Důležitá zpráva od Prezidenta Spojených států amerických

Moji spoluobčané, během několika příštích několika dnů nepochybně pochopíte, že chráníme naši velkou zemi (zemi svobodných) od zlých tyranů, kteří nám chtějí ublížit a zničit poslední zbývající ostrůvek zářícího světla. Na příkaz prezidenta Spojených států jsme iniciovali jisté bezpečnostní opatření, které ochrání veřejnost před primárním následkem, který může přijít 3. listopadu 2018 po oznámení zatčení pana Podesty.

Potvrzení (veřejnosti) toho, co nastane, bude odhaleno a nebude otevřeně přijato. Veřejné nepokoje jsou organizovány ve velkém množství v úsilí zabránit zatčení a dopadení výše postavených veřejných úředníků.

Na příkaz prezidenta Spojených států bude dočasně zavedena vojenská kontrola a provedou se speciální operace. Ujistěte se, že bezpečnost a blaho každého muže, ženy a dítěte této země jsou zcela zajištěny.

 

Přesto atmosféra uvnitř země bude bohužel rozdělena, jelikož mnoho lidí je zkorumpovaných a byly dlouho vysílány špatné příběhy. V této době budeme iniciovat systém nouzového vysílání (EMS = Emergency Broadcast System) ve snaze poskytnout přímé zprávy (a vyhnout se falešným zprávám) všem občanům. Organizace a nebo lidé, kteří nám chtějí během této doby ublížit, se setkají s rychlou odpovědí. Určité zákony byly předem zrušeny, aby se našim skvělým vojákům poskytly potřebné pravomoci k provedení a zvládnutí těchto operací doma i v zahraničí.

Prezident USA bude dobře ochráněn ve svém letadle AF1 (Air Force One). Je načase vzít zpět naši zemi a znovu udělat Ameriku velkou. Modlete se za odvážné muže a ženy v uniformě, kteří se budou snažit o to, aby přinesli mír, jednotu a návrat moci k lidu.

Doufejme, že tato zpráva doletí k mnoha lidem. Nemůžeme tuto zprávu rozšiřovat pomocí běžných prostředků z důvodů, které jistě zde všichni určitě chápou. Zůstaňte klidní, primární cíle jsou ve Washingtonu DC. „Přelití“ do ulic bude rychle ukončeno. Zůstaňte v pohotovosti a buďte ostražití.

Překlad tereza

Zdroj: 9

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3 komentáře

    • pavel blaheta napsal:

      Asi to již začíná. Držím Americe pěsti a ať se jim podaří ten Augiášův chlív vyčistit.

  1. Ondrej Neppela napsal:

    Už zatkli pána Podestu?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.