Donald Trump přivodil smrt republikánům, obliba je na nule, hlásaly gender multikulturní extrémistky a Sorosové

A v tomto duchu se vezla i další masmédia nejen v USA,  Evropské hodnoty s extrémisty a vyvolávači pouličních nepokojů rudých trenýrek také i u nás. Manipulátoři „Člověků v tísni“… Jaká je však skutečnost?

17:17

 

Republikáni dokonce posílili v polovině období hlavních prezidentských voleb v senátu

Zatímco náš Český rozhlas od rána adoruje úžasné voliče, co zvolili gay senátora a lesbickou senátorku za Demokratickou stranu (úžasná zpráva a schází ještě třetí jako zástupce pedofilů), my si můžeme zkusit hodnocení bez propagandy a manipulace.

 

V polovině období měla mít údajně díky totální nepopularitě Trumpa Republikánská strana hrozivé výsledky. Najednou vidíme, že v senátu posílila a ve sněmovně? Stačí si připomenout pouliční hysterii, demonstrace proti Trumpovi, nenávist většiny zpravodajských stanic od amerických přes západoevropská – od CNN až k BBC a neuvěřitelné množství pomluv a stříkání nenávisti – to vše mělo srazit Trumpa a Republikány totálně do kolen. A málokdo si uvědomí, že sami Republikáni si dávali tvrdé direkty mezi sebou a tím znejistily amerického, slušného, bílého, pracujícího voliče. A až teprve poslední týdny se trochu Republikáni zklidnili když zjistili, že ten propad je vymyšlený a volby tak katastrofání nebudou. Třeba ohlášení několika Republikánů, že už nebudou kandidovat za Republikány, protože Trump nebyl z řad Republikánů, navíc dokonce šli proti – například nejznámější a populární šéf Sněmovny reprezentantů amerického Kongresu Paul Ryan se v parlamentních volbách letos v listopadu už neucházel o znovuzvolení. To vše znevěrohodňovalo Republikány a věrohodnost Donalda Trumpa.

A tato rebelie ve Sněmovně reprezentantů jim velmi uškodila. Hádali se nejen s Clintony a Obamy, ale i mezi sebou. A s tím je konec. Rebelové jsou pryč i za cenu malé prohry.

 

Takže se střízlivým odstupem lze číst výsledky voleb v USA takto:

Republikáni v čele s prezidentem Trumpem ztratili Sněmovnu reprezentantů, což je sice prohra, ale jenom lehká, nikoliv dramatická. Bude například obtížnější prosazovat zákony a pomáhat si výnosy – specifika amerického vládnutí. Ve skutečnosti je to obrovské vítězství prezidenta Trumpa. Posílil senát a co je daleko, daleko nejdůležitější: pochybnosti Republikánů o trvalejším pobytu Trumpa v čele strany zmizely, byli zvoleni kandidáti loajální Republikánům a Trumpovi a strana se sjednotila. Teprve poslední dny totiž začala strana pracovat jako tým v čele s prezidentem Trumpem. A to je největší deviza těchto voleb v rozhádaných USA a největší deviza této strany a světa do budoucnosti. A ještě jedno: ta neprohra byla za účasti obrovského zájmu voličů!

A proto má i prezident Donald Trump pravdu: přes malou prohru do Sněmovny reprezentantů je to obrovské vítězství – sjednotili se, mohou táhnout za jeden provaz a svému vůdci věřit. A on jim! 

Zdroj: http://www.skrytapravda.cz/zahranicni/2017-donald-trump-privodil-smrt-republikanum-obliba-je-na-nule-hlasaly-gender-multikulturni-extremistky-a-sorosove

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

4 komentáře

 1. noro napsal:

  takze ziadny paad financneho sektoru nas necaka zajtra. v podstate zaobalene povedane, Trump utrel usta, ale mohl aj viac. a menej je niekedy viac,, i ked mozem povedat keby menej byvalo viac viac, nebyvalo by viac viacmenej viac castejsie ako menej viac,, via menej. Tak? 🙂

 2. jirik napsal:

  Během summitu G20 mají Spojené státy v úmyslu založit operační základnu v Uruguayi, aby zajistily bezpečnost dané události. Summit se totiž bude konat v Buenos Aires. V Montevideu však s touto perspektivou nejsou všichni spokojeni.

  https://cz.sputniknews.com/svet/201811078418458-USA-Uruguay-zakladna-G20/

 3. tuk napsal:

  K čemu je dobrý tento rozbor, když příznivci a odpůrci Trampa jsou jak je všeobecně
  známo na obou stranách. Až podle nově schválených a přijatých zákonů se pozná kdo je vítěz. Zainteresovaní zajisté již vědí které persony se protlačili.
  Podle chování a publicity, se ale dá vypozorovat kdo bude vládnout USA.

 4. Ctenar napsal:

  Tak že. Jak tedy; bude bankovní krach 11.11.?, nebo jen na půl…a 28.11. válka jen s Ruskem, nebo jen s Čínou? Z těch připravených zatykačů budou jen některé možné realizovat?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.