„Dobrá stránka“ rodiny Rothschildů říká, že Trump započne finanční reset. Satelity Kabaly jsou odpojovány. Válka na Ukrajině je v dohlednu

Komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

ze dne 03/09/2018

Uvíznutí na mrtvém bodě skončilo v nevyhlášené občanské válce v USA, které trvalo celé léto, a dobří chlapi již začali série ohromujících kroků proti Kabale, včetně vypínání tajných satelitů, jak potvrzuje více zdrojů. Také obnovení (reset) globálního finančního systému již začalo, tvrdí zdroje CIA napojené na tzv. „dobrou stránku“ rodiny Rothschildů. A to je jen předehra toho, co je slíbeno na rušný měsíc září, shodují se zdroje.

Vypínání satelitů bylo poprvé hlášeno tajemným bloggerem „Q“ a bylo nezávisle potvrzeno třemi nezávislými zdroji. „Dne 30. srpna byly satelity CIA a superpočítače odpojeny a pravděpodobně zabaveny novou Vesmírnou jednotkou prezidenta Trumpa, a GCHQ byla z databáze NSA odstraněna, aby se Kabale zkomplikoval život ve Velké Británii, Austrálii, Kanadě, na Novém Zélandu, v Japonsku, ve Francii, v Německu a v Izraeli, a ona se tak stala hluchou a slepou,“ vysvětlily zdroje Pentagonu.

Zdroj CIA v Asii, který se podílel na vytvoření tajné satelitní sítě, která byla minulý týden vypnuta, dal kolegům následující varování: „Jsme v potenciálním nebezpečí. Doufám, že vaše vozidla mají palivo a vy máte jídlo a pitnou vodu pro případ pohotovosti. Neřekne se, kdo to udělal nebo proč … a teď, když některé naše satelity jsou dole, jen bůh ví, co nás může potkat.“

Mezitím třetí zdroj říká, že frakce Nathaniel Rothschilda byla zapletena do přestřelky a sdělil: „Nat je zpět ve hře. Je s námi. Demontujeme globální nacistickou síť komunikace. Patří sem několik družic obíhajících na oběžné dráze, z nichž jedna byla již eliminována.“

Demontáž komunikační sítě je předehrou jak vojenského, tak finančního útoky proti kabalistům, shodují se zdroje Pentagonu a CIA. Z důvodů bezpečnosti celé operace nemohou zdroje Pentagonu zatím říkat mnoho o vojenském zásahu, a tak napsaly toto: „americká vojenská ofenzíva směřuje k ukončení bezbranné a dezorientované Kabaly.“

Finanční rozměr sesazení Kabaly zahrnuje „zlatem podložený dolar a zatýkání příští týden“, říká bývalý agent (resp. „bývalý“) CIA a důstojník Námořní zpravodajské služby Robert David Steele.

Jiné zdroje CIA napojené na Rothschildy dodávají: „Už jsme v globální měnové krizi. Nemůže být zastavena. Finanční reset je nevyhnutelný. Sledujte, co se děje s cenou zlata a stříbra. To vše se stane do prosince 2018. Trump hraje velkou roli. Je úzce spojen s dobrou stránkou rodiny Rothschildů. (Nat je opět v hře).“

Mezitím temná strana finančních sil je také zaneprázdněna, říká zdroj a poznamenává: „Indonéská rupie je stlačená vůči USD. Je to výsledek převzetí většiny gigantického zlatého dolu PT-Freeport v Papua v Nové Guineji ze strany vlády Jokowiho.

Chazarsko-sionistická brzda (ti kdo brzdí jednání) v City of London ničí měny v zemích, které neplní jejich požadavky. Brazílie, Argentina, Venezuela, Turecko a Indonésie jsou první, které to zasáhne.“

Chazaři odvádí peníze ze všech těchto zemí, protože nyní zoufale shání zlato, jelikož Švýcaři jsou nuceni vrátit zlaté vklady BIS (Banka pro mezinárodní vyrovnání) zpět svým oprávněným vlastníkům,“ říkají zdroje Společnosti Bílého Draka (SBD).

To může být důvod, proč britské zpravodajské zdroje, které přerušily veškerý kontakt s SBD krátce po útoku tsunami vyvolaného atomovou bombou 11. března 2011 na Japonsko, se náhle objevily s nabídkou na podporu plánů SBD pro budoucí plánovací agenturu. Mohou se snažit předejít plánovanému převzetí Bank of Japan ze strany SBD. Setkání je naplánováno na příští týden.

