Drahoši, jenom lidský odpad předhazuje Stephenu Hawkingovi, že kryplové mají z veřejnosti zmizet

…..právě tady hovořil pan VĚTEC DRAHOŠ sám o sobě. Má naprostou pravdu Kryplové jak se sám DRAHOŠ nazval, který nemá úctu k nikomu, BY MĚLI Z VEŘEJNOSTI ZMIZET….

13:27

Drahoši, jenom lidský odpad předhazuje Stephenu Hawkingovi, že kryplové mají z veřejnosti zmizet!

Co bylo nejvýraznější na debatě Drahoše z prezidentem Zemanem? Pohrdání o nohách prezidenta Zemana. Zatímco duševně prezident Zeman jakéhosi Drahoše deklasoval důkazy jak nepřetržitě lže, akademik Drahoš se mu to snažil vrátit začátkem a koncem uměním se pohybovat, což kvitují jeho „kulturně – demokratičtí“ přátelé.

Souboj o prezidenta má být soubojem síly ducha, nikoliv těla!

Je strašné, kam až tato Drahošova spodina dokáže zajít…

Gayové pláčou, jak se k nim lidé údajně chovají, ale že sami provokují, je nezajímá:

„Žádáme, aby kandidáti na prezidenta republiky diskutovali VESTOJE!, píše postižený slovenský gay a režisér působící v Praze Fero Fenič a další postižený  – gay a profesor Martin C. Putna si přisazuje. „Taky budeš starý a nemocný. Taky umřeš,“ směje se ironicky k divákům Drahoše s pohledem na Zemana prapodivný profesor Putna.

I trapná Drahošova žena si z chůze dělala legraci.

 

Fero Fenič na tiskové konferenci Febiofest 2009

Je smutné, jak se chovají údajní elitní profesoři, režiséři, redaktoři

Když na prezidenta Zemana nemají duševně, tak zbaběle okopávají kotníky. Stephen William Hawking je britský teoretický fyzik a jeden z nejznámějších vědců, ale pro Drahoše a jeho příznivce je to duševní krypl jako Zeman, protože neběhá a potřebuje hůl, Hawking má dokonce vozík a trubičku. Tihle kryplové by měli z našeho života zmizet, naznačuje nejen křepčením Drahoš, ale i Kmenta a další lidský odpad.

Ano, je to ten Kmenta, který musel u soudu přiznat, že knížka Kmotr je vymyšlená špína a že s lidmi manipuloval, byť lidem tvrdil, že jsou to fakta o Klausově době. A že je to vážně další lidský odpad se stačí podívat na Twitter. A Fendrych? Úsudek si raději už udělejte sami.

 

 

Když prezident Zeman načapal Drahoše při lžích,  ten začal útočit na chůzi Zemana. Hnus.

 

A nyní fakta: Nic jste neudělal, aby migrace byla zastavena, pane prezidente Zemane. Ten se mu vysmál, protože i manipulativní Česká televize běsnila, jak se  prezident Zeman v OSN ostře obul do „vítačů a Merkelové“. To prý Drahoš neví,  u nich ve vsi to slyšet nebylo…

A prý prezident Zeman neumí číst, protože u nás ruští agenti obcházejí byty a chtějí, aby byl volen Zeman. Že volby do sněmovny ovlivnili ruští agenti. Prý to četl v novinách. Prý umí číst, Zeman ne. A BIS je nesvéprávná, v Británii to vědí lépe. Novináři. Prezident Zeman se trhal smíchy, a následně mu odpověděl, že by se Babiš rozzuřil, kdyby zjistil, že je zvolen díky ruským agentům.

 

Jistě, kdyby tyto cancy říkal náš skvělý komik Felix Holzmann, lidé by se trhali smíchy. Vážně Drahoš neví, že volba prezidenta je odhalování názorů, se kterými by měl veřejnost vést? Že politici a prezident předkládají zákony exekutivě, zatímco Drahoš by jenom poslouchal exekutivu, jak se vyjádřil? Je pak jasné, že je jeho klaka tak rozzuřená. I na konci vyskočil a ukazoval Zemanovi, že jemu ještě nohy slouží.

 

Bylo by fajn panu akademikovi říct, že v kulturní společnosti se fyzický handicap nezesměšňuje.

tm: akademikovi možná, ale primitivovi s amputovaným mozkem budete těžce něco vysvětlovat…..

