozog neberie toho buzeranta a šéfa cs. trollov Jandu!

Čitatel
Host
Čitatel

Zmenu musíme priniesť práve my Slovania.Slovania majú vo svojom mene aj „SLOVO“.Ja som slobodný a nikto ma nezotročí a keď sa budete považovať za otrokaVy,je to Váš výber.Slovania ešte svoje plody nevydali ako iné kultúry.Náš čas by mal ešte len prísť.

Čo sa týka Fulforda,rozpráva a páde deep state už celé roky a nič sa nedeje.Aspoň nie tak ako o tom hovorí,takže môže byť kludne ich kôň,ktorý má vytvárať zdanie a upokojovať tých ktorí vidia a vedia.

Maroš
Host
Maroš

Čitatel – Fulford je len zástupcom Rockeffelerovskho dominantného krídla GP, ktoré sa snaží dostať pod kontrolu svojich bratrancov Rotschieldovcov – pre nás to neznamená nič – len to, kto bude boss bossov v globálnej politike – všetko prebieha v rámci darwinizmu – ktoré z týchto zvierat sa stane top predátorom! Stačí si prelúskať Fulfordove materiály, a nie je tam ani čiarka o transformovaní civilizácie na ľudský typ psychiky a ľudský hodnotový systém – všetko je len o moci, peniazoch, trestoch, odplate. Nezdá sa, ale tieto F. články v podstate len mobilizujú priazeň v prospech tej strany, ktorá preberá iniciatívu –… Číst vice »

Citatel
Host
Citatel

Vyspele civilizacie sa vzdy drzia vyssich zakonov,cize si nepresadzuju svoje zaujmy ale zaujmy ktore su v sulade s vyssim dobrom vsetkych zucastnenych.Riadia sa v prvom rade univerzalnou Bozou laskou,ktora vzdy jedna v sulade s vyssim dobrom a to je ulohou aj nas ludi. Neviem aku mate predstavu o obraze osvieteneho cloveka ale ten rozhodne nie je bez emocii a pocitov.Jeho vedomie spociva v najvyssej pravde a srdce v laske vyssieho Ja,ktora mu umoznuje dostatocne bohate prezivanie a velku skalu pocitov. Laska je klucom k vnutornemu pokoju a jednote.Prave bez nej sa moze zdat pravda chladna.Treba studovat spravne ucenia duchovnych majstrov… Číst vice »

valsodar
Host
valsodar

Vieš o tom,že aj COBRA je Slovan, národnostou je Slovinec!!!

Vítězslav Crha
Host
Vítězslav Crha

Ale prdlačku vše je dohledatelné a já Fulfordovi ledasco věřím. Např. má tvrdou pravdu v tom, co se děje v cenách drahých kovů. Nepamatuji kdy stříbro v prodeji stálo méně než 409 Kč, Tedy investiční jednouncová mince 100/ 9999. Obrovká manipulace s cenami se nerozjela v tuto chvíli jenom tak,pro nic za nic. Přitom světové finanční dění by nemělo de facto snižovat ceny,ale zvyšovat. Kdo můžete nakupte si něco málo,bude se to jistě hodit. Spousty věcí kabale prostě nevychází a ani nemůže. Stojí proti ní celý virtuální svět,protože se lidem rozsvěcí. Díky Bohu.

Adam
Host
Adam

Tak další pokus chazarů, pořád se snaží ubožáci. Britové obvinili z pokusu o vraždu Skripalových dvojici Rusů: https://1url.cz/zMK9T