Dochází ke geopolitickým událostem, které přinesou všem národům soulad s pravidly GESARA

Mír na Korejském poloostrově je zajištěn jako další součást procesu zajišťování souladu s předpisy GESARA.

GESARA = Global Economic Security and Reformation Act

 

 

Prezident Jižní Koree pan Moon Jae-in pronesl historickou řeč před 150 000 severokorejci.

 

 

Íránský prezident také pronesl řeč, v níž uvedl, že „nikdy nezaútočí proti žádné zemi“.

 

Myslíte si, že načasování těchto událostí je pouhou náhodou? Náhoda neexistuje, stejně jako čas.

Děje se jedna geopolitická událost za druhou, prosazující mír, tak jak bylo plánováno.

Světový mír je jemně přinášen k lidstvu.

John Denver ve snu předpovídal GESARU. (Pozn. př.: John Denver, vlastním jménem Henry John Deutschendorf, Jr., byl americký country / folkový zpěvák a skladatel a folkrockový hudebník. Byl jedním z nejpopulárnějších umělců sedmdesátých let, pokud jde o prodej nahrávek.)

 

To jsou znamení doby. Znamení budoucnosti se zákonem GESARA.

Zdroje nadále očekávají, že RV (revaluation = zhodnocení) začne poté, co prezident Zimbabwe Mnangagwa oznámí novou sazbu zveřejněnou Centrální bankou Zimbabwe pro zimbabwský dolar v OSN tuto středu.

(Pozn. př.: Zimbabwský dolar byl oficiální měnou od roku 1980 do dubna 2009 a zažil obrovskou hyperinflaci. Nyní se místo ZWD používá jihoafrický rand, botswanská pula, libra sterlingů, indický rupee, euro, japonský yen, čínský yuan, australský a americký dolar.)

Překlad tereza. Zdroj: 9

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3 komentáře

 1. O Gesaře se dozvídám až teď. Kéž by to vyšlo.

 2. Martin napsal:

  Zdravím,přátelé,
  dnes v noci jsem měl zvláštní sen,v kterém jsem viděl článek jak se státy vracejí ke svým měnám,vybavuje se mi Slovensko,Německo dál si nevzpomenu,,ale státy byly vypsané pod sebou, od kdy do kdy měly měnu původní národní,pak evropskou a poslední sloupec vypisoval návrat ke svým? měnám,,To víte sen,ten si málokdy vybavím celý. Jen chvíli před probuzením jsem umýval hrnec s čočkou a nějak se ji nemohl zbavit.
  Spíš úsměvné,ale nějak se mi to honí hlavou….M.

  • Bogena napsal:

   Ak človek počuje, vidí, zaznamená čokoľvek, vždy to má uložené buď v prítomnej pamäti, neskôr v „archíve“, v podvedomí. Potom stačí zmienka a to čo je zmienené sa vyplaví, akože inak v sne. Je to projekcia. Ja si prajem aby Gesara vošla do reálu – nie, že v to verím, som o tom presvedčená, že tak bude. Prečo ? Lebo je naplánovaná, ozýva sa v hlavách a srdciach miliárd ľudí, a zafunguje „fenomén 100 opíc“ , kvantový skok. Už sa deje ! – a Martine – možno o nedlho budete variť vo veľkých hrncoch tú čočku, rozdávať, potrebným … Videla som to už, nie vo sne…Moji učitelia, knihy, osoby, entity sa usmievajú – držím sa stredu diania, neutrálu, odtiaľ sa štartuje s najväčšou silou, Znovuzrodenie = Hop, hop zajačik …:-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.