Drang nach Osten je zase tady! Němci chtějí znova pochodovat na Čechy! 80 let po okupaci ČSR chtějí mít Sudeťáci příští sněm v Čechách

Drang nach Osten je zase tady! Němci chtějí znova pochodovat na Čechy! 80 let po okupaci okleštěného zbytku ČSR nacistickým Německem, která proběhla 15. 3. 1939, vyhlásil v sobotu 8. 6. 2019 v Regensburgu německý ministr vnitra Horst Seehofer, při svém projevu na sněmu sudeťáckého landsmanšaftu, plán jeho předsedy, Bernda Posselta, vykonat příští sudeťácký sněm v Čechách, za velkolepou německou myšlenku.

 

Foto: Nacistické tanky na Václavském náměstí

15.3.1939 Německá tanková divize obsazuje Václavské náměstí!

 

 

 

 

 

Čeští politici přítomní na sněmu Sudeťáků jejich nápadu, pochodovat na Prahu, nadšeně tleskali!

Na sněmu v Regensburgu byli přítomní čeští politici Pavel Bělohrádek, Daniel Herman (oba KDÚ-ČSL) a Marksová-Tominová (ČSSD). Ani jeden z nich proti německému nápadu, vpochodovat do Čech, neprotestoval. Naopak si společně s Němci posteskli, že doba pro tuto velkolepou myšlenku dozraje nejdřív za dva až tři roky. Je tedy jasné, že si všichni zřetelně uvědomili, že nejdříve musí z povykovaný pražský dav, a nebo česká justiční mafie, odstranit z úřadu premiéra Andreje Babiše, a zároveň musí všichni vyčkat, než Miloš Zeman ukončí svůj úřad prezidenta, aby na jeho místo byla, po mediální masáži zmatenými voliči, dosazena nějaká nová „bömische Čaputka.“ Akce Milionu chvilek jsou tedy jasnou předehrou budoucích operací nové německé páté kolony, a mají za úkol rozvrátit Hnutí ANO a českou vlasteneckou scénu, a vytvořit tak podmínky pro vítězný vjezd sudeťáků na jejich velkolepý marš po nejkrásnějším německém městě Prag!

 

Foto: 8.6.2019 Regensburg – zleva do prava Bělobrádek, Seehofer, Posselt

O tom, že demonstrace za odstoupení Babiše a německé plány na vpochodování do Čech spolu úzce souvisí, svědčí první stránka německých novin Sudetendeutche Zeitung ze dne 7. 6. 2019. Hlavními články jsou. Projev Bernda Posselta – Mosty pevnější než skála. Pod ním – Brusel podává žalobu. 120 tisíc lidí demontrovalo v Praze proti Babišovi. A od nich vpravo – Pochod smíření v Brně za německé oběti české zvůle při pochodu smrti! Myslíme, že není, co dodat. Souvislosti, načasování i plány sudeťáků jsou jasné.

 

 

 

 

 

 

Foto: Sudetendeutche zeitung ze dne 7.6.2019

Sudeťáci a Němci mají plnou hubu smíření! Německy „Versöhnung“! Tak se podívejte, jak to slovo chápou. 9. června 1942 – jednotky SS obkličují Lidice! 10. června 1942 dopoledne – jednotky SS postřílejí 173 lidických mužů, odpoledne už Lidice hoří. A mohli bychom pokračovat. A takhle vypadá německé Verhsöhnung – koukněte znova na stránku Sudetendeutche Zeitung ze dne 7.6.2019 – Vidíte tam někde omluvu za Lidice? Ne. Ale českou omluvu za německé utrpení ano! Tak si to Němci představují. Češi se budou omlouvat za utrpení, která Němcům způsobili, levně pro Němce pracovat, jíst odpadky z jejich potravinářské nadvýroby, platit Afričanům za jejich německý kolonialismus, hostit ty hloupější islámské imigranty, kterých se chtějí Němci zbavit, protože umějí jenom kebab, a aby se moc Češi nevzdělávali – jsou přeci určeni k manuání práci v německých továrnách – budou podrobeni inkluzi! Tak tohle je nový německý Drang nach Osten! Místo uzavření českých vysokých škol nová metoda inkluze. Výsledek stejný. A kdyby snad nějaký pražský Cemper Manipulátor namítal, že noviny vyšly 7. 6. 2019 a výročí Lidic nastane až za tři dny, tedy dnes 10. 6. 2019, tak pozor. Oni to nejsou noviny, ale týdeník, a jeho vydavatelem je Sudetoněmecký landsmanšaft!

