Drahoš se v německém tisku hrdě hlásí k příjímání migrantů! Ale Čechům tvrdí opak!

Milí čtenáři tadesca,

za celou redakci vás vyzývám, běžte k volbám! I jeden hlas může rozhodnout o osudu celé naší země. Zeman možná není ideální prezident, ale rozhodně bude hájit zájmy českého lidu lépe, nežli Drahoš, který se již dávno prodal elitám a hodlá sloužit JEJICH agendě!

Možná si říkáte, že už tady máme toho Drahoše trochu moc. Toto téma je však natolik důležité, že mu v této době musíme věnovat speciální pozornost. A z dobrého důvodu! Každý člověk, který nyní půjde volit profesora Drahoše, nebo člověk, který se voleb vůbec nezúčastní, českému národu pokaždé o milimetr nařízne pomyslnou lávku pod nohama. Proto vás prosím, jděte k volbám, volte Milloše Zemana a nenechte náš národ utopit!


Kandidát na prezidenta České republiky Jiří Drahoš přesvědčuje placenými inzeráty v mediích, že není pro nucené příjímání imigrantů, ale již neříká českým voličům, že je pro dobrovolné přijímání imigrantů do České republiky! (Foto Screenshot / FAZ)

Z jeho lhaní a manipulací ho usvědčuje německý deník FAZ, který zveřejnil jeho prohlášení určené pro Němce, že je pro příjímání imigrantů do ČR!

Na celou záležitost upozornil americký novinář žijíci v Praze Erik Best: „Chudák Drahoš si myslel, že Němci jsou jeho spojenci.“ („Drahoš se vyjadřuje pro přijímání uprchlíků.“ FAZ, 24. 1. 2018)

Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

9 komentářů

 1. jirik napsal:

  Drahoš začal každou odpověď na jakoukoli otázku hysterickým útokem na Zemana; ve vzkazu voličům dál prskal, že on, až bude na Hradě, nebude jako Zeman, který už nemá této zemi co dát
  http://www.rukojmi.cz/clanky/5389-drahos-zacal-kazdou-odpoved-na-jakoukoli-otazku-hysterickym-utokem-na-zemana-ve-vzkazu-volicum-dal-prskal-ze-on-az-bude-na-hrade-nebude-jako-zeman-ktery-uz-nema-teto-zemi-co-dat
  ——
  drobný poznatek fotka v článku https://1gr.cz/fotky/lidovky/18/013/lnc460/ELE70ea0e_P201801251082601.jpg mně připomíná něco z herryho pottera…asi náhoda…..
  —-
  Symbolika ve studiu ČT při prezidentské debatě
  Česká republika:

  Přišlo emailem od jednoho čtenáře:

  Nebudu rozebírat obsah předvolební debaty obou prezidentských kandidátů v České televizi. Spíše poukážu na pozadí a symboličnost zvolených prostor, kde se konala. Z přiloženého obrázku je patrné, že diskuze probíhala pod schodištěm stylizovaném ve tvaru pyramidy. Na vrcholu pyramidy svítí jako vševidoucí oko jasné světlo a k jejímu vrcholu vedou dvě nezávislá schodiště na jejichž úpatí sedí bez rozdílu oba dva kandidáti. Mezi nimi přesně mezi dvěma sloupy symbolizující vstup do zednářského chrámu sedí moderátorka, která dává slovo oběma stranám schodiště a de facto tak ovlivňuje výsledek voleb.
  http://zvedavec.org/vezkratce/15021/
  v diskuzi –
  Jedna drobnosť, pod logom ČT vypadlo písmenko l. A na strane Zemana je viac svetla, Drahoš je zjavne na strane temna.

 2. octan napsal:

  To není podložené žádným výrokem, Skopčáci překrucují fakta – v případě, že by byl Drahoš zvolen, hodilo by se jim to do propagandy „podívejte se, dokonce už i Češi jsou pro migraci, Poláci a Maďaři, vemte si z nich příklad“. Tak to ale není. Kdo včera koukal na debatu, ví že Drahoš je proti imigraci a že tohle je to samé překrucování faktů, jako když Zeman tvrdil, že Drahoš vyslovil důvěru Kalouskovi, odvolávaje se na záznam rozhovoru, kde Drahoš ve skutečnosti neříká nic o důvěře…
  https://twitter.com/VichFilip/status/956620868599369733

 3. jirik napsal:

  Trochu polistopadové historie příblížil Jiří Baťa
  http://www.rukojmi.cz/clanky/5390-sliby-se-slibuji-blazni-se-raduji

 4. jirik napsal:

  Vyjádření FTV Prima k duelu Česko hledá prezidenta
  Nechápeme rozhořčení jednoho z kandidátů duelu „Česko hledá prezidenta“, pana Jiřího Drahoše.

