Duhový papež. Propaganda LGBT jede

Ano, propaganda LGBT sílí. Toto deviantní hnutí má za cíl potlačit tradiční a přirozené uspořádání rodiny. Nechť se katolíkům už otevřou oči. Vatikán není to, za co se vydává.


Katolická, ale i světová veřejnost je šokována gestem Františka na synodě biskupů ve Vatikánu. František si 17. října zavěsil na krk duhový kříž, na němž je místo Krista už jen duhová symbolika LGBTQ. Přítomní biskupové a kardinálové si po jeho příkladu rovněž pověsili duhové kříže na krk. Demonstrovali tím jednotu v prosazování deviace LGBTQ spolu s Františkem. Každý ví, co symbol duhy dnes znamená. Nikoho by už asi nepřekvapilo, kdyby závěrem synody byl vatikánský gay pride.

Kardinál Tagle se 23. 10. 2018 vyjádřil: „Lidský pohled církve na člověka, bez ohledu na jeho sexuální orientaci, byl v diskuzích významně přítomný. Mám pocit, že témata světa LGBTQ v závěrečném dokumentu budou figurovat.“

Kard. Tagle už v duchu synody vyřadil realitu hříchu a použil nevinnou terminologii „sexuální orientace“.Nenápadně naznačil, že hlavním cílem synody je změnit katolické myšlení o sodomii a přijmout sexuální zvrácenosti jako normu. Tím se likviduje Boží zákon i Kristova přikázání. Je to veřejná vzpoura proti Bohu!

Jak to komentuje veřejnost? Citace: „Nikomu není třeba vysvětlovat to, co je zjevné. Duhová symbolika je znak LGBTQ. To vědí ti, co kříže dali, ti, co si je vzali a pověsili na hruď, i ti, kteří je s nimi vidí.“

Představme si, že by například kněží z Česka a Slovenska rovněž následovali Františka a v nejbližší neděli by si veřejně v chrámu před svými věřícími pověsili duhový kříž na hruď. Normálně uvažující katolík by si odplivl a odešel z chrámu. Zřejmě až do smrti by s takovým knězem nechtěl mít co do činění. Taková reakce je normální u věřících, ale i nevěřících.

 

To, že si dal František už roku 2014 na ruku náramek s duhovou symbolikou, je jasným znakem, co už léta prosazuje, nebylo to však ještě spojeno s přímou urážkou kříže. Nosit duhový kříž znamená spojit výkupné utrpení Kristovo s ohavnostmi, které hrubě urážejí a provokativně se vysmívají Kristově vykupitelské smrti na kříži! Podobně jako satanské kříže i duhový kříž je symbolem satanismu. Konečně František, ač „neřekl ani slovo“, jak si předsevzal, výmluvně tímto gestem odpověděl arcibiskupu Viganovi! Před celým světem demonstroval svůj jasný postoj v pros azování homosexualismu na nejvyšších místech v církvi. Zároveň tím kategoricky odmítl spasitelné pokání a nutnou reformu. František veřejně zesměšnil Kristův kříž a plivl do tváře Spasiteli! Kristův kříž spojil se sexuálními zvrácenostmi všeho druhu – LGBTQ. Takové zneuctění kříže je manifestací satanismu na jeho hrudi a rovněž na hrudích s ním sjednocených biskupů a kardinálů!

Komu František slouží? Pseudopapež nemá Ducha Krista, ale antikrista, neslouží Bohu, ale slouží satanu. Svým gestem veřejného zneuctění kříže to jasně prezentuje celé světové veřejnosti! Kdo to nevidí a nechápe, je totálně slepý.

Dne 28. 10. 2018 duhová synoda ve Vatikánu končí. Byzantský katolický patriarchát opětně vyzývá všechny upřímné biskupy a kněze, aby od tohoto dne už nezmiňovali jméno ne-svatého pseudopapeže Františka ve svaté liturgii! Kdo bude v liturgii zmiňovat jeho jméno, veřejně dává najevo jednotu s jeho satanským programem, který Bůh nejenže trestá ohněm z nebe, ale po smrti i věčným ohněm (Jud 7, 2Pt 2,6). Arcib. Viganò právem požaduje Františkovu rezignaci. Tu dnes už musí požadovat každý Kristův kněz a biskup. Prvním krokem je přestat zmiňovat jméno duhového antipapeže v liturgii!

