Donald Trump přivodil smrt republikánům, obliba je na nule, hlásaly gender multikulturní extrémistky a Sorosové

A v tomto duchu se vezla i další masmédia nejen v USA,  Evropské hodnoty s extrémisty a vyvolávači pouličních nepokojů rudých trenýrek také i u nás. Manipulátoři „Člověků v tísni“… Jaká je však skutečnost?

17:17

 

Republikáni dokonce posílili v polovině období hlavních prezidentských voleb v senátu

Zatímco náš Český rozhlas od rána adoruje úžasné voliče, co zvolili gay senátora a lesbickou senátorku za Demokratickou stranu (úžasná zpráva a schází ještě třetí jako zástupce pedofilů), my si můžeme zkusit hodnocení bez propagandy a manipulace.

 

V polovině období měla mít údajně díky totální nepopularitě Trumpa Republikánská strana hrozivé výsledky. Najednou vidíme, že v senátu posílila a ve sněmovně? Stačí si připomenout pouliční hysterii, demonstrace proti Trumpovi, nenávist většiny zpravodajských stanic od amerických přes západoevropská – od CNN až k BBC a neuvěřitelné množství pomluv a stříkání nenávisti – to vše mělo srazit Trumpa a Republikány totálně do kolen. A málokdo si uvědomí, že sami Republikáni si dávali tvrdé direkty mezi sebou a tím znejistily amerického, slušného, bílého, pracujícího voliče. A až teprve poslední týdny se trochu Republikáni zklidnili když zjistili, že ten propad je vymyšlený a volby tak katastrofání nebudou. Třeba ohlášení několika Republikánů, že už nebudou kandidovat za Republikány, protože Trump nebyl z řad Republikánů, navíc dokonce šli proti – například nejznámější a populární šéf Sněmovny reprezentantů amerického Kongresu Paul Ryan se v parlamentních volbách letos v listopadu už neucházel o znovuzvolení. To vše znevěrohodňovalo Republikány a věrohodnost Donalda Trumpa.

A tato rebelie ve Sněmovně reprezentantů jim velmi uškodila. Hádali se nejen s Clintony a Obamy, ale i mezi sebou. A s tím je konec. Rebelové jsou pryč i za cenu malé prohry.

 

Takže se střízlivým odstupem lze číst výsledky voleb v USA takto:

Republikáni v čele s prezidentem Trumpem ztratili Sněmovnu reprezentantů, což je sice prohra, ale jenom lehká, nikoliv dramatická. Bude například obtížnější prosazovat zákony a pomáhat si výnosy – specifika amerického vládnutí. Ve skutečnosti je to obrovské vítězství prezidenta Trumpa. Posílil senát a co je daleko, daleko nejdůležitější: pochybnosti Republikánů o trvalejším pobytu Trumpa v čele strany zmizely, byli zvoleni kandidáti loajální Republikánům a Trumpovi a strana se sjednotila. Teprve poslední dny totiž začala strana pracovat jako tým v čele s prezidentem Trumpem. A to je největší deviza těchto voleb v rozhádaných USA a největší deviza této strany a světa do budoucnosti. A ještě jedno: ta neprohra byla za účasti obrovského zájmu voličů!

A proto má i prezident Donald Trump pravdu: přes malou prohru do Sněmovny reprezentantů je to obrovské vítězství – sjednotili se, mohou táhnout za jeden provaz a svému vůdci věřit. A on jim! 

Zdroj: http://www.skrytapravda.cz/zahranicni/2017-donald-trump-privodil-smrt-republikanum-obliba-je-na-nule-hlasaly-gender-multikulturni-extremistky-a-sorosove

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

4
Komentujte

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Ctenartukjiriknoro Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
noro
Host
noro

takze ziadny paad financneho sektoru nas necaka zajtra. v podstate zaobalene povedane, Trump utrel usta, ale mohl aj viac. a menej je niekedy viac,, i ked mozem povedat keby menej byvalo viac viac, nebyvalo by viac viacmenej viac castejsie ako menej viac,, via menej. Tak? 🙂

jirik
Host
jirik

Během summitu G20 mají Spojené státy v úmyslu založit operační základnu v Uruguayi, aby zajistily bezpečnost dané události. Summit se totiž bude konat v Buenos Aires. V Montevideu však s touto perspektivou nejsou všichni spokojeni.

https://cz.sputniknews.com/svet/201811078418458-USA-Uruguay-zakladna-G20/

tuk
Host
tuk

K čemu je dobrý tento rozbor, když příznivci a odpůrci Trampa jsou jak je všeobecně
známo na obou stranách. Až podle nově schválených a přijatých zákonů se pozná kdo je vítěz. Zainteresovaní zajisté již vědí které persony se protlačili.
Podle chování a publicity, se ale dá vypozorovat kdo bude vládnout USA.

Ctenar
Host
Ctenar

Tak že. Jak tedy; bude bankovní krach 11.11.?, nebo jen na půl…a 28.11. válka jen s Ruskem, nebo jen s Čínou? Z těch připravených zatykačů budou jen některé možné realizovat?