  Vzhledem k tomu, že během debaty byla probírána témata, která se intenzivně řeší také v Parlamentu ČR a Senátu ČR, a která se dotýkají i Ústavy České republiky, rozhodně je nepovažujeme za bulvární.

  Nechápeme tedy, co má být dle jeho hodnocení bulvárního na církevních restitucích, právu na držení zbraní, možnosti zmírnění protikuřáckého zákona nebo otázkách migrace.

  Okruhy témat, které si vyžádal tým Jiřího Drahoše a které jsme zaslali oběma stranám zároveň v časovém předstihu pěti dní, byly také oficiálně zveřejněny. Pan Drahoš k nim nevznesl žádné připomínky, a to ani před zahájením debaty.

  Vstupenky divákům do divadla nepřidělovala televize Prima, ale volební štáby obou kandidátů. Oba týmy kandidátů dostaly vstupenky a zajistily si také jejich distribuci a obsazení míst.

  O přítomnosti diváků vybraných volebními týmy věděli oba kandidáti předem a nevznesli k tomu žádnou připomínku, stejně tak jako k místu konání.

  Bylo tedy čistě na rozhodnutí volebních týmů, koho na debatu pozvou. Pokud měl pan Jiří Drahoš dojem, že příznivci jednoho kandidáta jsou více hluční, než u protikandidáta, tak je nutné uvést, že hluk byl na obou stranách identický.

  Kandidáti měli možnost pozvat si do divadla své podporovatele, včetně VIP osobností, a to rovným dílem. Každý z obou kandidátů tak získal polovinu míst v hledišti, tedy 400 lístků, což odpovídá možné kapacitě divadla. Oba kandidáti tak měli stejné zastoupení a podmínky byly rovnocenné.

  To, že pan Drahoš hodnotí pohodlnost křesla, nám přijde úsměvné.

  Související témata s článkem
  Zpravodajství FTV Prima
  http://prima.iprima.cz/zpravodajstvi/vyjadreni-ftv-prima-k-duelu-cesko-hleda-prezidenta

 5. Jana Fasinova napsal:

  Mne se strasne libi, jak volby v CR ovlivnuji neexistujici uprchlici, stejne, jak tomu bylo v minulych prezidentskych volbach, ktere rozhodl neexistujici problem Sudetskych Nemcu. „O nas bez nas“ se posunulo na „o nas bez nich“…Prala bych si, aby Cesi meli troche vic sebevedomi…a netrapili se stale kdesi u zdi…

