Doreen Virtue přijala Ježíše Krista. Zahazuje své předchozí kariérní úspěchy a oddává se službě Bohu. – Geniální plán dokončen? / Doporučuji

Dostala jsem tip na video od čtenářky, která na něj narazila v podstatě náhodou. Sdělení globálně slavné Doreen Virtue pravděpodobně velice zmate miliony jejích fanoušků po celém světě. Čemu teď mají věřit?
Doreen Virtue všichni znají jako nejvýraznější osobnost, která propaguje andělskou terapii, léčení s anděly, komunikaci s anděly, s vílami a jistě se najde mnoho dalšího. Vydala veliké množství knih i vykládacích karet zaměřených na tuto tématiku a byla v podstatě jeden z prvních autorů, který se dal svého času v ČR koupit, než začaly vznikat i jiné knihy. Doreen však navždy zůstala nejvýraznější autorkou tohoto materiálu. To vše se teď má změnit.
Doreen Virtue totiž prožila vizi během kostelní mše a od té doby se rozhodla vydat jinou cestou… Fanouškové jsou zmateni, ale je to skutečně jiná cesta? Nebylo to vše součástí většího a dlouhodobého plánu?
.
Zde je anglický originál jejího oznámení, který vyšel 21.8.2017: https://www.youtube.com/watch?v=hKVAzoYkOMY
Všimněte si, že u videa jsou zakázané komentáře a ,,lajky/dislajky“. Nemám na to důkazy, ale domnívám se, že byly zrušeny záměrně kvůli vlně nevole ze strany diváků… Vše co v tomto článku dále zazní, je můj osobní pohled vycházející z mých zkušeností a vědomostí. Ve skutečnosti Doreen Virtue osobně neznám, nebydlím s ní, neviděla jsem její smlouvy a vše hodnotím okem vnějšího pozorovatele. Berte to během čtení na vědomí.
Zde je totéž video s českými titulky. Překlad není přesně slovo od slova, překladatel do něj vkládá upřesňující poznámky, citáty z Bible, nebo své osobní názory, ale významová hodnota videa je dobře zachována a vypovídající:
Doreen Virtue – od New Age ke Kristu!
https://www.youtube.com/watch?v=WnlnNH8JfwM
.
Nepřekvapuje mě to. Už mám asi dva roky nachystaný v rozepsaných článek na téma asi v tom slovasmyslu, že na Doreen Virtue je cosi podezřelého a že možná slouží k jinému účelu, než se obecně prezentuje. Roznesla totiž po světě řadu dobrého, ale i řadu nebezpečných hloupostí. Článek jsem nedopsala a tak nějak jsem se zdráhala ho dodělat, jelikož jsem neměla dobrý pocit z toho, psát na její adresu cokoliv nelichotivého a nehezkého, když jsou to povětšinou spíše moje domněnky a osobní závěry.
Několik jejích knih mám sama v knihovně, protože v době kdy mi bylo cca 12-15 jiné knihy na tohle téma nebyly k sehnání. Upřímně, moc mi toho nedaly a nedozvěděla jsem se moc praktického, co by mi bylo k užitku, ale svého času to bylo pro mne příjemné čtení, které mě povzbuzovalo ve věcech, ke kterým jsem přirozeně odmalička tíhla. Byla jsem ráda, že literatura tohoto druhu nějaká existuje, ale po přečtení tří jejích knih (Poslové světla, zážitky s anděly a léčení s vílami) už jsem si další její knihu nepořídila. Čtení to bylo příjemné, ale nic mě nenaučilo.
Později jsem začala být vůči Doreen podezřívavá, nikdy mi totiž nesedělo to, že by se s touto tématikou mohla stát celosvětově slavnou… Jakto? Nikdo nemůže být celosvětově slavný jen tak, leda by na oplátku matrixu něco poskytnul… Co poskytla Doreen? Za koho skutečně kope? Co když se její věhlas ve skutečnosti někomu hodí do krámu?

POKRAČOVÁNÍ ČLÁNKU ZDE: ALUŠKA.ORG – Doreen Virtue přijala Ježíše Krista. Zahazuje své předchozí kariérní úspěchy a oddává se službě Bohu. – Geniální plán dokončen? / Doporučuji

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

6
Komentujte

avatar
6 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
tofoJaraDogmaKlasikPavlínairile Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
sibolet
Host
sibolet
irile
Host
irile

Alu přesné!
U mě také tak,mam téměř stejnou zkusenost…
Poslední roky se proměnila úplně a rikala jsem si,to neni ona…
Každý den mi chodí na @ od nich jejich reklami o tom co delaji a jejich akce a nové knihy,karty …
Je to stále dokola, jedno a to samé.
Nechapu jak s touto tematikou vydrží na top starangels tolik let.
Otazka je , kdo za tim stojí?

Pavlína
Host
Pavlína

Je vidět, že Doreen je dochovně vyrovnaná, o čemž taky svědčí i harmonie barev oblečení ve videu.

DogmaKlasik
Host
DogmaKlasik

z blata do louze 😀

Jara
Host
Jara

Přecce i BIBLE vznikala podobným způsobem. ,,ONI“ totiž použili v Bibli skutečně pravdivé–ale jen střípky a ůtržky ze života Ježíše a skutečně Svatých. Na tyto kousíčky Pravdy ( které mimo jiné,i když jsou to jen střípky,tak působí velmi silně a právě ony jsou tím,co velmi silně přitahuje ,,duchovní a věřící“) A pak na tyto kousíčky Pravdy nabalovali nové a nové ůskočné překrucování a chytrádcké lži,aby lidi dostali tam,kam potřebují—-do poroby,otroctví a zajetí do Materialismu,nikoliv a nikdy ne do Duchovna Tvůrců. A kdo rozšiřoval tyto knihy ,včetně Bible? Mocní zbohatlíci,kteří na to měli finance! Protože tisknout a rozšiřovat tyto knihy bylo… Číst vice »

tofo
Host
tofo

Jasně pro mnohé zmatené ovce je to jen tom,že Duch svatý mluví skrze církev. Každá instituce včetně církve je jen nástroj k ovládání a moci.Bůh nepotřebuje prostředníky mluví ke každému z nás.Církev u naší zemi žila 60let někde v ústraní a ted posledních 5 let začíná opět vytahovat svá chapadla .Vše je domluvené je to jeden velký plán ……… S Doreen a jejím synem jsem se setkala osobně.To co říká na videu je nucená manipulace.Media dokáží být tak silná,že bud Vás vynesou do nebe nebo zakopou pod zem a na ni někdo tlačí….. Boj dobra ze zlem vede svůj vrcholný… Číst vice »