Kontakt se možná objevil proto, že „se zdá, že říjnové překvapení přijde brzy se srpnovými zbraněmi, když Trump prohlásil 31. srpna, že září je „měsíc nouze“ a on může „odpálit bomby pravdy“ o 11. září a 11. březnu,“ vysvětlují zdroje Pentagonu.

Zdroje dále pokračují: „17 let po tom, co byly věže Světového obchodního centra v NYC odstřeleny atomovkou, stínový ministr pro Deep state John McCain byl popraven 17 dní před 11. září, když bouře dopadne na zem v září.“ Zatímco „ve zprávě patriotům se ukázali všichni členové náčelníků štábu vyhlašujíc vítězství, zatímco McCain 31. srpna již ležel tuhý. „Jiné zdroje Pentagonu poznamenaly, že“ McCainova rakev byla uzavřena, protože buď měl vystřelený mozek nebo v té rakvi nebyl.“

Na kybernetickém frontu se také děje spousta akcí, několik zdrojů říká, že Google, Facebook, Twitter, YouTube atd. jsou na mušce.

Zde je Steelova analýza situace:

„Hlavní hráči v prostoru sociálních médií (Facebook, Google, Twitter a YouTube) čelí trojnásobné hrozbě kvůli jejich spolčení při zastavení odborníka alternativních médií Alexe Jonese. Byla podána hromadná žaloba a existují náznaky, že by mohlo být podáno více takových žalob, z nichž každá by zastupovala různé konzervativní hlasy. Nedávné odhalení, že to všechno bylo několik let předem nejen plánováno, ale také, že se využívalo speciálního softwaru NSA k lovu a digitálnímu vraždění konzervativních vedoucích představitelů, ​​vyvolal zájem prezidenta o vyšetřování podle zákona RICO (zákon proti organizovanému zločinu v USA).

„Pozitivnější poznámkou je, že se objevila diskuse o tom, že by prezident (Trump) opustil Twitter, ale jen tehdy, když se objeví životaschopná alternativa. Generální ředitelé společnosti Mastodon – Gab, Minds a Plurk byli osloveni konzervativním miliardářem připraveným financovat zcela integrovanou novou ekologii (sociální kyberprostor), která zahrnuje textové zprávy, on-line upoutávky (možná nazývané Trumpety), videa, sdílené soubory, schůzky a síťové aplikace.“

Útok na kalifornské technologické giganty pravděpodobně povede i k vojenské okupaci mnoha špičkových technologických společností v tomto státě, uvedly další zdroje Pentagonu.

Dalším velkým zájmem Kabaly je Ukrajina, a tady to vypadá, že se zde skutečně zahájí vážné válečné tažení. Oficiální ruská tisková agentura Tass uvádí pravděpodobnost války, do které se zapojí američtí, kanadští a alianční (NATO) vojáci, aby bojovali proti etnickým Rusům na východní Ukrajině tento měsíc:

„Nacisté z Azovské skupiny budou mít za úkol podpořit útok ze zadní části. Všechny tyto operace budou řízené armádou USA a Kanady, jinými slovy armádou NATO,“ řekl Dassil Bezsonov, mluvčí Doněcké lidové republiky (DLR), uvedla TASS.

„Putin si vezme zpět celou Ukrajinu. Atentát na vůdce DLR naklonil váhy. Je to již v pohybu,“ říkají zdroje CIA.

Existují náznaky, že Čína a Francie podpoří Rusko v tomto kroku proti Ukrajině. Čína se chystá účastnit ruského vojenského cvičení zahrnujícího 300 000 vojáků, 900 tanků a 1000 letadel.

Mezitím francouzský prezident Emmanuel Macron naznačil, na čí straně je, když veřejně prohlásil, že Evropa se musí při obraně spoléhat více na Rusko a méně na USA.

Pentagonské zdroje zase tvrdí, že americká armáda nebude bojovat proti Rusku, aby chránila nacisty na Ukrajině. Pokud tomu tak je, dny darebáckého chazarského státu na Ukrajině jsou sečteny.

Další chazarské nepoctivé státy jako Izrael a Saudská Arábie, pravděpodobně budou žebrat o mír ještě předtím, než budou odstavené. „Rusko ukončí syrskou válku s konečným útokem na Idlib,“ poznamenávají zdroje Pentagonu.