Že volba prezidenta je soutěž ducha, nikoliv nabušeného těla. A že česká kultura byla vždy na vysoké úrovni. Ale dnes? To, co představuje Drahoš má být naše elita? Hnus. Kultura a společenské vystupování v osobě Drahošově to fakt není. Nervozitu soupeře umíme pochopit, ale zbabělé rány ne. Říká se, že prezident Zeman je hulvát. To, co předvedl zbabělý Drahoš nemá ani cenu komentovat.

A výše výroky lze jenom doplnit: svůj k svému. Okrajová společnost se sjednotila. To má být ta „elita národa“, pane Drahoši?

Zdroj (1)

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

10
Komentujte

avatar
8 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
octomaníkNulajirkaMarošAles Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
moai
Host
moai

Nerozumím tomuto článku. Jsem proti Drahošovi, a to jednoznačně, ale nechápu tenhle článek. Diskusi jsem viděl a nevím, že by tam 666ka na někoho tímto způsobem útočil.? Jinak co psaly na Centrumu a na seznamu o duelu… to sledovali asi nějakej jinej kanál. Zeman jednoznačně zvítězil. Všímali jste si mimiky jeho soupeře? Hnus. No a k panu Fendrichovi…. vždycky když čtu nějaký článek, který mne vytočí, říkám si: „Který hovado !!! to psalo, takový nesmysly?!!!“ No v 90 ti procentech je to pan Fendrich… hovado Krásně se vyjádřil k duelu pan V. Klaus (než to po 2 hodinách šoupli do… Číst vice »

moai
Host
moai

pardon Fendryyych

moai
Host
moai

Mimochodem jsem zadal do Gematria calculator centrumcn (že by českoněmecké centrum?) No a vyšlo tohle:
http://www.gematrix.org/?word=centrumcn
novinky (hovínky) za 666 zaostávají o pouhých 6 bodů

octan
Host
octan

Cože, Drahoš nesmí odejít po svých, aby to Zemanovi nebylo líto?
Tak v tom případě si měl Zeman na Nově nabarvit obličej na černo, aby to nebylo líto Korantengovi…
A snížit úroveň vyjadřování při rozhovorech se Soukupem…

LDV
Host
LDV
Ales
Host
Ales

Po debate na prime je vec zcela jasna a neni vice treba komukoli neco vysvetlovat

Maroš
Host
Maroš

Drahošove vyjadrenia „o zbytočných kryploch“ majú korene v sociálnom darwinizme a Malthusovych tézach – a všetok tento spoločenský „ideál“ je predmetom diskusíí a programom NWO brakovania „zbytočných“ – v Rímskom klube psychopatov – „elitných narcisov“!
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/7406-u-skupiny-vedcu-vyvolal-obrovsky-potlesk-plan-na-vyhubeni-90-procent-lidske-populace-vzduchem-se-sirici-ebolou
Bill Gates is EVIL – The Truth about Bill Gates Foundation Depopulation Agenda
https://www.youtube.com/watch?v=LbGLZSXkS_4
Agenda 21 & Georgia Guidestones Plan for Population Reduction to 500 Million
https://www.youtube.com/watch?v=VDiEANGgVlY
The Georgia Guidestones: Mysterious Time Capsule, Blood On the Capstone?
https://www.youtube.com/watch?v=xYCLWZcRx3g
83% Population Reduction in USA 2025
https://www.youtube.com/watch?v=3qsTzoB1Pjc

jirka
Host
jirka

Symbolika v debatě na čt http://zvedavec.org/vezkratce/15021/

Nula
Host
Nula

skúsim z inej strany: Nieje Hawking pre vedecký svet niečo ako G-Zero man ? Tak ako v teológiách sa nevedomosť zakrýva/vyhovára za boha/G-Zero, tak isto sa môžu aj vedecké omyly zakrývať za Hawkinga ? Pokúšam sa predstaviť si ako fyzický vedec Hawking vedie jedným prstom prednášky, keď dokazuje svoje objavy a stále mám k tomu kopec otázok. Trebárs taká teória strún musí pri dokazovaní obsahovať obrovské množstvo matematických vzorcov a dokazovať to jedným prstom … Hm… ? Tiež počas dokazovaní a objavovaní fungujú oba faktory naraz (aj oponentský aj prednášajúci) – takže často sa tým pri dostaní sa ku konečnému… Číst vice »

octomaník
Host

Trochu mimo téma – prosím o ponechání a schválení komentáře – určeno především pro slovenské čtenáře (nebo dát jako téma na web) Díky.

Malá Rebeka bojuje s leukémiou a pomôcť jej môže každý, stačí darovať krv
http://octovani.mablog.eu/mala-rebeka-bojuje-s-leukemiou-a-pomoct-jej-moze-kazdy-staci-darovat-krv/