 6. Maroš napsal:

  „Ve všech nejdůležitějších prioritách důležitých pro každého občana ČR jsou činy a názory Miloše Zemana pro Českou republiku užitečnější než názory Jiřího Drahoše. Jiří Drahoš je pouze reprezentantem skupin, kterým Miloš Zeman překáží v uplatnění jejich vlivu. Jiří Drahoš na rozdíl od Miloše Zemana projevuje ve svých vystoupeních neznalost skutečné politické reality. Povrchnost jeho vyjádření je dána tím, že o diskutovaných tématech toho převážně sám mnoho neví, nevyjadřuje názory vlastní, ale pouze opakuje názory, které mu předali jeho podporovatelé.“
  http://www.nwoo.org/2018/01/25/doporuceni-k-prezidentskym-volbam/
  Poznámka – „Drahoš navyše spomenul aj svoj obdiv a názorovú blízkosť k slovenskému prezidentovi Andrejovi Kiskovi./ Duel…/
  https://slobodnyvysielac.sk/2017/12/28/nemecko-hlasi-prudky-narast-utokov-migrantov-na-policiu/
  https://slobodnyvysielac.sk/2018/01/14/fico-milos-zeman-je-brutalne-inteligentny-ceske-volby-nekomentujem/
  „Na Slovensku by v lete budúceho roka mohol fungovať nový portál pre migrantov. “
  „Vo štvrtok o tom informovala riaditeľka Ústavu etnológie SAV “
  „Ako zástupcovia SAV ďalej informovali, pred samotným spustením vo všetkých krajinách projekt otestujú ešte v niektorých mestách, napríklad v rakúskom Grazi, slovinskej Ljubľane či chorvátskom Záhrebe a nemeckom Mníchove. “
  REPLAY: SAV!!! = toto sa pečie na akademickej úrovni = anlógia Drahoš v Čechách!
  Poznámka – kto má migrovať na Slovensko z Mníchova a Grazu – „Ukrajinci, Slovinci, Chorváti“? Preto portál v angličtine?! Sú to akademické zapredané ku…!!!
  https://lionline.sk/na-slovensku-bude-fungovat-nadnarodny-portal-pre-migrantov/
  Keďže „Drahoš chce“ silnú ČR v silnej EU – potom má prioritu pravidlo – Európa by sa nemala rozpadať v spore o krízu utečencov! Či? A keďže „Ficove“ Slovensko mieri do tvrdého jadra EU – platí toto pravidlo detto! Diskusie o kvótach len zastierajú skutočne rozbehnuté plány na prijímanie imigrantov a ich aktívnu organizáciu!
  http://www.faz.net/aktuell/politik/fluechtlingskrise/fluechtlingskrise-aufruhr-gegen-die-quote-13819894.html
  Medzinárodná organizácia pre migráciu
  http://www.iom.sk/sk/aktivity/integracia-migrantov
  Migration data portal
  https://migrationdataportal.org/?i=stock_abs_&t=2017
  Migranti! Ako na to?!
  „Run, run, run!“ /Celeste Bickingham/
  https://emigrate.gov.in/ext/
  „Prostredníctvom audiovizuálneho programu, s poradenstvom spoločnosti Transforma Films as formáciami podporovanými Edualterom a učiteľmi, sa program zameriava na zvýšenie citlivosti mladých ľudí o realitu prisťahovalcov prostredníctvom rozhovorov, ktoré sami zaznamenávajú a upravujú na výrobu dokumentárneho videa. Video je sprevádzané krátkym životopisom napísaným pre každý príbeh. V priebehu projektu, v pároch, študenti tiež vytvoria blog, ktorý sa používa ako miesto na zamyslenie sa nad každodenným projektom; A konečný produkt sa zhromažďuje v blogu Som Migrants“
  Otázka – prečo niekto na svojom španielskom portáli učí imigrantov práve slovenské slovo – „Som – I am“?!! ku…?!
  No pretože nám ich sem mienia posúvať!!!
  http://portalpaula.org/ca/som-migrants/

 7. jirik napsal:

  Snižte počty cizinců, vyslechl si primátor Plzně od vlastenců (VIDEO UVNITŘ)

  Plzeň zažívá kritické období. Na ulicích za bílého dne můžeme běžně vidět narkomany, jak si aplikují drogy. Kolem ubytoven byly již dříve problémy s tzv. nepřizpůsobivými. K tomu ještě přibilo desetitisíce cizinců, z nichž jsou mnozí s kriminální minulostí a bez vyšších kulturně civilizačních návyků. Výsledkem je to, že mnoho občanů Plzně nepouští samotné děti ven. Často se občané obávají vycházen večer a v noci do města. Někteří ani nechtějí z důvodu své bezpečnosti používat prostředky hromadné dopravy. Toto je stav, s kterým se občané nesmějí smířit. Naděje na zlepšení bezpečnosti se Plzeňané nevzdají.

  http://narodnidemokracie.cz/snizte-pocty-cizincu-vyslechl-si-primator-plzne-od-vlastencu/

  Příjemně nás překvapil primátor města Martin Zrzavecký. Nesplnil naše pesimistické očekávání tím, že nezaujal pozici mrtvého brouka ani požadavky občanů neignoroval. Primátor si jistě uvědomuje výbušnost situace. Vyšel před radnici občanům vstříc a výzvu přijal. Snažil se nás přesvědčit, že dělá pro bezpečnost občanů maximum. Uvedl některá restriktivní opatření města v záležitosti ubytoven a výstavby nových továren v Plzni a okolí. Musíme přiznat, že přímou konfrontaci s občany zvládl výborně a částečně spravedlivý hněv aktivistů utlumil. V diskusi s primátorem aktivisté slíbili, že budou v tažení za bezpečnou Plzeň pokračovat. I když vedení města tvrdí, že má státní legislativou svázané ruce, aktivisté jsou připraveni dál na představitele města tlačit. V otázce bezpečnosti nemůže politik používat termíny jako nejde to, nemůžeme, není to v našich silách apod. Věříme, že politická reprezentace pod silným tlakem veřejnosti dokáže najít cestu, jak občanům města bezpečnost zvýšit.

 8. .lak napsal:

  Z těhle kabinetníků by se člověk po.píp.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.