Drahoš se v německém tisku hrdě hlásí k příjímání migrantů! Ale Čechům tvrdí opak!

Milí čtenáři tadesca,

za celou redakci vás vyzývám, běžte k volbám! I jeden hlas může rozhodnout o osudu celé naší země. Zeman možná není ideální prezident, ale rozhodně bude hájit zájmy českého lidu lépe, nežli Drahoš, který se již dávno prodal elitám a hodlá sloužit JEJICH agendě!

Možná si říkáte, že už tady máme toho Drahoše trochu moc. Toto téma je však natolik důležité, že mu v této době musíme věnovat speciální pozornost. A z dobrého důvodu! Každý člověk, který nyní půjde volit profesora Drahoše, nebo člověk, který se voleb vůbec nezúčastní, českému národu pokaždé o milimetr nařízne pomyslnou lávku pod nohama. Proto vás prosím, jděte k volbám, volte Milloše Zemana a nenechte náš národ utopit!


Kandidát na prezidenta České republiky Jiří Drahoš přesvědčuje placenými inzeráty v mediích, že není pro nucené příjímání imigrantů, ale již neříká českým voličům, že je pro dobrovolné přijímání imigrantů do České republiky! (Foto Screenshot / FAZ)

Z jeho lhaní a manipulací ho usvědčuje německý deník FAZ, který zveřejnil jeho prohlášení určené pro Němce, že je pro příjímání imigrantů do ČR!

Na celou záležitost upozornil americký novinář žijíci v Praze Erik Best: „Chudák Drahoš si myslel, že Němci jsou jeho spojenci.“ („Drahoš se vyjadřuje pro přijímání uprchlíků.“ FAZ, 24. 1. 2018)

Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

9
Komentujte

avatar
9 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
.lakjirikMarošJana Fasinovaoctan Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Drahoš začal každou odpověď na jakoukoli otázku hysterickým útokem na Zemana; ve vzkazu voličům dál prskal, že on, až bude na Hradě, nebude jako Zeman, který už nemá této zemi co dát http://www.rukojmi.cz/clanky/5389-drahos-zacal-kazdou-odpoved-na-jakoukoli-otazku-hysterickym-utokem-na-zemana-ve-vzkazu-volicum-dal-prskal-ze-on-az-bude-na-hrade-nebude-jako-zeman-ktery-uz-nema-teto-zemi-co-dat —— drobný poznatek fotka v článku mně připomíná něco z herryho pottera…asi náhoda….. —- Symbolika ve studiu ČT při prezidentské debatě Česká republika: Přišlo emailem od jednoho čtenáře: Nebudu rozebírat obsah předvolební debaty obou prezidentských kandidátů v České televizi. Spíše poukážu na pozadí a symboličnost zvolených prostor, kde se konala. Z přiloženého obrázku je patrné, že diskuze probíhala pod schodištěm stylizovaném ve tvaru pyramidy. Na vrcholu pyramidy… Číst vice »

octan
Host
octan

To není podložené žádným výrokem, Skopčáci překrucují fakta – v případě, že by byl Drahoš zvolen, hodilo by se jim to do propagandy „podívejte se, dokonce už i Češi jsou pro migraci, Poláci a Maďaři, vemte si z nich příklad“. Tak to ale není. Kdo včera koukal na debatu, ví že Drahoš je proti imigraci a že tohle je to samé překrucování faktů, jako když Zeman tvrdil, že Drahoš vyslovil důvěru Kalouskovi, odvolávaje se na záznam rozhovoru, kde Drahoš ve skutečnosti neříká nic o důvěře…
https://twitter.com/VichFilip/status/956620868599369733

jirik
Host
jirik

Trochu polistopadové historie příblížil Jiří Baťa
http://www.rukojmi.cz/clanky/5390-sliby-se-slibuji-blazni-se-raduji

jirik
Host
jirik

Vyjádření FTV Prima k duelu Česko hledá prezidenta Nechápeme rozhořčení jednoho z kandidátů duelu „Česko hledá prezidenta“, pana Jiřího Drahoše. Vzhledem k tomu, že během debaty byla probírána témata, která se intenzivně řeší také v Parlamentu ČR a Senátu ČR, a která se dotýkají i Ústavy České republiky, rozhodně je nepovažujeme za bulvární. Nechápeme tedy, co má být dle jeho hodnocení bulvárního na církevních restitucích, právu na držení zbraní, možnosti zmírnění protikuřáckého zákona nebo otázkách migrace. Okruhy témat, které si vyžádal tým Jiřího Drahoše a které jsme zaslali oběma stranám zároveň v časovém předstihu pěti dní, byly také oficiálně zveřejněny.… Číst vice »

Jana Fasinova
Host
Jana Fasinova

Mne se strasne libi, jak volby v CR ovlivnuji neexistujici uprchlici, stejne, jak tomu bylo v minulych prezidentskych volbach, ktere rozhodl neexistujici problem Sudetskych Nemcu. „O nas bez nas“ se posunulo na „o nas bez nich“…Prala bych si, aby Cesi meli troche vic sebevedomi…a netrapili se stale kdesi u zdi…

Maroš
Host
Maroš

„Ve všech nejdůležitějších prioritách důležitých pro každého občana ČR jsou činy a názory Miloše Zemana pro Českou republiku užitečnější než názory Jiřího Drahoše. Jiří Drahoš je pouze reprezentantem skupin, kterým Miloš Zeman překáží v uplatnění jejich vlivu. Jiří Drahoš na rozdíl od Miloše Zemana projevuje ve svých vystoupeních neznalost skutečné politické reality. Povrchnost jeho vyjádření je dána tím, že o diskutovaných tématech toho převážně sám mnoho neví, nevyjadřuje názory vlastní, ale pouze opakuje názory, které mu předali jeho podporovatelé.“ http://www.nwoo.org/2018/01/25/doporuceni-k-prezidentskym-volbam/ Poznámka – „Drahoš navyše spomenul aj svoj obdiv a názorovú blízkosť k slovenskému prezidentovi Andrejovi Kiskovi./ Duel…/ https://slobodnyvysielac.sk/2017/12/28/nemecko-hlasi-prudky-narast-utokov-migrantov-na-policiu/ https://slobodnyvysielac.sk/2018/01/14/fico-milos-zeman-je-brutalne-inteligentny-ceske-volby-nekomentujem/ „Na… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Snižte počty cizinců, vyslechl si primátor Plzně od vlastenců (VIDEO UVNITŘ) Plzeň zažívá kritické období. Na ulicích za bílého dne můžeme běžně vidět narkomany, jak si aplikují drogy. Kolem ubytoven byly již dříve problémy s tzv. nepřizpůsobivými. K tomu ještě přibilo desetitisíce cizinců, z nichž jsou mnozí s kriminální minulostí a bez vyšších kulturně civilizačních návyků. Výsledkem je to, že mnoho občanů Plzně nepouští samotné děti ven. Často se občané obávají vycházen večer a v noci do města. Někteří ani nechtějí z důvodu své bezpečnosti používat prostředky hromadné dopravy. Toto je stav, s kterým se občané nesmějí smířit. Naděje na… Číst vice »

.lak
Host
.lak

Z těhle kabinetníků by se člověk po.píp.