DŮKAZ, ŽE BYL CHEMICKÝ ÚTOK FALEŠNÁ VLAJKA? NÁČELNÍK RUSKÉHO GENERÁLNÍHO ŠTÁBU DEN PŘEDEM VAROVAL SVĚT

Ještě 13. března generální štáb informoval o tom, že bojovnici připravují inscenaci chemického útoku v Sýrii.

 

 

Máme důvěryhodnou informaci o přípravě teroristy inscenace použití vládními vojsky chemických zbraní proti pokojnému obyvatelstvu. S tímto cílem byly v několika čtvrtích východní Ghúty shromážděny ženy, děti a staří lidé.

Tito lidé byli přivezení z jiných oblastí a mají ztělesňovat oběti chemického incidentu,“ řekl dříve náčelník Generálního štábu Ozbrojených sil Ruska Valerij Gerasimov.

 

 

 

Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

1
Komentujte

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Michal Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Michal
Host
Michal

Celá západná kultúra je založená na klamstve a podvode, kde hlavnou myšlienkou je vyvolávať strach v čo najširších masách ľudí, aby boli ľahšie ovládateľní a okrádateľní špičkou mocenskej pyramídy a aby bezvýhradne prijali NWO. Hovorí o tom aj Alex Jones vo svojom dokumente „Búrka teroru“. Súčasťou toho sú aj „útoky pod falošnou vlajkou“. Napríklad americko-španielska vojna, kde bol výbuch pretlakovaného parného kotla na parníku USS Main (v havanskom prístave 15.2.1898 vyhlásený za teroristický útok zo strany Španielov), zámienkou na vyhlásenie vojny. Príbeh Lusitánie, ktorá bola obetovaná ako zámienka vstupu SŠA do 1. svetovej vojny (na jej palube zahynulo 148 Američanov)… Číst vice »