Dokument o uprchlících v Evropě – brutální znásilňování, kriminalita a terorismus

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

8 Komentáře zapnuto "Dokument o uprchlících v Evropě – brutální znásilňování, kriminalita a terorismus"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
dit
Host

Sdílení je dvojsečné.
Kdysi bylo sdílená bolest, konejšení v dobrém slova smyslu..
Důvodem bylo částečné odbřemenění, slovní sdílení,fyzická sounáležitost. Dotyčný byl méně akční, lépe to zvládal. Toho využívá net!!!Proto pořád strpí sdílení…páč otupuje, to co pomáhá v hovorovém a přímém fyzickém kontaktu, internet toho zneužil, vše otrne a bude ohnuté v rámci sdílení. Mějte to na mysli.

jirik
Host
jirik
Sněmovna znovu schválila novelu, která zpřísní podmínky pobytu cizinců v Česku a omezí ekonomickou migraci. Rozhodla tak dnes přes nesouhlas Senátu a ochránců lidských práv, jimž vadilo mimo jiné zrušení dozoru státních zástupců nad zadržovacími zařízení pro cizince, který navrhla vláda. Normu nyní posoudí prezident. Novela má po vzoru azylového zákona umožnit zastavení řízení o povolení pobytu, pokud by se cizinec bez vážného důvodu k řízení nedostavil, lhal by, předkládal padělané doklady. Na řízení má mít vliv také cizincovo odsouzení pro úmyslný trestný čin. Podnětem byly nedávné problémy se zahraničními pracovníky v některých českých průmyslových zónách. Omezit nežádoucí ekonomickou migraci… Číst vice »
runner
Host
Liběna
Host
Liběna
jirik
Host
jirik

Je to tady: První případ muslimů, kteří tyranizují obyvatele pražských Vršovic. Z toho svědectví se opotíte

28. 6. 2017 12:34
Na ParlamentníListy.cz se obrátili hned dva obyvatelé Prahy 10, kteří dlouhá léta žijí v blízkosti tamního Edenu. Přesnou adresu, ačkoli ji známe, zveřejňovat nebudeme kvůli obavám našich zdrojů. Důvody tohoto strachu poznají čtenáři vzápětí.
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Je-to-tady-Prvni-pripad-muslimu-kteri-tyranizuji-obyvatele-prazskych-Vrsovic-Z-toho-svedectvi-se-opotite-494067

jirik
Host
jirik
Sňatky homosexuálů se daří díky německé vládní SPD dostat velký kus k jejich schválení ve Spolkovém sněmu. Zatím byly proti klerikální strany CDU/CSU a v nich došlo k velkému, můžeme říci dějinnému, zvratu. Kancléřka Merkelová v rozhovoru pro časopis Brigitte vysílaném internetovou televizí se vyjádřila, že ponechá na jednotlivých poslancích CDU, zda se budou chtít při hlasování zdržet či naopak hlasovat proti anebo podpořit návrh zákona umožňující sňatky homosexuálů. Také v České republice je tato otázka stále otevřená a zatím neexistuje žádná velká politická strana, která by se této otázky chytila jako velkého politického tématu. V průzkumech veřejného mínění, jak… Číst vice »
jirik
Host
jirik

Cudzie lode vezúce migrantov zachránených v Stredozemnom mori bude Taliansko posielať preč od svojich brehov, ak ostatné krajiny Európskej únie nebudú súhlasiť s väčším prerozdeľovaním tejto záťaže. Vyhlásil to dnes vysokopostavený zdroj z talianskej vlády

Vyhrážka sa bude týkať lodí riadených mimovládnymi organizáciami, ale – na rozdiel od prvotných informácií – sa nebude vzťahovať na plavidlá cudzích štátov operujúcich pod záštitou pohraničnej agentúry EÚ Frontex a v rámci námornej misie EÚ Eunavfor Med Sophia, dodal zdroj.
http://www.hlavnespravy.sk/taliansko-varuje-ze-bude-posielat-prec-cudzie-lode-zachranenymi-migrantmi/1052564

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!