Co musíme sledovat v příštích dnech a týdnech, je to, zda budou zbývající přední satanističtí kabalisti jako Benjamin Netanjahu, George Bush Jr., Hillary a Bill Clintonovi, Dick Cheney, Barack Obama a další (ať už se jedná o klony nebo dvojníky) budou veřejně a před kamerami zatčeni.

Další věc, kterou je třeba sledovat, je, zda Trump konečně zveřejní pravdu z 11. září, jak slíbil během své volební kampaně. Pokud se tak nestane, Společnost bílého draka posune věci na další úroveň.

Překlad tereza. Zdroj: benjaminfulford.net

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

18 komentářů

 1. Maroš napsal:

  Niečo je špatne! Pri pokuse pripojiť sa priamo cez http://www.tadesco.cz
  ma blokuje s hláškou

  404 not found

  Blokováno
  Blocked
  Server není aktivní
  Server byl zablokován v souladu s obchodními podmínkami, vlastník byl informován e-mailem.
  S případnými dotazy prosím kontaktujte naši zákaznickou podporu.
  Server is not active
  This server has been blocked in compliance with terms of service, the owner has been informed by e-mail.
  Please feel free to contact our customer support, if you have any questions.

  Pripojil som sa cez vyhľadávač stránok tadesco.cz
  Tajná válka – SOE v Holandsku – „Holandská katastrofa“
  https://www.youtube.com/watch?v=_KlMHdKCeF0

  • tereza napsal:

   Milé čtenářky, milý čtenáři,

   web tadesco je ze strany hostingové společnosti blokován pro údajné porušení obchodních podmínek. Opět někomu ležíme v žaludku a snaží se nás umlčet. Na odstranění vzniklého problému pracujeme, aby mohli být čtenáři webu tadesco i nadále datováni.

   Na tadesco se můžete zatím dostat přes vyhledávače, kam do vyhledávacího řádku napíšete buď tadesco.cz, tadesco cz anebo jen tadesco. Použít můžete tyto:

   duckduckgo.com

   qwant.com

   startpage.com

   google.cz

   Děkujeme za pochopení a trpělivost.

   tereza

 2. rman napsal:

  Neoveriteľné fakty alebo zaujímavé výmysly.

  • tereza napsal:

   Zkuste více pátrat a ověřovat. Takovéto komentáře umí napsat každý. Děkuji.

  • alena napsal:

   přesně a co takhle troll, estébaček – nejsme?

  • jandera napsal:

   Není třeba paniky finanční reset pokud proběhne tak ho ani nepostřehnem, pouze se dozvíme že proběhl. Nedávno tu benži psal o strašném utrpení buše ml, otroka negro obamy atd., které jim způsobují bílé klobouky, každý se mohl přesvědčit na pohřbu mkejna jak strašně trpí (ale zarytí konspirátoři budou tvrdit, že to byli dvojníci a trojníci). Je třeba si uvědomit, že slované (slaves_otroci) nejsou hybnou silou, ale pouze silou pracovní a vykonavatelskou (viz. lágry a vyhlazování polsko, litva, ukrajina atd), Proto se komentáře benžiho, ale i cobry o slovanech nikdy nezmíní ve smyslu zásadní změny. A proto nečekejte žádnou změnu,ta proběhne ve zminovaných státech, oni potřebují stálý příliv prostředků a levné práce a na užitečnou nosnici si nechá sahnout jen blázen.

   • Maroš napsal:

    jandera – sa ti ospravedlňujem za omylom použité tvoje meno – keď som tu niečo riešil s trollmi – namiesto Janda som použil Jandera. Jandovcov hudobníkov poznám v iných súvislostiach, tak mi dodnes mozog neberie toho buzeranta a šéfa cs. trollov Jandu!

   • Čitatel napsal:

    Zmenu musíme priniesť práve my Slovania.Slovania majú vo svojom mene aj „SLOVO“.Ja som slobodný a nikto ma nezotročí a keď sa budete považovať za otrokaVy,je to Váš výber.Slovania ešte svoje plody nevydali ako iné kultúry.Náš čas by mal ešte len prísť.

    Čo sa týka Fulforda,rozpráva a páde deep state už celé roky a nič sa nedeje.Aspoň nie tak ako o tom hovorí,takže môže byť kludne ich kôň,ktorý má vytvárať zdanie a upokojovať tých ktorí vidia a vedia.

