Drahoš je určitě inteligentní, ale nemá na to, aby se potýkal s krizemi, myslí si někdejší asistentka pěti prezidentů USA

Hlava státu musí mít pořádné ego, aby byla schopná se rozhodovat. Miloš Zeman je člověk, který dokázal, že umí číst v duši národa, tvrdí Eliška Hašková Coolidge.
Článek
„Prezident nesmí čekat na aplaus a dělat jen věci, které mu přinesou popularitu. Musí cítit to, co národ potřebuje, a tím směrem jej vést,” popisuje ve Výzvě bývalá asistentka pěti amerických prezidentů Eliška Hašková Coolidge hlavní kvality člověka, který má zastávat nejvyšší úřad.

„Miloš Zeman miluje národ. Je to velký vlastenec. A charakterně i eticky je to člověk, před nímž bych smekla klobouk. To mají společné s Donaldem Trumpem,“ dodává expertka na etiketu.

Proč jí přesto, že podporuje Miloše Zemana, vadí předvolební inzeráty varující před imigranty a Jiřím Drahošem? V čem je podle ní Jiří Drahoš slabší kandidát? Jaké jsou silné stránky Miloše Zemana? A co říká na veřejné rozebírání zdravotního stavu nejen Miloše Zemana, ale třeba i Donalda Trumpa? Podívejte se v rozhovoru ve videu ZDE.

 

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

6 Komentáře zapnuto "Drahoš je určitě inteligentní, ale nemá na to, aby se potýkal s krizemi, myslí si někdejší asistentka pěti prezidentů USA"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Martin Rubáš
Host
Martin Rubáš

Zeman je lepší v debatě jasně dominoval. Dokáže líp mluvit i při chatrném zdraví. Vždycky odmítal migraci, zatímco Drahoš byl za příjmání až když zjistil, že mu to politické body nepřinese tak otočil. Nedá se mu věřit, bude servilní vůči EU.

http://www.epshark.cz/clanek/383/vcelku-truchliva-story-na-prime

Jara
Host
Komentář dole mi to nebralo,zkusím tady…. Římský klub založen 1968,původně 30 státy,zejména Západními…s cílem prohlubovat Poznání v epoše ,,Vědeckotech.rozvoje“.. A ZABÝVÁ SE GLOBÁLNÍMI ROBLÉMY S CÍLEM PÚSOBIT NA VEŘEJNÉ MÍNĚ NÍ ! ? …Ale co od té doby dokázali? A taky to,že každá společnost na Zemi je dříve,či později infiltrována Svobodnými Zednáři..a tzv. Elitou… A všímejme si přímých důsledků,důkazů…Co se děje se Zemí,počasím,vodou,potrvinami….? Kdo je dnes,a pro koho dneska pracuje i Římský klub“ ? Připomínám,že nejen spolky a organizace,ale především všechny světové org. byly infiltrovány,čin přímo plánovány,kontrolovány a přímo , či nepřímo řízeny tajnou organizací, řádem ,,Svobodných Zednářů“, který vždy… Číst vice »
Maroš
Host
Maroš
„Hlava státu musí mít pořádné ego, aby byla schopná se rozhodovat.“ – ??? Každý psychopat má svoje super ego – a čo? To je kvalifikácia na hlavu štátu? Osobne si po tom jej výroku myslím, že ako „súdružka“ 5 amerických prezidentov – tak trochu určitej fyziognómie, je zrejme významnou manipulátorkou v prezidentskej suite – na Slovensku máme mužskú analógiu. Jednoznačne – najväčšou slabinou muža je jeho ješitnosť, a v tomto kontexte som presvedčený, že každá ženská manipulátorka dosiahne svoj manipulátorský „orgazmus“ pri každom zjavne najvhodnejšom slaboduchom a vnútri zvrátenom objekte, ako je č. 6! – Drahošovi! To bude zábava! Takto sa… Číst vice »
Maroš
Host
Maroš

Jew show
1. Madeleine Albright – Show Jana Krause 26. 10. 2012
https://www.youtube.com/watch?v=E1_tTPmcpxo

jirik
Host
jirik

Kateřina Zemanová odvolila. A pověděla nám něco zajímavého o svém tátovi
ROZHOVOR Byla symbolem předvolební kampaně Miloše Zemana v roce 2013, nyní studuje v zahraničí a do českého politického dění se tedy nijak nezapojuje. Přesto Kateřina Zemanová po letech poprvé promluvila a poskytla ParlamentnímListům.cz krátký rozhovor, v němž svého otce podpořila. O zdraví svého otce mluví jednoznačně. Kdyby viděla, že se jeho stav jakkoli zhoršuje, jako první by s tím začala něco dělat.
http://www.rukojmi.cz/clanky/5384-katerina-zemanova-odvolila-a-povedela-nam-neco-zajimaveho-o-svem-tatovi

jirik
Host
jirik

Výzva: Tady jde o to, zlikvidovat Zemana. Politika a náboženství jsou největší svinstvo, říká Troška
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/tady-jde-o-to-zlikvidovat-zemana-politika-a-nabozenstvi-jsou-nejvetsi-svinstvo-rika-troska-42048?dop-ab-variant=&seq-no=1&source=hp
„Já bych nechtěl být politikem ani za zlaté prase, politika a náboženství jsou největší svinstvo,“ dodává Troška s tím, že Jiří Drahoš se některým politikům hodil na to, aby tady byl někdo proti prezidentu Zemanovi. Česká republika by podle něj měla mít blíže k Rusku, protože jsme podle jeho názoru Slované.

Proč bude volit Miloše Zemana a otevřeně ho podporuje? Jak se dívá na kritiku současného prezidenta? Opravdu je namístě říkat, že ho chtějí někteří lidé zničit? Podívejte se na rozhovor v úvodním videu.

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!