 

Foto: Lidice 10.6.1942. 173 povražděných mužů z Lidic! Ani slovo omluvy v Sudetendeutche Zeitung!

Němci pořád vykřikují Versöhnung – Smíření, ale smlouvou nařízené a uznané válečné reparace platit odmítají! Mají z nich strach. Proto ten koordinovaný útok na státy V4, Andreje Babiše a Miloše Zemana. Nenávistné skučení Daniela Hermana na prezidenta ČR byla jenom předehra! (odkaz)

 

 

 

 

Dne 19.4. 2019 uložil řecký parlament vládě, aby po Německu začala vymáhat nikdy nezaplacené reparace za 2. světovou válku. A Řekové jsou vzteky bez sebe. Německá kancléřka Angela Merkelová je donutila v uplynulých několika letech tvrdě splácet všechny dluhy. Velká část řeckých dluhů byla splatná Němcům. A co Němci? V roce 1942 nařídili okupovaným Řekům, aby jim bezúročně půjčili 476 milionů říšských marek! Když je Řekové chtěli zpátky – Angela se jim vysmála! To je německé Versöhnung – vy budete pracovat a platit, my budeme kasírovat Vaši práci a nic Vám nevrátíme. Na válečné reparace a naše dluhy zapomeňte. My jsme vítězi 2. světové války. Anglická královská rodina tento fakt už uznala! (odkaz)

 

Foto: Na společné fotografii představitelů Aliančních států, kteří přišli uctít památku padlých veteránů Dne D, se na Vás vesele usmívá představitelka „nové“ vítězné alianční mocnosti Německa Angela Merkelová! Inu má proč. Dluhy platit nemusí. A od teď je už dokonce uznaná za vítěznou mocnost 2. světové války. Kdo jsou tedy poražení? Češi, Poláci, Řekové, Rusové, Srbové!?

Válečné reparace požadují Řekové (odkaz) a Poláci (odkaz) a co Češi? Mlčí nebo poklonkují před Němci. Němci nám podle závěru úřadu pro reparace v Bruselu dluží nejméně 19,4 miliardy amerických dolarů v jejich hodnotě vyjádřené k roku 1959. Tedy nejméně 438 miliard korun podle přepočtu k současnému kurzu dolaru. Ve skutečnosti to bude značně víc, protože jak znáte z exekucí, dluhy časem rostou. A co dělají české vlády, které mají neustále hluboko do kapsy? Nic. Buzerují a zdaňují Čechy, jak jen se dá. Na Němce si netroufají. Ani Klaus, ani Zeman, ani Špidla, ani Gross, ani Paroubek, ani Topolánek, ani Nečas, ani Sobotka a zatím ani Babiš. A přitom, Česko ani Československo se nikdy reparací nevzdalo! Reparace stále trvají. Názor špičkových nekomunistických právníků si můžete přečíst zde (odkaz).