    • Maroš napsal:

     Čitatel – Fulford je len zástupcom Rockeffelerovskho dominantného krídla GP, ktoré sa snaží dostať pod kontrolu svojich bratrancov Rotschieldovcov – pre nás to neznamená nič – len to, kto bude boss bossov v globálnej politike – všetko prebieha v rámci darwinizmu – ktoré z týchto zvierat sa stane top predátorom! Stačí si prelúskať Fulfordove materiály, a nie je tam ani čiarka o transformovaní civilizácie na ľudský typ psychiky a ľudský hodnotový systém – všetko je len o moci, peniazoch, trestoch, odplate. Nezdá sa, ale tieto F. články v podstate len mobilizujú priazeň v prospech tej strany, ktorá preberá iniciatívu – všetko – všetka energia spočíva na odplate a pomste – nie vo vízii lepšieho sveta! ŽIDOVSKÁ ZMIJA POŽIERA SVOJ VLASTNÝ CHVOST!

     Z iného súdka…
     L0en úvaha „nie je možné pozametať stopy, pokiaľ existuje úložisko Veľkého Brata“ – tak buď Veľký Brat existuje, alebo nie! ???
     Čím nemyslím každé veľké úložisko, pretože úložiská skutočne existujú – záleží však na ich prepojenosti, alebo samostatnosti. Z podstaty veci – ak by neexistovala samostatnosť, nemohli by existovať protipólne záujmové tábory – teda – ani Veľký Brat nie je až tak globálny. Iná vec je kvantový priestor – ten čerpá energiu a teda aj informácie z toho istého priestoru – dimenzie, z čoho vyplýva, že kvantové počítače zjednotia úložisko ako také, teda – všetko info v kvantovom priestore bude prístupné – bez ohľadu na kryptovanie, pretože info aj jej šifrovací kľúč budú pod rohožkou jedného a toho istého „baráku“ – preto sa naplní, že „Pravda zvíťazí!“ – Pravda ako informácia a energia teda nie je relatívna, ale absolútna – a ja osobne dúfam, že sa tohto ešte dožijem! Aj ako Poltergeist -z kvantového priestoru! POTOM TÝCH ZMRDOV DOSTANEME!

     Lenže otázka – prečo existujú konflikty medzi kozmickými civilizáciami, ktoré už fungujú výhradne v PRAVDIVOM kvantovom priestore?! Pretože bez ohľadu na to, že konkurenčná strana pozná ich myšlenky a informácie o nich – skutočne existujú záujmové politiky, ktoré si jednotlivé civilizácie snažia presadiť vo svoj prospech, prípadne tiež – v záujme mieru – hľadajú kompromisnú platformu! Pretože pokiaľ existuje Boží zámer – vytvárať čo možno najviac vývojových foriem – musí byť jasné, že existuje aj rozmanitosť záujmov týchto foriem – aj pri dodržiavaní univerzálneho zákona – „Ži a nechaj žiť!“

     Ergo – v čom spočíva výnimočnosť ľudstva? Spočíva v emocionalite!!! „Tam, kde prestávajú platiť fakty, začínajú platiť emócie!“ – a šup! – prvá preliata kvapka spúšťa vojnu!
     Takže – ako to funguje – a vôbec – čo usmernilo „vývoj“ – skôr regres inak technologicky vyspelejších civilizácií kvantového priestoru?! Je to pomerne jednoduché – je to princíp pokrového hráča – generácia za generáciou potláča tak dlho prejavy emócií, až ich jedného dňa stratí! Teda – mimoň, ktorý vie hádať tvoje myšlienky – ako informáciu v noosfére – v kvantovom poli – fakticky reaguje len na tvoje myšlienkové pochody! Stačí momentálne nemyslieť na vojnu kvôli politikám – a vojna nebude! A vojna naopak bude, keď sa objaví potreba presadiť svoje politiky! Ale! – v technológii a v civilizácii technológie kvantového priestoru – keď ľudstvo dosiahne túto mentálnu a duchovnú úroveň – vojna nebude kvôli pomste a emóciám – ale bude chladnokrvná, bezcitná, a bude len ako prostriedok presadenia svojich záujmov tam, kde nebude priestor na dohodu!

