Drby ze světa a donucení k příměří 27.02.2018

…..tak nám situace ve světě začíná eskalovat. Není ale vyloučeno, že veškerému dění bude zase zcela jinak. A to pod taktovkou Ruska….

00:27

Krátce telegraficky řečeno a podáno. Možná nebudou potřebovat ani metr sněhu a mrazy…..

DONUCENÍ K PŘÍMĚŘÍ –Rusové přechází na hypersonické zbraně a obranný systém USA je zbytečný. Nejen Číňané jsou v šoku. Před pěti dny dorazilo do Sýrie Su- 57. Rusové si vyzkoušeli novou technologii. Lavrov prohlásil čas řeči skončil, čas pomsty přichází a musíme Vás donutit k míru. ( OSN). Chvíli předtím se snažil Osped USA spojit s Moskvou. Úder ze soboty má tento výsledek a Merclova s Macronem požádali Putina o povolení převozu raněných nejen z USA a příměří, dnes ráno ( Čínský tisk). Následky- 2000 vojáků USA a další z Nata nepřežili. Dále je zabito na 700 představitelů Nato, 150 instruktorů speciální vysadkařské služby Británie, 100 francouzských můžů speciálního francouzského výsadku, 100 amerických nájemníků z Greystonu, 300 z Blackwater a 50 mužů speciálního výsadkoveho komanda Izraele. ( zaokrouhleno). Dále ve Španělském tisku se hovoří, že Rusko, Iran a Čína vysílají své jednotky do Venezuely. Lavrov naznačil, že příště si Rusko vyzkouší hypersonické zbraně a je to myšleno nyní zcela vážně. Můžete si být jisti, že tyto informace se legálně nyní nepotvrdí. (Toto je jeden z tahu na kterým se domluvil veřejný činitel s Kremlem (20 duben se blíží ….). Co se týče Ukrajiny a prohlášení, že je připravena na válku s Ruskem tak se všichni strachy třesou. I zde pokud bude Rusko donuceno zvažuje poté bleskovou minutovou válku s vyzkoušením nových technologií. ( kosmické hyperso technologie).. Blázni z deep state a ti co mají slabé nervy začnou brzo kopat a vůbec si něco neuvědomují, vůbec.

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

7 komentářů

 1. cituji napsal:

  Cituji:Britský Úřad pro muzea, knihovny a archivy zase byl nucen vydal nařízení, podle kterého mají veřejné knihovny respektovat právo šaríja. Vyhověl tak stížnostem muslimů a rozhodl, že ve všech !!!státem financovaných !!! knihovnách Velké Británie, bude Korán na nejvyšším regálu. Spolu s ním se ke stropu dostane i všechna další náboženská literatura, aby
  vyznavači jiných náboženství nebyli diskriminováni.
  Zdroj.
  http://www.jesuit.cz/clanek.php?id=448

  Mmch web jezuita nemusím, ale nikde jinde to nebylo zveřejněno

 2. benekx napsal:

  Hypersonické zbraně ?Muže někdo vysvětlit ? Stačí i odkazy.Děkuji.

  • jirik napsal:

   Hypersonické zbraně – https://cz.sputniknews.com/search/?query=Hypersonické+zbraně
   Považuje se za reálné, že tento prostředek bude moci dosahovat rychlosti vyšší než 12 tisíc kilometrů za hodinu a bude vybaven raketami s jadernými hlavicemi.

   Na hypersonických zbraních pracují také USA a Rusko. Tyto stroje (vojenské letouny, drony a rakety) budou podle očekávání schopny se na velké vzdálenosti přemísťovat při rychlosti vyšší než 5násobek rychlosti zvuku, což je činí velmi těžce zachytitelnými pro moderní systémy protivzdušné obrany a protiraketové obrany.

   Takovej ozbrojenej a vylepšenej concord
   https://cs.wikipedia.org/wiki/Concorde

 3. Liběna napsal:

  Vražda Kuciaka – zámienka na zvrhnutie Ficovej vlády
  https://www.youtube.com/watch?v=pU3FSQzHZhg

 4. jirik napsal:

  Korotčenko o odvetných akcích Ruska na lodě USA v Černém moři: „Ukazujeme Američanům, kde jsou“
  Grigorij Jegorov Rueconomics http://vool.cz/bsuzM
  28. 2. 2018
  Rusko reaguje na americké vojenské lodě v Černém moři naprostou kontrolou situace. Konstatoval to vojenský expert, šéfredaktor časopisu Národní obrana Igor Korotčenko. Americké torpedoborce Ross (USS Ross) a Carney (USS Carney) vpluly minulý týden do Černého moře. V Rusku je příchod amerických vojenských lodí, vybavených systémy protiraketové obrany Aegis a řízenými střelami Tomahawk, považován za provokaci, řekl ruský velvyslanec ve Washingtonu Anatolij Antonov. Jak uvádějí média, Rusko reagovalo na americké torpédoborce v Černém moři vzletem bombardérů a stíhaček, které mají základnu na Krymu.

  Korotčenko připustil, že ocitnutí se amerických vojenských plavidel s údernými zbraněmi na palubě v blízkosti teritoriálních vod Ruska, „samozřejmě, představuje hrozbu“, neboť rakety Tomahawk mohou sloužit jako nosiče jaderných hlavic. Avšak ve skutečnosti žádný příchod amerických lodí do Černého moře nezůstává ruskou stranou nezpozorovaný, neboť Ruská federace používá vyspělé prostředky elektronické a letecké rozvědky ke sledování a kontroly jejich pohybu po 24 hodin denně.

  Podle Korotčenka Rusko v takových situacích propracovává „rychlé a rázné čelení“ jakékoli hrozbě ze strany nepřátelských lodí. Podobně RF reaguje na americké špionážní letouny, strategické letectvo a jiné aktivity USA a NATO u svých hranic. „Je to pro Američany ukázka toho, že se nacházejí v blízkosti hranic Ruska“, cituje experta Politnavigator.

  Poznamenejme, že ruský prezident Vladimír Putin již dříve uvedl, že Moskva není znepokojena růstem vojenské aktivity NATO u ruských hranic, neboť dobře zná a rozumí každému kroku aliance. „Všechno je pod kontrolou. Ať se procvičují“, prohlásil ruský vůdce na zasedání klubu Valdaj….
  http://www.novarepublika.cz/2018/02/korotcenko-o-odvetnych-akcich-ruska-na.html
  Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová
  —–
  Tak opět má NATO společné cvičení s ruskou armádou v Černém moři………

 5. jirik napsal:

  Černý scénář kauzy lithium se naplňuje? Australané přestali komunikovat s českou stranou, hrají mrtvé brouky! Ministr průmyslu a obchodu jim proto zaslal oznámení o výpovědi memoranda. Redakce Aeronetu před tímto scénářem dlouhodobě varovala! Schyluje se k arbitráži?
  https://aeronet.cz/news/cerny-scenar-kauzy-lithium-se-naplnuje-australane-prestali-komunikovat-s-ceskou-stranou-hraji-mrtve-brouky-ministr-prumyslu-a-obchodu-jim-proto-zaslal-oznameni-o-vypovedi-memoranda/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..