 

Eliáš – Patriarcha Byzantského katolického patriarchátu

Metoděj OSBMr , Timotej OSBMr – Biskupové sekretáři

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

8
Komentujte

avatar
3 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
majkomalé srdceJanatomáš marnýTyčka Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Anan
Host
Anan

Existuje Stvořitel, který vymyslel a vnutil lidem tzv. Boha a náboženství, ke kterému má lidstvo vzhlížet a demonstrováním tzv. dobra lidi zotročovat, aby bylo dobře ovladatelné a nepoužívalo rozum. Je to v rozhovorech s Jamesonem Nerudou. Chce si to jenom najít a přečíst. Pochopí to ten, který nemá rozum zatemněný iluzemi o realitě, kterou vidíme a žijeme.

JardaRetarda
Host
JardaRetarda

Hm, prečo asi sú niektoré spisy vo Vatikáne nedostupné.

Tyčka
Host
Tyčka

Direktiva Allana Dullese Vše se nějak uspořádá, ale my použijeme všechno co máme, veškeré zlato, celou materiální moc na obelhávání a ohlupování lidí. Lidský mozek, lidské vědomí jsou přizpůsobené změnám. Pokud do něj zasejeme chaos, nepozorovaně lidem zaměníme jejich hodnoty za falešné a donutíme je těmto hodnotám věřit. Jak? Najdeme stejně smýšlející lidi, spojence a pomocníky v samotném Rusku a jeho satelitům. Krok za krokem rozehrajeme svým rozsahem grandiózní tragédii záhuby nejvzpurnějšího národa na zemi. Definitivně a nezvratně uhasíme jeho sebevědomí. V literatuře, divadle a ve filmu budeme zobrazovat a velebit ty nejnižší lidské pudy. Budeme všemocně podporovat všechny, kteří… Číst vice »

tomáš marný
Admin

Milý tyčko,
moc děkujeme za tento přízpěvek. Je vidět, že lidé se začínají probouzet…..
tm

malé srdce
Host
malé srdce

Ale co je nejděsivější, je to, že oni mají trpělivost a vědí, že se to nedá uskutečnit v průběhu jedné generace a tak tu partii rozehráli na několik desítek minulých i příštích generací. Život je příliš krátký a než si mnozí z nás uvědomí, aspoň zčásti, že se tu naplňuje nějaký scénář, podle kterého se jede, najednou je už člověk starý a už mu nezbývá mnoho sil, zvláště pokud byl po celý svůj život od svého narození řízeným otrokem. Dnes to už začínám vidět, jaké křivdy na nás páchali už od našeho narození, jak nás ovlivňovali, jak si nás připravovali… Číst vice »

majko
Host
majko

Dávam Ti za pravduTyčka“. Kámo tí ktorí vedia ako funguje robot menom človek,veľmi dobre vedia ako na to…
Z mojich skromných poznatkov niečo o tom viem.Ľudský tvor funguje ako kamera aj retranzlátor alebo transmiter,všetko čo vidí posiela ďalej či si to uvedomuje alebo nie,je to tak, jeho info zachytia ďalší jedinci,ktorí to posielajú ďalej… Viď napr TV reklamy na farmaká,bilboardy pri cestách,kvákanie o chorobách,ako aj šírenie negatívnych informácií…Niekto tu chce zostať čo najdlhšie aj keď sa mu mandát na pobyt končí,silou mocou sa snaží znižovať vibračný koeficient celej planéty,no je to aj na NÁS či mu to dovolíme…:-)

Jana
Host
Jana

Ďakujem. Zdielam a šírim ďalej ❤ pre neprebudené ovečky 😊