     Čiže točím o tom, že vývoj ľudstva smerom ku kvantovej civilizácii Pravdy a ku kvantovej technológii a ku kvantovej mentalite – vysoko pravdepodobne nebude smerovať k podpore emocionálnych vlastností Človeka Pravdy a Lásky, ale k vlastnostiam človeka, ktorý síce bude používať a vysielať pravdivé informácie /čo dnes chápeme ako naivnú úprimnosť/, ale za cenu straty svojej emocionality – emocionálnej inteligencie podvedomia, čo je unikátne práve v našom svete! Osobne si svoj život bez emocionality a vášne predstaviť neviem, resp. by som ho za žiadnu cenu nevymenil za život v prostredí chladnej Pravdy! Čiže otázka – sme šťastnejší, keď sa necháme klamať, alebo sme šťastnejší, keď spoznáme zdrcujúcu pravdu! ??? Lebo – bez ilúzií a emócií stratíme podstatu seba! Lož je fakticky súčasťou nášho šťastia!

     • tereza napsal:

      Reaguji na první odstavec vašeho komentáře. S tím Fulfordem jste si nějak moc jistý. Znova opakuji, že Fulford je pouze mluvčí SBD. Sbírá informace od svých zdrojů a z veřejně dostupných médií. Nejednou přiznal, že několik jeho zdrojů z tajných služeb mu lhalo a vodilo ho za nos. Navíc, většinu informací, které obdrží, nesmí publikovat. Ale respektuji právo každého člověka, aby si vybral, zda Fulfordovi bude či nebude věřit. Marošova poznámka je pouze jeho domněnka a názor. Ale i za ten děkuji.

     • Citatel napsal:

      Vyspele civilizacie sa vzdy drzia vyssich zakonov,cize si nepresadzuju svoje zaujmy ale zaujmy ktore su v sulade s vyssim dobrom vsetkych zucastnenych.Riadia sa v prvom rade univerzalnou Bozou laskou,ktora vzdy jedna v sulade s vyssim dobrom a to je ulohou aj nas ludi.

      Neviem aku mate predstavu o obraze osvieteneho cloveka ale ten rozhodne nie je bez emocii a pocitov.Jeho vedomie spociva v najvyssej pravde a srdce v laske vyssieho Ja,ktora mu umoznuje dostatocne bohate prezivanie a velku skalu pocitov.

      Laska je klucom k vnutornemu pokoju a jednote.Prave bez nej sa moze zdat pravda chladna.Treba studovat spravne ucenia duchovnych majstrov alebo prvotne spisy nabozenstiev v ktorych je zaklad pre dobre nadstavenie mysle aj duse.

      Co sa tyka pravdy,je potrebna.Bez nej nedosiahneme ciel a oslobodenie.Aby nam neuskodila,je potrebne byt na nu pripraveny co je znovu otazka vyberu spravnej duchovnej cesty a trpezlivosti na nej.

   • valsodar napsal:

    Vieš o tom,že aj COBRA je Slovan, národnostou je Slovinec!!!

  • Vítězslav Crha napsal:

   Ale prdlačku vše je dohledatelné a já Fulfordovi ledasco věřím. Např. má tvrdou pravdu v tom, co se děje v cenách drahých kovů. Nepamatuji kdy stříbro v prodeji stálo méně než 409 Kč, Tedy investiční jednouncová mince 100/ 9999. Obrovká manipulace s cenami se nerozjela v tuto chvíli jenom tak,pro nic za nic. Přitom světové finanční dění by nemělo de facto snižovat ceny,ale zvyšovat. Kdo můžete nakupte si něco málo,bude se to jistě hodit. Spousty věcí kabale prostě nevychází a ani nemůže. Stojí proti ní celý virtuální svět,protože se lidem rozsvěcí. Díky Bohu.

 3. Adam napsal:

  Tak další pokus chazarů, pořád se snaží ubožáci. Britové obvinili z pokusu o vraždu Skripalových dvojici Rusů: https://1url.cz/zMK9T

 4. tereza napsal:

  Beru vás za slovo. Máte 25 hodin na to, abyste prokázal alespoň u tří Fulfordových informací, že jsou snůžkou lží a výmyslů. Pokud tak neučiníte, tak 8.9.2018 v 17:59 hod. váš komentář smažu. Uvidíme, zda jste jen další troll.

  • rman napsal:

   Napr. ten „zlatom podložený dolár“ je zbožné prianie od čias J.F.K. Ak to nie je výmysel, tak to je sci-fi a vedel by som donekonečna písať blogy o tom, že už TO prichádza.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.