Drby ze světa a donucení k příměří 27.02.2018

…..tak nám situace ve světě začíná eskalovat. Není ale vyloučeno, že veškerému dění bude zase zcela jinak. A to pod taktovkou Ruska….

00:27

Krátce telegraficky řečeno a podáno. Možná nebudou potřebovat ani metr sněhu a mrazy…..

DONUCENÍ K PŘÍMĚŘÍ –Rusové přechází na hypersonické zbraně a obranný systém USA je zbytečný. Nejen Číňané jsou v šoku. Před pěti dny dorazilo do Sýrie Su- 57. Rusové si vyzkoušeli novou technologii. Lavrov prohlásil čas řeči skončil, čas pomsty přichází a musíme Vás donutit k míru. ( OSN). Chvíli předtím se snažil Osped USA spojit s Moskvou. Úder ze soboty má tento výsledek a Merclova s Macronem požádali Putina o povolení převozu raněných nejen z USA a příměří, dnes ráno ( Čínský tisk). Následky- 2000 vojáků USA a další z Nata nepřežili. Dále je zabito na 700 představitelů Nato, 150 instruktorů speciální vysadkařské služby Británie, 100 francouzských můžů speciálního francouzského výsadku, 100 amerických nájemníků z Greystonu, 300 z Blackwater a 50 mužů speciálního výsadkoveho komanda Izraele. ( zaokrouhleno). Dále ve Španělském tisku se hovoří, že Rusko, Iran a Čína vysílají své jednotky do Venezuely. Lavrov naznačil, že příště si Rusko vyzkouší hypersonické zbraně a je to myšleno nyní zcela vážně. Můžete si být jisti, že tyto informace se legálně nyní nepotvrdí. (Toto je jeden z tahu na kterým se domluvil veřejný činitel s Kremlem (20 duben se blíží ….). Co se týče Ukrajiny a prohlášení, že je připravena na válku s Ruskem tak se všichni strachy třesou. I zde pokud bude Rusko donuceno zvažuje poté bleskovou minutovou válku s vyzkoušením nových technologií. ( kosmické hyperso technologie).. Blázni z deep state a ti co mají slabé nervy začnou brzo kopat a vůbec si něco neuvědomují, vůbec.

Loading...

7
Komentujte

avatar
6 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
jirikcitujiLiběnabenekx Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
cituji
Host
cituji

Cituji:Britský Úřad pro muzea, knihovny a archivy zase byl nucen vydal nařízení, podle kterého mají veřejné knihovny respektovat právo šaríja. Vyhověl tak stížnostem muslimů a rozhodl, že ve všech !!!státem financovaných !!! knihovnách Velké Británie, bude Korán na nejvyšším regálu. Spolu s ním se ke stropu dostane i všechna další náboženská literatura, aby
vyznavači jiných náboženství nebyli diskriminováni.
Zdroj.
http://www.jesuit.cz/clanek.php?id=448

Mmch web jezuita nemusím, ale nikde jinde to nebylo zveřejněno

benekx
Host
benekx

Hypersonické zbraně ?Muže někdo vysvětlit ? Stačí i odkazy.Děkuji.

jirik
Host
jirik

Hypersonické zbraně – https://cz.sputniknews.com/search/?query=Hypersonické+zbraně
Považuje se za reálné, že tento prostředek bude moci dosahovat rychlosti vyšší než 12 tisíc kilometrů za hodinu a bude vybaven raketami s jadernými hlavicemi.

Na hypersonických zbraních pracují také USA a Rusko. Tyto stroje (vojenské letouny, drony a rakety) budou podle očekávání schopny se na velké vzdálenosti přemísťovat při rychlosti vyšší než 5násobek rychlosti zvuku, což je činí velmi těžce zachytitelnými pro moderní systémy protivzdušné obrany a protiraketové obrany.

Takovej ozbrojenej a vylepšenej concord
https://cs.wikipedia.org/wiki/Concorde

Liběna
Host
Liběna

Vražda Kuciaka – zámienka na zvrhnutie Ficovej vlády
https://www.youtube.com/watch?v=pU3FSQzHZhg

jirik
Host
jirik

Korotčenko o odvetných akcích Ruska na lodě USA v Černém moři: „Ukazujeme Američanům, kde jsou“ Grigorij Jegorov Rueconomics http://vool.cz/bsuzM 28. 2. 2018 Rusko reaguje na americké vojenské lodě v Černém moři naprostou kontrolou situace. Konstatoval to vojenský expert, šéfredaktor časopisu Národní obrana Igor Korotčenko. Americké torpedoborce Ross (USS Ross) a Carney (USS Carney) vpluly minulý týden do Černého moře. V Rusku je příchod amerických vojenských lodí, vybavených systémy protiraketové obrany Aegis a řízenými střelami Tomahawk, považován za provokaci, řekl ruský velvyslanec ve Washingtonu Anatolij Antonov. Jak uvádějí média, Rusko reagovalo na americké torpédoborce v Černém moři vzletem bombardérů a stíhaček,… Číst vice »

cituji
Host
cituji
jirik
Host
jirik

Černý scénář kauzy lithium se naplňuje? Australané přestali komunikovat s českou stranou, hrají mrtvé brouky! Ministr průmyslu a obchodu jim proto zaslal oznámení o výpovědi memoranda. Redakce Aeronetu před tímto scénářem dlouhodobě varovala! Schyluje se k arbitráži?
https://aeronet.cz/news/cerny-scenar-kauzy-lithium-se-naplnuje-australane-prestali-komunikovat-s-ceskou-stranou-hraji-mrtve-brouky-ministr-prumyslu-a-obchodu-jim-proto-zaslal-oznameni-o-vypovedi-memoranda/