Dolanský z ČT rozmetal raison détre humbuku na Václaváku

11:27

Raison détrem, čili nejbytostnějším důvodem včerejšího shromáždění na Václavském náměstí byl názor jeho organizátorů o tom, že předběžný audit EU o Babišově údajném pochybení při čerpání dotace na Čapí hnízdo je totéž, co audit konečný a definitivní, a že tedy už dnes je relevantní proti původci tohoto údajného pochybení co nejmohutněji a nejhřmotněji protestovat a žádat jeho abdikaci coby premiéra české vlády. A to nejpřednostněji proto, že republika bude muset dotaci EU pro Babišovo ptačí hnízdo vrátit, a z nás všech – to je daňových poplatníků republiky – se stanou žebráci. Stejný názor plamennými slovy, pohyby i grimasami prosazoval pár hodin před manifestací na Václaváku i poslanec Kalousek ve sněmovně, zatímco premiér Babiš a poslankyně financí Schillerová zde proti této zaručené Kalouskově tezi stavěli opak: že totiž po předložení průkazných českých argumentů je možné, ba dokonce i pravděpodobné, že audit definitivní bude mít ve srovnání s auditem předběžným povahu zásadně odlišnou, takže žebráci z nás nakonec přece jen nebudou. A současné bouření proti Babišovi se prokáže být bouří ve sklenici vody.

 

 

Ukázkově zde tedy tedy stál názor proti názoru a republika v tu chvíli stála na nejistých nohách: Jak to tedy je? Může se po předložení argumentů z české strany proměnit znění auditu předběžného v auditu definitivním až tak, že se peníze za Čapí hnízdo republika peníze do Bruselu vracet nebudou? Takže celý ten povyk z Václaváků, to svážení lidí do matičky Prahy, ty ohnivé a zapalující projevy z tribuny před sochou sv. Václava se prokáží být politickým humbukem, sloužícím těm, kteří nejsou ochotni čekat na nějaké volby a chtějí poměry u nás změnit násilně a na náměstí tak, jak je změnil Majdan na Ukrajině?

 

 

Odpověď přišla ze strany, odkud bych to rozhodně nečekal. A tomu, kdo ji dal, vděčně a s uznáním za statečnost tisknu na dálku ruku. Ve včerejší večerní debatě v ČT o předmětném problému vystoupil i bruselský zpravodaj Lukáš Dolanský a nejen tak ze vzduchu, ale jistě až po sondážích v kruzích EU, řekl toto: ALE ONO SE DEFINITIVNÍ ZNĚNÍ AUDITU MŮŽE SKUTEČNĚ LIŠIT OD AUDITU PŘEDBĚŽNÉHO.

Můj dík a dík nás všech ctících nestrannost a objektivitu též zpravodajské redakci ČT za to, že tento Dolanského vstup nehodila do koše.

Lubomír Man

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3 komentáře

 1. Kuča Jaroslav napsal:

  K těm na václaváku.Co jsou zač? Já např.ráno vysekal ručně kosou 1000 metrů čtv.,oplečkoval česnek a cibuli a ručně sezbíral mandelinku,protože dávno ten hnus z dovozu nekupuji.Na václavák jdou především nefachčenkové,unuděnci a hlavně ti bez vlastního rozumu,kteří tam jdou na Popud Druhých,kteří vše organizují.A zase kdo to tak asi je? Vždyť je to stále DOKOLA ! Cizinci ze zahraničí,snažící se DESTABILIZOVAT,lhát,oblbovat málo ůspěšné,nebo ty,co se cítí ublížení(ovšem z vlastní neschopnosti a lenosti poctivě pracovat,takže lehce poslouchají podvraťáky,jejich sliby a jidášský groš,který se neštítí vzít). A žáci a studenti totéž,místo výsledků ve škole,která je dnes ,,Nic Moc“,protože ty Testy co píšou nakonec zvládne i cvičená opice,kterou naučím křížkovat a kroužkovat a taky ji to třeba vyjde,nebo nevyjde( my jsme oproti dnešním žákům museli každou zkoušku tvrdě písemně i ůstně VYBOJOVAT před zkušeným učitelem a profesorem,který kladl zpousty dalších otázek a podotázek…)Pak tyhlety GUMY velice lehce zvládají ti zpozabuku a mnozí jiní. A opičky a opice,které vůbec nemají ponětí o tom,kdo je vůbec nakonec řídí a organizuje a PROČ !!! Nemají ani ponětí o tom,jak se lehce řídí a ovládají DAVY a MASY lidí a kdo to vše nahoře..na vrcholu Pyramidy,přes hloupé neziskovky,Soroše a spousty poskoků Ideologů způsobuje.Ono z vlastní neschopnosti a ubohosti je lepší Pocítit Sílu Davu,ta je chvilku velmi Příjemná,to jo.Ale neví,že toto ,,Politicko-ideové Onanování v Davu jsou už velmi staré metody,dobře připravované,pro ty Hlupáky-Ovce a Opice,kterými se stávají.SOROŠ je v podstatě zrůda a sluha mnohem horších,kteří řídí i jeho a pomatenci jak z václaváku tak z Kyjeva …aj.vůbec nikdy neví,oč vpodstatě jde a o co ve skutečnosti jde. A tak nezbývá nakonec jen politovat tyto nespokojence,ohánějíce se ,,demokracií“,ale sami způsobují jen chaos,zmatek,destabilizaci vedoucí často ke KRIZI a Válce v konečném důsledku,což si vůbec a nikdy nedokáží uvědomit.CHybí jim Znalosti,především.Pravdivé Znalosti a Informace,které tyto Ovce nikdy nemají.A politovat musím i T0P 09 i ODS,která je taky jen ubohou služebnou největších lidských dravců-zrůd,nic jiného. Jak lehce tyto politické organizace nechaly rozkrást vlastní stát,banky ap,nadělat dluhy,z lidí nadělat ,,moderní Otroky“ v montovnách,navíc lákat spoluobčany na zlodějské půjčky a vytvářet Dluhové Pasti a zrůdnou exekutorskou mafii.Drogy, v TV vraždy,honičky,loupeže-skvělá toť reklama pro lumpy a gumy,pak už jen krok k tomu,co vytváří: Zadluženost,Loupeže,Vraždy a stále narůstající Sebevraždy,spousty mladých u psychiatrů,kteří do nich perou další chemii a jedy,jakoby jich nebylo málo v potravinách z dovozu,protože zemědělství u nás je na pouhých 30 % toho,co Bylo.. Ovce a Gumy na václaváku,víte vy vůbec oč tu jde a kdo za tím je? Nevíte.Kdyby se opravdu Nasrali poctiví a slušní lidé v České Republice..,ti co nejsou gumy,jidáši,podvraťáci,ap,zůstal by dnes v Praze jen kámen a rozvaliny.

 2. Liběna napsal:

  vzdyt to Babis rikal…je proste pekne a koncerty tam maji zadarmo..:DDD
  (timto se ale jako toho pana nezastavam..: ) )

 3. Anan napsal:

  Bylo vidět na demonstrantech, že jsou otupěli a koncert byl pro ně odměnou za cestu. A na Václavaku na ně působily ještě silné elektromagnetické vlny. Podle toho vypadali.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..