 

 

 

 

A navíc, Němci mají z Čeho platit. Kolik mají přebytky svého rozpočtu dotovaného Vaší levnou prací si můžete přečíst zde (odkaz). To jsou sumičky, co? Jenom loni měli přebytek 287 miliard korun. Tak to je německé Versöhnung v praxi. Peníze mají, ale dluhy platit nebudou. Tak to ne! Sledujte české politiky. Brzy je vyzveme, aby se přidali k řecké a polské reparační iniciativě. Uvidíme, jak se zachovají. Když Němci nechtěli platit reparace Nizozemcům, tak ti se s nima nepárali a hned jim zabavili 69 km2 německého území, a nevrátili ho dokud Němci nezaplatili! (odkaz) Tak se na skopčáky musí. A od Francouzů a Angličanů pomoc nečekejte. Zradili v roce 1938. Zradí zase. Angličani se stahují za kanál, už mají eurohujerů plné zuby a nehodlají jim jejich nesmysly platit. A Francouzi, ti potřebují německé peníze, nebo se jim jejich blahobyt sesype jak domeček z karet. Je teď na nás, jestli znovu kapitulujeme nebo ne.

 

Foto: Mnichovská dohoda 1938. O nás bez nás! Aby se situace neopakovala, je třeba se spojit s Poláky a Řeky!

 

 

 

 

Šiřte tyto texty a nahrávky. Je na čase donutit české politiky, aby začali hájit české zájmy!

Zpracovala: Záškodnická politická skupina ČSR (Černohorský, Svatoš, Rajský)

Publikace skupiny ČSR najdete zde: https://www.investigace.com/

https://www.youtube.com/channel/UCvejd7UQI6_5cENT6-cC46Q/videos

 

 

 

 

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

12 komentářů

 1. Miroslav napsal:

  360.000 mrtvých, to je nic? O vystěhování sudeťáků rozhodli vítězné mocnosti, a je to nepromlčitelné ! Kdo se to sakra snaží obrátit historii Evropy ?!!

 2. Olin napsal:

  Pokud na sudetoněmecký sraz v Česku dojde, tak je to začátek konce českého státu. Už teď funguje jako německá kolonie, další krok je tedy jasný

 3. Fotografka napsal:

  Dnes je na Aeronetu článek o tichém vysazování migrantů z Afriky v Praze. Autobus, který je přivezl, zastavil mimo zastávku a vyklopil je v Karlíně. To je začátek konce, protože vláda o tom musí vědět ale neustále budou politici lhát že je tady nemáme. Čtenář Aeronetu to vyfotografoval a poslal do redakce.

 4. Hum napsal:

  Posselt dovtedy „vybuchne“ a zrovna zo zemou cely bavoristan

 5. DASTIN napsal:

  S tim STBackym debilem ze slovenska jsme to taky nevyhrali, trese se pred makrelou jak ratlik, jeho poslanci jsou v EU ve skupine ALDE, banda nejvetsich debilu, slunickaru a vitacu. Tak co ho porad oslavujete, je to zmetek vsech zmetku kral, chameleon……vzdyt neco rika a uplne neco jineho dela. Jeho poskoci v EU hlasuji proti V4 a nasi vlasti.

 6. antol napsal:

  neviem ako to mam napisať,bol som vysypať smeti a na schodoch ma zastavili žandari bez op a pol. stanica.ani voda,ani nič a peši domov.bez op nezaujem,velkí šefkovia.zasrani čo nikdy nič nevyprodokovali pre spoločnosť.nezapajal som sa do diskusijí ale dnes to bol už horor

 7. Anan napsal:

  Český rozhlas dokola opakuje relaci, ve které se nějaká 50-ti letá plzeňačka dojímá z návštěvy ma sjezdu sudeťáků a Plzeňská filharmonie tam hrála hymnu-nehymnu EU. Relace končí větou jak se máme pořád co učit od západu (bavoráků). A v rozhlase i na ČT neustále mluví o protestech za odvolání Babiše atd. Už chybí jenom nápis: zrušme volby a budeme volit v ulicích. Jeden plakát z demonstrace byl polepený ovcema s titulkem nejsme ovce. Platí: vypadá to jako ovce, bečí to jako ovce, tak to ovce je.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..